Odpowiedz

Re.: nowy system bankowosci internetowej

Nigdy wszystkim nie dogodzisz. Wg mnie opcja wybrana przez ING jest najlepsza. Masz alternatywę (dostęp do starej wersji) a zmiany są etapowe co sprawia, że lepiej się człowiek uczy nowych rozwiązań.

Słynny i wszędzie wspominany mBank zrobił dużą rewolucję i choć stara opcja była to funkcjonalność nowego nie sprawdziła się w 100% (moje odczucie).

Kręcenei nosem będzie zawsze. To oczywiste. Jak narazie ING może mówić o sukcesie.

Odpowiedz
0 Lajków
Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 591 z 1 332 (7 838 wyświetleń)

Re.: nowy system bankowosci internetowej

Jakie nowe opcje to przenoszenie opcji że starego systemu
Odpowiedz
0 Lajków
lukcorp
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
48
4
23-04-2016
Wiadomość 592 z 1 332 (7 828 wyświetleń)

Re.: nowy system bankowosci internetowej

[ Edytowane ]

@lukcorp Moje ING zawiera zarówno funkcje przeniesione z dotychczasowego systemu, wzbogacone o nowe rozwiązania, np. praktyczna funkcja wyszukiwania zrobionego wcześniej przelewu, jak i nowe funkcje, o które najczęściej pytali klienci. Sa to m.in. saldo po transakcji, historia zbiorcza kont, możliwość ustanowienia pełnomocnictwa do kont, pobranie listy wybranych transakcji czy zastrzeżenie dokumentów.
Zapraszamy do śledzenia informacji o nowościach na naszym blogu: KLIK i KLIK.





-----------------
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
AgnieszkaBin
Moderator
Moderator icon
772
171
04-09-2015
Wiadomość 593 z 1 332 (7 756 wyświetleń)

Re.: nowy system bankowosci internetowej


mcumberpl pisze:

 

Kręcenei nosem będzie zawsze. To oczywiste. Jak narazie ING może mówić o sukcesie.


Nie byłbym tego taki pewien. Osobiście znam parę osób (+ja), które po wprowadzeniu nowego systemu zainteresowały się konkurencją. Jak na razie najlepszą opcją Mojego ING jest przycisk "Poprzednia wersja systemu" i oby ta opcja została jak najdłużej. A o nowej apce mobilnej chcę jak najszybciej zapomnieć. Szkoda bo poprzednia to było mistrzostwo świata.

atmt
Zaprawiony analityk II
Zaprawiony analityk II icon
146
77
27-11-2015
Wiadomość 594 z 1 332 (7 724 wyświetleń)

Re.: nowy system bankowosci internetowej

No funkcja wyszukiwania praktyczna to chyba żart praktyczna to była lista w starym systemie
Odpowiedz
0 Lajków
lukcorp
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
48
4
23-04-2016
Wiadomość 595 z 1 332 (7 701 wyświetleń)

Re.: nowy system bankowosci internetowej

@lukcorp dlaczego żart? Nie odpowiada ci nie korzystaj. Dla mnie ta forma to najszybsza metoda składania dyspozycji przelewu.

Odpowiedz
0 Lajków
Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 596 z 1 332 (7 673 wyświetleń)

Re.: nowy system bankowosci internetowej

Sam wygląd dla mnie super ale szkoda że teraz są takie czasy że wydaje się wybrakowany produkt i potem się go ulepsza a przynajmniej na starcie powinien mieć funkcje starego systemu i potem z ludzi robi się testerów
Odpowiedz
0 Lajków
lukcorp
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
48
4
23-04-2016
Wiadomość 597 z 1 332 (7 670 wyświetleń)

Re.: nowy system bankowosci internetowej

[ Edytowane ]

Co to za głupi pomysł z wyświetlaniem oferty reklamowej bezpośrednio po zalogowaniu do serwisu transakcyjnego? Logując się do serwisu oczekuje dostępu do swojego konta, a nie oglądania kolejnej reklamy.

Odpowiedz
0 Lajków
Mitchris
Zaprawiony analityk II
Zaprawiony analityk II icon
160
73
05-11-2015
Wiadomość 598 z 1 332 (7 221 wyświetleń)

Re.: nowy system bankowosci internetowej

Nie ukrywam ze mnie to tez wkurzylo/wkurza!Emotikon: Smutny
Odpowiedz
0 Lajków
Keicam
Zaprawiony analityk II
Zaprawiony analityk II icon
126
61
13-11-2015
Wiadomość 599 z 1 332 (7 215 wyświetleń)

Re.: nowy system bankowosci internetowej

Oferty przygotowane dla Ciebie prezentują się, jeżeli wyraziłeś zgodę na marketing elektroniczny. Taką zgodę możesz wycofać przez Moje ING: Dane i ustawienia - > Komunikacja z bankiem/ -> Zmień.

 





-----------------
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
AgnieszkaBin
Moderator
Moderator icon
772
171
04-09-2015
Wiadomość 600 z 1 332 (7 135 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: Kredyt hipoteczny - czas oczekiwania na decyzję

Tak, wczoraj dostaliśmy informację o zakończonej analizie i wstępną decyzję. Ja śledzę wpisy o ich czasach procesowych i były zgodne ze stanem faktycznym. Dzisiaj nadal są wnioski z 4.03 - czas analiz...

28-03-2024
Re: Kupno biletów przez CarPlay - czy to żart

Przepraszamy za dłuższy czas odpowiedzi. Temat jest analizowany po naszej stronie. Damy znać jeśli wprowadzone będą zmiany w tym zakresie.

28-03-2024
Re.: Kredyt hipoteczny - czas oczekiwania na decyzję

Dzień dobry,

Czy ma już Pani decyzję?

Ja złożyłam wniosek 6.03, od 8.03 jest w analizie. Nie proszono mnie o dodatkowe dokumenty, miałam operat zewnętrzny, 19.03 ING sprawdzał mnie w BIK i nadal beż żad

...

28-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy