Odpowiedz

Zmiana numeru telefonu w INGbankOnline

Witam mam pewien problem dotyczący numeru telefonu przypisanego do mojego konta w banku. Taki problem, ze przepadł mi mój numer telefonu gdy byłem za granicą, a wszelkie smsy z kodem autoryzacyjnym np: podczas robienia jakiegokolwiek przelewu nie dochodza bo nie mam juz tego numeru. Problem jest tez taki, że zeby zmienic numer trzeba podac kod autoryzacyjny ktory przychodzi mi na ten stary numer i tutaj moje pytanie.. Jest jakaś możliwość by ominąć ten kod i zmienic stary numer przypisany do mojego konta na nowy tak abym mogł normalnie korzystać z przelewów itp. ( głownie zależy mi na zmianie numeru, bo nie mam pojęcia jak działa całe HALOślaski czy cos takiego, a nie bardzo mam czas na bawienie sie tym.) Za pomoc dziękuję.

Odpowiedz
0 Lajków
KuWert
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
0
25-01-2016
Wiadomość 1 z 17 (85 663 wyświetleń)

Re.: Zmiana numeru telefonu w INGbankOnline

Trzeba udać się do placówki banku celem identyfikacji z dowodu osobistego lub paszportu i pracownik dokona aktualizacji numeru.
Ernest
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
55
37
03-11-2015
Wiadomość 2 z 17 (85 633 wyświetleń)

Re.: Zmiana numeru telefonu w INGbankOnline

[ Edytowane ]

@KuWert abyś mógł zmienić nr telefonu do autoryzacji bez podawania kodu autoryzacyjnego, konieczna jest ponowna aktywacja bankowości internetowej za pomocą jednorazowego kodu aktywacyjnego.

 

Jednorazowy kod możesz odebrać bezpłatnie w najbliższym oddziale banku lub zamówić przez internet, w tym celu:

  • zablokuj ING BankOnLine: Profil->Blokada systemu ING BankOnLine,
  • na drugim kroku formularza odblokowania wybierz: Nie pamiętasz? Kliknij, aby otrzymać jednorazowy kod aktywacyjny pocztą.

Wyślemy go na podany przez Ciebie w banku adres korespondencyjny. Po jego otrzymaniu skontaktuj się z nami: 32 357 00 10. Zautoryzujemy go w systemie.

 

@Ernest pracownik w oddziale może zmnienć nr telefonu do kontaktu. Nr telefonu do autoryzacji może zaktualizować wyłącznie klient.

---
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
MarcinB
Były moderator
Były moderator icon
445
142
04-09-2015
Wiadomość 3 z 17 (85 556 wyświetleń)

Re.: Zmkiana numeru telefonu w INGbankOnline

 
Odpowiedz
0 Lajków
matroz3656
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
0
27-04-2017
Wiadomość 4 z 17 (67 331 wyświetleń)

Re.: Zmiana numeru telefonu w INGbankOnline

czy numer na który mają przychodzić kody musi być polski czy też mogę podać np. niemiecki numer komórki?
Odpowiedz
0 Lajków
Stachu1980
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
26-05-2017
Wiadomość 5 z 17 (65 805 wyświetleń)

Re.: Zmiana numeru telefonu w INGbankOnline

@Stachu1980 Numer telefonu do otrzymywania kodów autoryzacyjnych możesz podać zagraniczny. Nie musi być to numer telefonu operatora naszego kraju.


*****
Jeśli podoba ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
PatrykW
Były moderator
Były moderator icon
106
34
25-03-2016
Wiadomość 6 z 17 (65 720 wyświetleń)

Re.: Zmiana numeru telefonu w INGbankOnline

Witam serdecznie,
Mój chłopak pracował w Holandii i posiada konto w ING nl. Niestety nr telefonu który podał już nie działa. W banku podany jest adres holenderski. Obecnie mieszka w Polsce. Czy kod aktywacyjny o którym wyżej mowa, może przyjść na polski adres? Czy można uzyskać dostęp do tego konta w Polsce?
Odpowiedz
0 Lajków
dulceroberta
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
24-02-2018
Wiadomość 7 z 17 (54 328 wyświetleń)

Re.: Zmiana numeru telefonu w INGbankOnline

[ Edytowane ]

Kod aktywacyjny wysyłany jest tylko na adres w NL.

Gdyby chciał zmienić adres NL na nowy adres w NL i tak musiałby się pojawić w oddziale banku. Zgłaszanie aktualnego adresu do banku jest jednym z warunków posiadania konta.

 

Rozwiązać tego problemu nie da się za pośrednictwem Polskiego ING

Odpowiedz
0 Lajków
Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 8 z 17 (54 325 wyświetleń)

Re: Zmiana numeru telefonu w INGbankOnline

dulceroberta Twój chłopak powinien skontaktować się z ING w Holandii. ING Bank Śląski a ING holenderskie to dwa różne banki. Przykro mi, ale nie będziemy mogli pomóc. 

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
IlonaU
Moderator
Moderator icon
1073
215
07-06-2017
Wiadomość 9 z 17 (54 313 wyświetleń)

Re.: Zmiana numeru telefonu w INGbankOnline

Panie operatorze mam podobny problem jak opisany tu z tym ze mam ing holenderskie. Udalo mi sie zmienic numer telefonu po zalogowaniu ale tan cod nie przychodzi i tak. Do tego mam jeszcze pytanie bo zglozilem uteate karty zablokowali ja mam juz nowa ale wlasnie nie moge jej aktywowac bo tan code nie przychodzi Dodam ze numeru telefonu starego brak.
Odpowiedz
0 Lajków
RobertZ
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
12-09-2018
Wiadomość 10 z 17 (46 123 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Re.: Nowe konta w ING

A kiedy jakaś sensowna opcja na płacenie kartą w walutach obcych?

28-03-2024
Re: Kupno biletów przez CarPlay - czy to żart

Czyli dobrze rozumiem? W końcu przyznaliście, że Wasz sposób wprowadzenia obsługi CarPlay jest obecnie całkowicie bezużyteczny?

28-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy