Odpowiedz

Re.: nowy system bankowosci internetowej

@Marx Uznaliśmy, że takie informacje są najbardziej przydatne. Po wybraniu danej transakcji w szczegółach znajdziesz pozostałe informacje o transkacji.

...
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
KamilaC
Były moderator
Były moderator icon
177
70
04-09-2015
Wiadomość 721 z 1 332 (6 164 wyświetleń)

Re.: nowy system bankowosci internetowej


PanCerny pisze:

Ja już sobie wybrałem inny bank. Z chwila zamknięcia "starego" systemu odchodzę z ING. Ale to jakoś nie matwi naszego aktualnego banku.  Zrobili z poważnej rzeczy cyrk.


Cześć PanCerny,

Napisz proszę, gdzie się przenosisz, wezmę pod uwagę po wyłączeniu starego systemu.

Pozdrawiam

mtommi
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
65
24
13-04-2016
Wiadomość 722 z 1 332 (6 157 wyświetleń)

Re.: nowy system bankowosci internetowej

Tytuł transakcji to kluczowa informacja. Lepiej usunąć całą tą kolumnę niż prezentować szczątkowe informacje.
Marx
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
37
18
22-11-2016
Wiadomość 723 z 1 332 (6 129 wyświetleń)

Re.: nowy system bankowosci internetowej

Nie wiem, jak dla mnie te kółka to paskuda. czuję się jak po splifie.

Generalnie nie znoszę seledynu i wypranego błękitu, a tutaj jeszcze te cholerne kółka.

"MOJE zmienia wszystko", może jednak BANK  w tym wypadku umożliwi wybór wyglądu .To by było chyba najlepsze rozwiązanie bo jak widzę to nie jestem wyjątkiem.

alz
alz
Zaprawiony analityk I
Zaprawiony analityk I icon
81
56
24-11-2016
Wiadomość 724 z 1 332 (6 108 wyświetleń)

Re.: nowy system bankowosci internetowej

masz rację ,zgadzam się 

Kamil2n
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
6
2
23-11-2016
Wiadomość 725 z 1 332 (6 055 wyświetleń)

Re.: nowy system bankowosci internetowej

@Marx Sugestię odnośnie widoczności tytułu płatnosci przekazaliśmy do właściwej jednostki.

...
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
KamilaC
Były moderator
Były moderator icon
177
70
04-09-2015
Wiadomość 726 z 1 332 (5 985 wyświetleń)

Re.: nowy system bankowosci internetowej


atmt pisze:
I kolejne pytanie: jak spłacić kartę kredytową przypisaną do konta firmowego z osobistego rachunku oszczędnościowego. Do tej pory było to możliwe, teraz w opcji spłaty karty pojawiają się tylko rachunki firmowe. Błąd czy kolejne "ulepszenie"?

Przy spłacie karty kredytowej firmowej przez opcję "Spłać kartę" pojawią się tylko konta firmowe do spłaty.





-----------------
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
AgnieszkaBin
Moderator
Moderator icon
772
171
04-09-2015
Wiadomość 727 z 1 332 (5 842 wyświetleń)

Re.: nowy system bankowosci internetowej

Do kiedy aktywny będzie stary, funkcjonalny ing online?

Kolejny raz powtórzę, że nowy ystem jest do bani. Począwszy od rozdzielenia kont prywatnych i firmowych, poprzez brak braku jasnej informacji o stanie kont, do podejścia banku do swojego "dzieła".

Odpowiedz
0 Lajków
dawidt
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
59
36
04-10-2016
Wiadomość 728 z 1 332 (5 823 wyświetleń)

Re.: nowy system bankowosci internetowej

Mam ten sam problem. W starym systemie wzorce są osobno zapisane i są to rachunki, które muszę co miesiąc opłacić . W tym nowym badziewiu, wszystkie przelewy(również te nie istotne, jednorazowe) są w zapisane, w jednym miejscu, gdzie muszę je wyłuskiwać  z tych stałych.

Wygląd nowej strony, też pozostawia wiele do życzenia, zamiast konkretnek tabelki i kafelków, wrzucili kompletnie nieczytelne bąbelki. Niczego nie można sprawdzić, strona przestała być intuicyjna. Do tego zabrali notatnik, który od czasu do czasu był przezemnie używany.

Gdy zgłosiłam swoje uwagi i chęć z tego powodu opuszczenia ich banku, dali mi krzyżyk na drogę. Widać nie zależy im na stałych klientach.

ola3624
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
4
4
28-11-2016
Wiadomość 729 z 1 332 (5 810 wyświetleń)

Re.: nowy system bankowosci internetowej

Tu nie chodzi o nowości, tylko o to, że utrudniliście swoimi pseudo innowacjami obsługę konta.
Nie ma tych funkcji, które były przydatne i potrzebne w normalnym funkcjonowaniu.
ola3624
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
4
4
28-11-2016
Wiadomość 730 z 1 332 (5 808 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

A i zapomniałem dopisać, jak będziesz w oddziale to koniecznie na miejscu upewnij się czy odblokowali dostęp. Bo ja się musiałem wracać i wszystko zajęło blisko 2 godziny. 

29-03-2024
Re.: zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

Niestety w ING to częsta praktyka, blokują za byle co, ja i moja rodzina mieliśmy blokady m.in za instalacje aplikacji moje ING po raz pierwszy. Najlepsze, że tłumaczyli się tym, że nastąpiła instalac

...

29-03-2024
Re.: zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

Dodam tylko - ze po takich rozmowach z konsultantami czuje sie jak traktowany jak idiota - prosze o wyjasnienie lub kontakt.

29-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy