Odpowiedz

Re.: nowy system bankowosci internetowej


Keicam pisze:

Tak z ciekawości zapytam (tym razem aktywnych użytkowników spolecznosci INGbank): Czy jest jakikolwiek jeden postulat, ktory byl poruszany w tym watku i który ING spelnilo pozytywnie i zmienilo na nasza prośbe w mowej aplikacji Moje ING? Jeden przyklad proszęEmotikon: Szczęśliwy


Pracujemy nad podsumowaniem prac, jakie udało nam się wdrożyć w Moje ING. W przyszłym tygodniu będziemy o tym pisać.

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie. .
Odpowiedz
0 Lajków
WiolettaS
Moderator
Moderator icon
531
120
04-09-2015
Wiadomość 441 z 1 332 (5 416 wyświetleń)

Re.: nowy system bankowosci internetowej

Wszystko rozbija się o to, że grupa młodych informatyków-siusiaków wpadła na pomysł jak nas uszczęśliwić. Oczywiście w nosie mają nasze uwagi bo nowa wersja ma sie podobac im, a nie nam. Do tego traktują wszystkich klientów banku jak swoich rówieśników tylko głupszych.

Mam 53 lata i od dość dawna potrafię czytać. Liczyć też potrafię. Jednak młodzi informatycy chcą mnie zachęcać do oszczędzania za pomoca pisma obrazkowego. Kółeczek, baloników i bąbelków.

Dlatego sądzę, że nowa wersja pisana jest nie dla normalnych ludzi tylko dla młodych ludzi po gimnazjum. Nie tak młodych ale tak wykształconych. Cała reszta to ściema.

Kształt programu jest dawno określony, zatwierdzony i podpisany, a w wyniku naszych wysiłków mogą zmienić co najwyżej kolor balonika, albo krój czcionki.

 
romil
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
38
16
28-12-2015
Wiadomość 442 z 1 332 (5 410 wyświetleń)

Re.: nowy system bankowosci internetowej


KatarzynaA pisze:

atmt pisze:

Będę powtarzał do znudzenia: dajcie w takim razie możliwość wyłączenia tego cholernego finansometru i schowania tych wszystkich informacji pokazujących bzdury na głównej stronie, albo napiszcie, że nie można na to liczyć bo...(tu wyjaśnienie dlaczego).


W nowym systemie nie ma narzędzia o nazwie Finansometr. Elementy znanego Finansometru w Moim ING są wplecione w w cały system, tak aby codzienne zarządzanie finansami było jeszcze prostsze. Nowe narzędzie już od strony głównej będzie pomagać klientowi zarządzać jego budżetem domowym, przypominać o planowanych płatnościach i motywować do oszczędzania. W kolejnych etapach system Moje ING będzie na bieżąco wspierać Klientów w codziennym bankowaniu poprzez przekazywanie najważniejszych informacji w formie komunikatów, SMS-ów lub wiadomości typu push na urządzeniach mobilnych.

Poprzednia wersja systemu będzie dostępna przynajmniej do końca 2016 roku.


Doprawdy bełkot marketingowy jak już ktoś wyżej wspomniał. A czy szanowni państwo wzięli pod uwagę, że są ludzie, którzy nie korzystają z tych "udogodnień" i nie potrzebują tego typu informacji, planowania płatności i motywacji do oszczędzania? Czy ktoś tam wśród waszych nowoczesnych menadżerów jest w stanie pojąć, że są ludzie, którzy potrzebują waszego systemu do dwóch rzeczy: sprawdzenia stanu konta i zrobienia wygodnie przelewu? Ewentualnie spłacenia kredytu? Chyba nie. Przez te klapy na oczach i mózgu system wygląda jak wygląda i straszy stroną główną. 

Odpowiedz
0 Lajków
atmt
Zaprawiony analityk II
Zaprawiony analityk II icon
146
77
27-11-2015
Wiadomość 443 z 1 332 (5 394 wyświetleń)

Re.: nowy system bankowosci internetowej


atmt pisze:

Doprawdy bełkot marketingowy jak już ktoś wyżej wspomniał. A czy szanowni państwo wzięli pod uwagę, że są ludzie, którzy nie korzystają z tych "udogodnień" i nie potrzebują tego typu informacji, planowania płatności i motywacji do oszczędzania? Czy ktoś tam wśród waszych nowoczesnych menadżerów jest w stanie pojąć, że są ludzie, którzy potrzebują waszego systemu do dwóch rzeczy: sprawdzenia stanu konta i zrobienia wygodnie przelewu? Ewentualnie spłacenia kredytu? Chyba nie. Przez te klapy na oczach i mózgu system wygląda jak wygląda i straszy stroną główną. 

Pozwól proszę, że odpowiem za nich.

Drogi @atmt dziekujemy na Twoja opinie i ocenę sytuacji. Nasze badania rynkowe jednoznacznie pokazują, że uzytkownicy chcą zmian i podoba im się nowy system Moje ING. Powiemy więcej: na analizie tego co dzieje się na Forum forum, widać że wszyscy są zadowoleni nie tylko wy ale i inni.
Najważniejsze naszym zdaniem zmiany to: w nowym systemie nie ma kółek tylko są bąble, w nowym systemie nie ma Finansometru tylko są elementy Finansometru - a to są Wielkie różnice i mają ogromny i niebagatelny wpływ na działanie jak i postrzegania aplikacji.
Cały czas przyglądamy się temu co sie dzieje na Forum i wyciągamy na bieżąco wnioski z waszej działalności. Wasze opinia dla nas jest bardzo ważna i tylko dzięki takiemu podejściu możemy na bieżąco aktualizować systemu zgodnie z waszym oczekiwaniem.
Dziś mamy dla was bardzo ważna nową i kluczową obecnie informację: stary system będzie dostępny co najmniej do końca 2016 r!
Analizujemy codziennie wszystko co piszecie i gdyby nie Wy system byłby nie aktywny. Zachęcamy Was bardzo mocno do tego by codziennie pisać jeszcze więcej usprawnień systemu a na pewno każde usprawnienie zaproponowane przez was będzie wdrożone w kolejnej edycji systemu.
Keicam
Zaprawiony analityk II
Zaprawiony analityk II icon
126
61
13-11-2015
Wiadomość 444 z 1 332 (5 389 wyświetleń)

Re.: nowy system bankowosci internetowej


Marcinex pisze:

Witam wszystkich na forum Emotikon: Szczęśliwy

Mam pytanie odnośnie nowej bankowości Internetowej, chciałem sobie pobrać wyciąg z potwierdzeniami wpłat w formie PDF, niestety nie widzę takiej możliwości w nowym systemie. Ściąga się tylko wyciąg bez potwierdzeń. Czy będzie ta opcja dodana w późniejszym terminie do systemu?

Pozdrawiam Emotikon: Szczęśliwy


Tak, planujemy to. Emotikon: Szczęśliwy





-----------------
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
AgnieszkaBin
Moderator
Moderator icon
772
171
04-09-2015
Wiadomość 445 z 1 332 (5 368 wyświetleń)

Re.: nowy system bankowosci internetowej

Czy w przeglądarce Safari dla systemu OSX na ekranie logowania do "Mojego ING" będzie dostępna klawiatura ekranowa ? Obecnie po wpisaniu loginu pojawia się ekran z hasłem maskowanym, ale nie ma opcji włączenia klawiatury ekranowej. Z logowaniem do ING BankOnline nie ma problemu, można skorzystać z klawiatury ekranowej.

Odpowiedz
0 Lajków
sud1
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
61
27
29-11-2015
Wiadomość 446 z 1 332 (5 281 wyświetleń)

Re.: nowy system bankowosci internetowej


WiolettaS pisze:

...


Pracujemy nad podsumowaniem prac, jakie udało nam się wdrożyć w Moje ING. W przyszłym tygodniu będziemy o tym pisać.


Tak z ciekawości, gdzie i kiedy będzie można przeczytać o podsumowaniu prac ?

Odpowiedz
0 Lajków
sud1
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
61
27
29-11-2015
Wiadomość 447 z 1 332 (5 280 wyświetleń)

Re.: nowy system bankowosci internetowej

Tak czytam opinie o nowym systemie bankowości i mam deja vu. Emotikon: Szczęśliwy Klientem ING jestem dopiero od tego miesiąca, a konto mam zalożone jedynie w ramach kredytu, ale dotychczas posiadalem RORy w kilku bankach i tam sytuacja wygląda zupelnie tak samo.

Chyba najbardziej to było widać w momencie zmiany systemu bankowości w mBanku. Tam też wprowadzono bąble, lajki i inne fejsbukowe "udogodnienia", i to jeszcze korzystając z "wymarłej" technologii, bez pytania użytkowników, a następnie sukcesywnie wyłączano klientom dostęp do starej wersji systemu. Ludzie narzekali, straszyli odejściem, a śmiem twierdzić, że w końcu większośc musiała spasować i teraz siedzi cicho korzystając z tego, co dał bank. 

 

Nie zrozumcie mnie źle. Uważam, że jak najbardziej trzeba walczyć o swoje, ale dotychczas żaden bank nie przejmował się opiniami klientów przy zmianie layoutu.

Gordek
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
4
1
06-05-2016
Wiadomość 448 z 1 332 (5 245 wyświetleń)

Re.: nowy system bankowosci internetowej

Moja żona właśnie z powodu nowej-lepszej wersji systemu opuściła mBank i (za moją namową) przeszła do ING. I co ja mam jej teraz powiedzieć? Oczywiście, że nikt nie weźmie pod uwagę naszych sugestii bo już dawno "specjaliści z wielu dziedzin" ustalili jak to ma wyglądać i co wyświetlać. My jesteśmy beta-testerami, ewidentne błędy wytykane na tym forum będą poprawiane, ale na pewno nie layout czy finansometr. Oj, przepraszam - przecież nie ma czegoś takiego jak finansometr...Emotikon: Szczęśliwy

Odpowiedz
0 Lajków
atmt
Zaprawiony analityk II
Zaprawiony analityk II icon
146
77
27-11-2015
Wiadomość 449 z 1 332 (5 226 wyświetleń)

Re.: nowy system bankowosci internetowej

A kiedy można się spodziewać pojawienia się kont firmowych i walutowych w nowym systemie?

Odpowiedz
0 Lajków
atmt
Zaprawiony analityk II
Zaprawiony analityk II icon
146
77
27-11-2015
Wiadomość 450 z 1 332 (5 224 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: Kredyt hipoteczny - czas oczekiwania na decyzję

Trzymam kciuki za pozytywną i szybką decyzję dla Ciebie 🙂

28-03-2024
Re.: Kredyt hipoteczny - czas oczekiwania na decyzję

Gratuluję i bardzo dziękuje za informację Emotikon: Szczęśliwy

28-03-2024
Re: Kupno biletów przez CarPlay - czy to żart

Niestety całe ING, tam gdzie nie trzeba to wielce dbają bezpieczeństwo, tak jak z tym CarPlay wymagającym odblokowania tel, albo jak aktywujesz U2F w aplikacji to każde uruchomienie aplikacji wymaga p

...

28-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy