Odpowiedz

Re.: nowy system bankowosci internetowej

@Alexandrine Przez Społeczność trudno mi sprawdzić, dlaczego nie mogłaś skorzystać z Płać z ING. Napisz do nas przez usługę Moje ING. Opisz nam sytuację, podaj datę i godzinę zdarzenia. Sprawdzimy to.


-------------

Jeśli podoba ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.

Odpowiedz
0 Lajków
MonikaC
Moderator
Moderator icon
626
119
04-09-2015
Wiadomość 1071 z 1 332 (18 979 wyświetleń)

Re.: nowy system bankowosci internetowej

@Alexandrinebo zamiast rat powinnaś wziąć kredyt w ING. Ja miałem podobną sytuację którą Ty opisujesz, ale jak aktywowałem rachunek lokaty w wysokooprocentowanej ofercie konkurencyjnego banku. Nie poddałem się ostatecznie udało się i cieszę się 4%/3m/10tyś.

Odpowiedz
0 Lajków
Ernest
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
55
37
03-11-2015
Wiadomość 1072 z 1 332 (18 925 wyświetleń)

Re.: nowy system bankowosci internetowej

@Ernest sprawa już się wyjaśniła, a te raty to nie dla mnie, tylko pomoc w zakupie dla znajomego, który nas o to poprosił (przepraszam za mały offtop).

Następnym razem spróbuję wyczyścić dane przeglądania, może to coś pomoże...
Odpowiedz
0 Lajków
Alexandrine
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
25
8
30-01-2017
Wiadomość 1073 z 1 332 (18 896 wyświetleń)

Re.: nowy system bankowosci internetowej


MarcinB pisze:

Faktycznie, przelewy do ZUS zlecone z przyszłą datą realizacji nie są widoczne w sekcji Zaplanowane. Analizujemy ten błąd. 


no litości... Wy robicie jakieś QA / testy czy po prostu co tydzień wdrażacie nową wersję (vide ogłoszenia o niedostępności) i analizujecie poziom oburzenia klientów?

wojciech
Główny rachmistrz I
Główny rachmistrz I icon
245
89
02-03-2016
Wiadomość 1074 z 1 332 (18 820 wyświetleń)

Re.: nowy system bankowosci internetowej

Ta "nowa bankowość" to tak jak danie w super restauracji 5 gwiazdkowej. Mistrz kuchni się starał, upichcił coś wyjątkowgo, ale pomocnik to wszystko potraktował blenderem i podał.

 

alz
alz
Zaprawiony analityk I
Zaprawiony analityk I icon
81
56
24-11-2016
Wiadomość 1075 z 1 332 (18 799 wyświetleń)

Re.: nowy system bankowosci internetowej

W nowym ING nie da się używać wzorców przelewów do ZUS (więc co miesiac trzeba pamietać kwoty)... zirytowany napisałem do banku i dostałem odpowiedź:

 

Panie Wojciechu,
nie planujemy pozostawienia poprzedniej wersji systemu. Po zakończeniu prac wyłączymy ją. W moje ING nie planujemy obsługi przelewów do ZUS i US przesz zapisanych odbiorców.

Z pozdrowieniami

Kamil K…

 

Czyli ING kolejny raz "ułatwia" życie! Ja nie wiem do kogo adresowany jest ten nowy system ale chyba nie do ludzi, którzy potrzebują używać banku łatwo i przyjemnie...

Może do ludzi, którzy mają na koncie okrągłe "Zero" (co mają pomóc obrazować symboliczne bąble), i do tego będą mogli się dowiedzieć na co cała kasę "prze*lili" dzięki "asystentowi myślenia"... i to by było na tyle użyteczności…

 

Drodzy moderatorzy i ekipa ING, Wy nie planujecie i macie użytkowników w poważaniu, to ja nie planuję z wami dłużej współpracować - malujcie sobie dalej tą niedołężną pisankę sami...

wojciech
Główny rachmistrz I
Główny rachmistrz I icon
245
89
02-03-2016
Wiadomość 1076 z 1 332 (18 689 wyświetleń)

Re.: nowy system bankowosci internetowej

Pytanie - kim jest ten Kamil K???
Od dawna nikt z ING się nie wypowiadał tylko możemy przeczytać głupawe sugestie moderatorów, ale z całym szacunkiem....mają oni guzik do powiedzenia. Nikt decyzyjny ze wstydu nie ma się zamiaru odzywać. Jak do tej pory najpoważniejszą osobą która reprezentuje bank jest M. Kondrat ale jemu i w banku i w Dniu Świra pasuje.
alz
alz
Zaprawiony analityk I
Zaprawiony analityk I icon
81
56
24-11-2016
Wiadomość 1077 z 1 332 (18 680 wyświetleń)

Re.: nowy system bankowosci internetowej

Kolejny dzień, kolejna dawka WTF... chciałem wykonać przelew walutowy (jak to robiłem do tej pory) na inny rachunek w walucie w ING... nowy system przywitał mnie komunikatem, że mogę… przelać środki na inny własny rachunek -- czy kogoś w ING pop* do reszty? Rozumiem takie ograniczenie w przypadku OKO/konta oszczędnościowego, ale konto walutowe?!

Oczywiście przelogowałem się do starej wersji i zrobiłem przelew.

 

To jest kolejna funkcja której domagali się użytkownicy? Brak możliwości wykonywania przelewów? Zostanie nam jedynie oglądanie bąbli i słupków niedołężnego trenera?

 

Cóż, moment wyłączenia starego systemu to będzie moment kompletnej ewakuacji… oszczędności i tak już są u konkurencji...

wojciech
Główny rachmistrz I
Główny rachmistrz I icon
245
89
02-03-2016
Wiadomość 1078 z 1 332 (18 470 wyświetleń)

Re.: nowy system bankowosci internetowej

@wojciech już myślałem, że zostałem sam na sam ze ścianą betonu.

Ja również ewakuowałem dawno temu swoje oszczędności... na razie jestem w ING gdyż ciekawi mnie czy podobnie popłynie jak kiedyś mBank który poplynął ze swoimi sztandarowymi bezpłatnymi wszystkimi bankomatami i z racji iż rachunek ten znany jest wielu instytucjom, a na razie nie mam czasu na ich zmianę,

Ernest
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
55
37
03-11-2015
Wiadomość 1079 z 1 332 (18 443 wyświetleń)

Re.: nowy system bankowosci internetowej

Tia... ja właśnie podałem kontrachentom nowy numer - bezpośrednio do kantora "wyższej kultury bankowości" bo i tak przy spread w ING było więcej zabawy z wymianą na PLN. System co prawda nie powawa na kolana funkcjonalnością, ale z dwoja złego wolę prsototę z prostym podsumowaniem i listą transkacji niż to co serwuje ING…

wojciech
Główny rachmistrz I
Główny rachmistrz I icon
245
89
02-03-2016
Wiadomość 1080 z 1 332 (18 440 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Wakacje kredytowe 2024, dochód

Dzień dobry, czy 13stka wliczana jest do dochodu przy obliczaniu RdD? Czy skoro bank nie wizął jej pod uwagę przy liczeniu zdolności kredytowej, teraz też należy ją pominąć ?

27-03-2024
czas oczekiwania na decyzje

co to znaczy 21 od dnia zlozenia kompletu dokumentow czyli czego w przypadku osoby na umowie o prace? pytam sie o ostateczna decyzje etap 6?

27-03-2024
Re: ING nie dba o bezpieczeństwo środków, brak autoryzacji nawet przy przelewach wysokokwotowych

Bezpieczeństwo pieniędzy naszych klientów jest bardzo ważne. Posiadany szereg zabezpieczeń oraz nieustannie pracujemy nad nowymi rozwiązaniami, które są zgodne z najnowszymi standardami bezpieczeństwa

...

27-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy