Odpowiedz

Re.: nowy system bankowosci internetowej


august pisze:

Po raz setny używacie argumentu że klienci współtworzyli nowy system . Więc ja się Pani spytam - jacy klienci ?? W jaki sposób bank ING robił nabór ?? Czy było losowanie / czy była ankieta / czy się sami zgłosili ? Proszę o odpowiedź . Ilu ich było ? Na jakiej podstawie bank doszedł do wniosku że jest to reprezentatywna grupa ?
Na razie Pani odpowiedzi są tak samo wiarygodne jak dziennikarzy powołujących się na anonimowgo informatora ...


  • testy z klientami prowadzimy od początku projektowania Moje ING z klientami różnych banków, w tym ING,
  • do testów są rekrutowane osoby na podstawie określonych przez Bank kryteriów doboru,
  • rekrutacją i prowadzeniem testów zajmują się tylko i wyłącznie firmy badawcze, które z nami współpracują,
  • do tej pory prawie 1000 klientów wzięło udział w badaniach w ramach tworzenia Moje ING.

 

 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.

Odpowiedz
0 Lajków
SandraŚ
Były moderator
Były moderator icon
52
11
04-09-2015
Wiadomość 671 z 1 332 (7 977 wyświetleń)

Re.: nowy system bankowosci internetowej

I naprawdę te kółka na pół ekranu i wciskanie analizy wydatków wszystkim badanym się podobały??? Jestem pewien, że na 1000 zwykłych klientów, ponad 900 skrytykowałoby taką propozycję wyglądu strony banku. Weźcie to forum i zobaczcie ile osób nowy system chwali, a ile krytykuje. To samo ludzie, którzy ściągnęli system mobilny. Komentarze są miażdżące dla banku. A bank dalej swoje.
Odpowiedz
0 Lajków
atmt
Zaprawiony analityk II
Zaprawiony analityk II icon
146
77
27-11-2015
Wiadomość 672 z 1 332 (7 975 wyświetleń)

Re.: nowy system bankowosci internetowej


SandraŚ pisze:

august pisze:

Po raz setny używacie argumentu że klienci współtworzyli nowy system . Więc ja się Pani spytam - jacy klienci ?? W jaki sposób bank ING robił nabór ?? Czy było losowanie / czy była ankieta / czy się sami zgłosili ? Proszę o odpowiedź . Ilu ich było ? Na jakiej podstawie bank doszedł do wniosku że jest to reprezentatywna grupa ?
Na razie Pani odpowiedzi są tak samo wiarygodne jak dziennikarzy powołujących się na anonimowgo informatora ...


  • testy z klientami prowadzimy od początku projektowania Moje ING z klientami różnych banków, w tym ING,
  • do testów są rekrutowane osoby na podstawie określonych przez Bank kryteriów doboru,
  • rekrutacją i prowadzeniem testów zajmują się tylko i wyłącznie firmy badawcze, które z nami współpracują,
  • do tej pory prawie 1000 klientów wzięło udział w badaniach w ramach tworzenia Moje ING.

 

 


Ha ha ha ....  Mojemu 6-letniemu synowi może Pani to powiedzieć ! Znów jakaś bankowa nowomowa . Zadnych TWARDYCH danych tylko bleble wymyślone naprędce . Taka dyskusja nie ma sensu . Nie mamy o czym rozmawiać !

Odpowiedz
0 Lajków
august
Zaprawiony analityk I
Zaprawiony analityk I icon
76
15
31-03-2016
Wiadomość 673 z 1 332 (7 956 wyświetleń)

Re.: nowy system bankowosci internetowej


SandraŚ pisze:
  • testy z klientami prowadzimy od początku projektowania Moje ING z klientami różnych banków, w tym ING,
  • do testów są rekrutowane osoby na podstawie określonych przez Bank kryteriów doboru,
  • rekrutacją i prowadzeniem testów zajmują się tylko i wyłącznie firmy badawcze, które z nami współpracują,
  • do tej pory prawie 1000 klientów wzięło udział w badaniach w ramach tworzenia Moje ING.

Zaczynamy rozumieć: "testy z klientami prowadzimy od początku projektowania Moje ING z klientami różnych banków, w tym ING,"

Proszę to podkreślić: głównie z klientami różnych banków. W interesie klientów różnych innych banków leży aby system Moje ING także leżał. Upewnią się wtedy, że wybrali dobry bank, a o tym jak picowali w ankietach opowiedzą znajomym przy kawie.

Musieli mieć niezły ubaw, kiedy chwalili ING za innowacyjne kółeczka.

Odpowiedz
0 Lajków
mtommi
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
65
24
13-04-2016
Wiadomość 674 z 1 332 (7 880 wyświetleń)

Re.: nowy system bankowosci internetowej

[ Edytowane ]

Odpowiadając na post

 

 

 

 

 

                                                                        moderatora

 

 

                                                                                                                                                                                                               zapewniam, że

 

 

 

 

ten post

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

był tworzony

 

 

 

 

 

 

 

 

                                                (balonik)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

(większy balonik inną czcionką)

 

 

 

 

 

 

 

 

 od początku

 

                                                                                                                                                       w oparciu  o

 

 

 

 

 

wygląd nowego interfejsu

 

 

 

 

 

 

(reklama)

 

 

 

 

 

 

 

 

(inna reklama)

 

 

banku, który wkrótce straci wielu klientów.

Amen.

 

dawidt
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
59
36
04-10-2016
Wiadomość 675 z 1 332 (7 834 wyświetleń)

Re.: nowy system bankowosci internetowej

Ładne , naprawdę ładne .  I tak samo irytujące jak MojeING ...

Odpowiedz
0 Lajków
august
Zaprawiony analityk I
Zaprawiony analityk I icon
76
15
31-03-2016
Wiadomość 676 z 1 332 (7 683 wyświetleń)

Re.: nowy system bankowosci internetowej

Sugestia odnośnie nowego systemu: po dokonaniu przelewu w "Potwierdzenie. Twoja transakcja została zrealizowana" przydało by się dodać opcję: "Pobierz do pliku .PDF" - czyli potwierdzenie transakcji, ponieważ jest to brakującą i przydatna funkcja, która usprawni korzystanie z systemu.
Odpowiedz
0 Lajków
Mitchris
Zaprawiony analityk II
Zaprawiony analityk II icon
160
73
05-11-2015
Wiadomość 677 z 1 332 (7 565 wyświetleń)

Re.: nowy system bankowosci internetowej

Popieram pomysł @Mitchris. Potwierdzenie transakcji będące odrębnym wydrukiem z dopiskiem "niniejszy dokument stanowi potwirdzenie transakcji". Bez treści o wydruku nie wymagającym podpisu.

Odpowiedz
0 Lajków
Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 678 z 1 332 (7 562 wyświetleń)

Re.: nowy system bankowosci internetowej


MarcinBa pisze:

@somv obecnie system powinien pokazywać poprawną wartość.


Moje ING dalej nie pokazuje poprawnej kwoty transakcji bezgotówkowych. W tym miesiącu wydane zostało kartą łącznie 216 zł (i taką też kwotę widać w starej wersji), nantomiast Moje ING w polu "Transakcje bezgotówkowe w bieżącym miesiącu" pokazuje wartość 45 zł (to wartość pierwszej z transakcji zaksięgowanej na koncie 1.10). Co ciekawe, w kolejnym polu "Brakująca kwota transakcji bezgotówkowych do zwolnienia z miesięcznej opłaty za kartę" widnieje kwota 84 zł, czyli poprawna względem faktycznie przeprowadzonych transakcji (za to nijak mająca się do tych wcześniejszych 45 zł). Napomknę, że wszystkie transakcje z tej ogólnej kwoty 216 zł zostały już przez Bank zaksięgowane.

Efekt jest taki, że ta zakładka ze szczegółami karty jest całkowicie bezużyteczna, bo pokazywanym tam wartościom nie można ufać.

Odpowiedz
0 Lajków
somv
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
10
3
25-11-2015
Wiadomość 679 z 1 332 (7 528 wyświetleń)

Re.: nowy system bankowosci internetowej

@somv Sprawdzimy to.





-----------------
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
AgnieszkaBin
Moderator
Moderator icon
772
171
04-09-2015
Wiadomość 680 z 1 332 (7 512 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

Witam - dziś otrzymalem sms o tresci "wykryslismy podejrzane transakcje dlatego tymczasowo zablokowalismy bankowosc internetowa, skontaktuj sie z infolinia". Po kontakcie z infolinia otrzymalem inform

...

28-03-2024
Re: Wakacje kredytowe 2024, dochód

Ustawa nie jest jeszcze podpisana. Na tę chwilę nie jesteśmy w stanie odpowiedzieć na Twoje pytanie. Również czekamy na informacje w tej sprawie.

28-03-2024
Re: czas oczekiwania na decyzje

Prosimy o kontakt z doradcą, u którego składałeś wniosek.

28-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy