Odpowiedz

Re.: nowy system bankowosci internetowej

@Marx Uznaliśmy, że takie informacje są najbardziej przydatne. Po wybraniu danej transakcji w szczegółach znajdziesz pozostałe informacje o transkacji.

...
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
KamilaC
Były moderator
Były moderator icon
177
70
04-09-2015
Wiadomość 721 z 1 332 (6 192 wyświetleń)

Re.: nowy system bankowosci internetowej


PanCerny pisze:

Ja już sobie wybrałem inny bank. Z chwila zamknięcia "starego" systemu odchodzę z ING. Ale to jakoś nie matwi naszego aktualnego banku.  Zrobili z poważnej rzeczy cyrk.


Cześć PanCerny,

Napisz proszę, gdzie się przenosisz, wezmę pod uwagę po wyłączeniu starego systemu.

Pozdrawiam

mtommi
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
65
24
13-04-2016
Wiadomość 722 z 1 332 (6 185 wyświetleń)

Re.: nowy system bankowosci internetowej

Tytuł transakcji to kluczowa informacja. Lepiej usunąć całą tą kolumnę niż prezentować szczątkowe informacje.
Marx
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
37
18
22-11-2016
Wiadomość 723 z 1 332 (6 157 wyświetleń)

Re.: nowy system bankowosci internetowej

Nie wiem, jak dla mnie te kółka to paskuda. czuję się jak po splifie.

Generalnie nie znoszę seledynu i wypranego błękitu, a tutaj jeszcze te cholerne kółka.

"MOJE zmienia wszystko", może jednak BANK  w tym wypadku umożliwi wybór wyglądu .To by było chyba najlepsze rozwiązanie bo jak widzę to nie jestem wyjątkiem.

alz
alz
Zaprawiony analityk I
Zaprawiony analityk I icon
81
56
24-11-2016
Wiadomość 724 z 1 332 (6 136 wyświetleń)

Re.: nowy system bankowosci internetowej

masz rację ,zgadzam się 

Kamil2n
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
6
2
23-11-2016
Wiadomość 725 z 1 332 (6 083 wyświetleń)

Re.: nowy system bankowosci internetowej

@Marx Sugestię odnośnie widoczności tytułu płatnosci przekazaliśmy do właściwej jednostki.

...
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
KamilaC
Były moderator
Były moderator icon
177
70
04-09-2015
Wiadomość 726 z 1 332 (6 013 wyświetleń)

Re.: nowy system bankowosci internetowej


atmt pisze:
I kolejne pytanie: jak spłacić kartę kredytową przypisaną do konta firmowego z osobistego rachunku oszczędnościowego. Do tej pory było to możliwe, teraz w opcji spłaty karty pojawiają się tylko rachunki firmowe. Błąd czy kolejne "ulepszenie"?

Przy spłacie karty kredytowej firmowej przez opcję "Spłać kartę" pojawią się tylko konta firmowe do spłaty.





-----------------
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
AgnieszkaBin
Moderator
Moderator icon
773
171
04-09-2015
Wiadomość 727 z 1 332 (5 870 wyświetleń)

Re.: nowy system bankowosci internetowej

Do kiedy aktywny będzie stary, funkcjonalny ing online?

Kolejny raz powtórzę, że nowy ystem jest do bani. Począwszy od rozdzielenia kont prywatnych i firmowych, poprzez brak braku jasnej informacji o stanie kont, do podejścia banku do swojego "dzieła".

Odpowiedz
0 Lajków
dawidt
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
59
36
04-10-2016
Wiadomość 728 z 1 332 (5 851 wyświetleń)

Re.: nowy system bankowosci internetowej

Mam ten sam problem. W starym systemie wzorce są osobno zapisane i są to rachunki, które muszę co miesiąc opłacić . W tym nowym badziewiu, wszystkie przelewy(również te nie istotne, jednorazowe) są w zapisane, w jednym miejscu, gdzie muszę je wyłuskiwać  z tych stałych.

Wygląd nowej strony, też pozostawia wiele do życzenia, zamiast konkretnek tabelki i kafelków, wrzucili kompletnie nieczytelne bąbelki. Niczego nie można sprawdzić, strona przestała być intuicyjna. Do tego zabrali notatnik, który od czasu do czasu był przezemnie używany.

Gdy zgłosiłam swoje uwagi i chęć z tego powodu opuszczenia ich banku, dali mi krzyżyk na drogę. Widać nie zależy im na stałych klientach.

ola3624
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
4
4
28-11-2016
Wiadomość 729 z 1 332 (5 838 wyświetleń)

Re.: nowy system bankowosci internetowej

Tu nie chodzi o nowości, tylko o to, że utrudniliście swoimi pseudo innowacjami obsługę konta.
Nie ma tych funkcji, które były przydatne i potrzebne w normalnym funkcjonowaniu.
ola3624
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
4
4
28-11-2016
Wiadomość 730 z 1 332 (5 836 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Zapętlony reset aplikacji. Dźwięk powiadomienia

Witaj,
chciałabym pomóc, ale przez Społeczność nie mogę potwierdzić Twoich danych. Jest to ogólny kontakt. Do wyjaśnienia tej sytuacji będzie potrzebne zgłoszenie techniczne. Możemy je przyjąć podczas

...

18-04-2024
Re: ubezpieczenie nieruchomości

Przez Społeczność nie mogę sprawdzić Twojej sytuacji. Jest to ogólny kontakt. Proszę, napisz do nas na czacie w Moim ING od poniedziałku do piątku od 8:00 do 18:00. Specjaliści hipoteczni sprawdzą syt

...

18-04-2024
Re: Zeskanuj i zapłać

Szkoda, byłaby to bardzo przydatna funkcja.

Niestety, ale "Zapłać rachunek ze zdjęcia lub pliku", to zupełnie inna funkcja, zupełnie nieprzydatna dla klienta indywidualnego, który przy kasie w sklepie

...

18-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy