Odpowiedz

Zajęcie komornicze

Dzień dobry.
Posiadam na koncie zajęcie komornicze na ponad 3000zl lecz faktyczne według dokumentów udostępnionych mi przez komornika wynosi ono niecałe 600zl pewnie dlatego, że około 2500zl przelałem na konto komornika z innego konta. Moje pytanie brzmi czy pisać do banku w tej sprawie czy raczej uderzyć do komornika by skontaktował się z ING bo pewnie przelew z wypłaty zostanie zablokowany powyżej 3010 brutto i przekazany nadwyżkowo do komornika.
Odpowiedz
0 Lajków
Comeback
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
06-11-2022
Wiadomość 1 z 2 (942 wyświetleń)

Re: Zajęcie komornicze

Prosimy, skontaktuj się z naszymi specjalistami z zakresu zajęć egzekuycjnych - na czacie w Moim ING lub telefonicznie +48 32 357 00 69. Są dostępni w dni robocze od 8:00 do 18:00. Odpowiedzą na Twoje pytania.

Przez forum Społeczność nie mamy wglądu do danych w systemie, nie możemy zweryfikować Twojej sprawy Emotikon: Smutny

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
KarolinaM
Moderator
Moderator icon
494
114
19-03-2018
Wiadomość 2 z 2 (858 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Powolne działanie aplikacji ing

Potwierdzam, u mnie jest to samo. Mam Samsunga s 10E wersja systemu Android 12. Aplikacja chodzi bardzo wolno, jest to mega denerwujące. Zgłosiłam dzisiaj reklamację telefonicznie.

30-01-2023
Re: Powolne działanie aplikacji ing

Nie ponieważ problem nie jest po naszej stronie tylko po stronie ING.
Dlatego nic bardziej nie denerwuje niż stwierdzenie, że przeinstalowanie aplikacji albo wyczyszczenie cache powinno pomóc. Tą samą ...

30-01-2023
Re: Autoryzacja sms

Przekazałem Twój pomysł do odpowiedniego zespołu.

30-01-2023
Najbardziej pomocni użytkownicy