Odpowiedz

Zajęcie komornicze

Dzień dobry.
Posiadam na koncie zajęcie komornicze na ponad 3000zl lecz faktyczne według dokumentów udostępnionych mi przez komornika wynosi ono niecałe 600zl pewnie dlatego, że około 2500zl przelałem na konto komornika z innego konta. Moje pytanie brzmi czy pisać do banku w tej sprawie czy raczej uderzyć do komornika by skontaktował się z ING bo pewnie przelew z wypłaty zostanie zablokowany powyżej 3010 brutto i przekazany nadwyżkowo do komornika.
Odpowiedz
0 Lajków
Comeback
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
06-11-2022
Wiadomość 1 z 2 (3 042 wyświetleń)

Re: Zajęcie komornicze

Prosimy, skontaktuj się z naszymi specjalistami z zakresu zajęć egzekuycjnych - na czacie w Moim ING lub telefonicznie +48 32 357 00 69. Są dostępni w dni robocze od 8:00 do 18:00. Odpowiedzą na Twoje pytania.

Przez forum Społeczność nie mamy wglądu do danych w systemie, nie możemy zweryfikować Twojej sprawy Emotikon: Smutny



-----------------
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Jeśli chcesz szybciej uzyskać odpowiedź, zachęcamy Cię do kontaktu na czacie w Moim ING lub skorzystania z Wirtualnego Asystenta.
Odpowiedz
0 Lajków
KarolinaM
Moderator
Moderator icon
580
125
19-03-2018
Wiadomość 2 z 2 (2 958 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Re.: Nowy wygląd Mojego ING

Aktualizacje i aktualizacje. Ale czasami niepotrzebne.

Niedawno zmieniliście wygląd. Czcionka mniejsza. Ale żeby zrobić jakiś przelew to nie mieści się na ekranie "potwierdzenie" i trzeba przesuwać ekr

...

01-09-2024
Re.: powiadomienia na iPhonie

Apka ING na Iphonie
Ustawienia -> Aplikacja mobilna -> Powiadomienia na telefon (push) i tam sobie ustawiasz co chcesz.
Mam ustawione tylko konto główne. Karty odhaczone. I spokój Emotikon: Mrugający
A reklamy to nie wiem

...

01-09-2024
Re: ING żąda bez jakiegokolwiek powodu oświadczeń o źródłach pochodzenia majątku i środków pienię...

To są jakieś jaja! Rozumiem jeszcze, gdy ktoś ma konta firmowe i niektóre transakcje mogą ale nie muszą być "podejrzane"

Ale zwykłych Kowalskich?

Jak się przejrzy ogólnie internet, to podobne akcje są n

...

01-09-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy