Odpowiedz

Zajęcie komornicze

Dzień dobry.
Posiadam na koncie zajęcie komornicze na ponad 3000zl lecz faktyczne według dokumentów udostępnionych mi przez komornika wynosi ono niecałe 600zl pewnie dlatego, że około 2500zl przelałem na konto komornika z innego konta. Moje pytanie brzmi czy pisać do banku w tej sprawie czy raczej uderzyć do komornika by skontaktował się z ING bo pewnie przelew z wypłaty zostanie zablokowany powyżej 3010 brutto i przekazany nadwyżkowo do komornika.
Odpowiedz
0 Lajków
Comeback
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
06-11-2022
Wiadomość 1 z 2 (2 519 wyświetleń)

Re: Zajęcie komornicze

Prosimy, skontaktuj się z naszymi specjalistami z zakresu zajęć egzekuycjnych - na czacie w Moim ING lub telefonicznie +48 32 357 00 69. Są dostępni w dni robocze od 8:00 do 18:00. Odpowiedzą na Twoje pytania.

Przez forum Społeczność nie mamy wglądu do danych w systemie, nie możemy zweryfikować Twojej sprawy Emotikon: Smutny


***
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
KarolinaM
Moderator
Moderator icon
562
122
19-03-2018
Wiadomość 2 z 2 (2 435 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Kredyt hipoteczny staż pracy

Szanowna Pani Magdaleno, to nie jest odpowiedź na moje pytanie - wszystko w odpowiedzi znam ponieważ sprawnie poruszam się po aplikacji oraz opisach kredytów. Pracownicy na infolinii nie wiedzą jak ro

...

20-04-2024
Re: Wpłatomat Planet Cash pobrał gotówkę ale nie zaksięgował.

Wyśle prośbę o przyspieszenie rozpatrzenia Twojego zgłoszenia do odpowiedniego działu. 

20-04-2024
Re: Kredyt hipoteczny staż pracy

Cześć,
miło mi, że masz pozytywne doświadczenia związane z naszym bankiem Emotikon: Szczęśliwy 

Ofertą kredytów hipotecznych zajmują się nasi eksperci hipoteczni w placówkach banku.

Na kontakt z naszym specjalistą możesz

...

20-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy