Odpowiedz
Highlighted

Re: Re.: U2F - Universal 2nd Factor Authentication

Ile to już...? Trzy lata od mojego pierwszego postu i dalej nic w temacie się realnie nie ruszyło. Słaba ta "perspektywa czasowa".

Odpowiedz
0 Lajków
Bisti
Doradca z ambicjami
Doradca z ambicjami icon
10
7
19-01-2016
Wiadomość 31 z 33 (727 wyświetleń)
Highlighted

wk, Hubertn, Bisti, dziękujemy za Wasze głosy. Na ten moment nadal pracujemy nad tematem. Kiedy będziemy mieć nowe informacje, na pewno się do Was odezwiemy 😊

***Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
KarolinaM
Moderator
Moderator icon
238
63
19-03-2018
Wiadomość 32 z 33 (699 wyświetleń)
Highlighted

Bisti, wydaje mi się, że po tak długim czasie można spokojnie powiedzieć, że tej funkcji nie będzie nigdy: żaden bank nie wprowadził opcji U2F. Domyślam się, że to dlatego, że polegają na swoich "algorytmach" które zapewniają wystarczający poziom bezpieczeństwa. Na pewno nie chcą też radzić sobie z wsparciem ludzi którzy stracili token itp.

Niestety w ING jest też funkcja maskowanego hasła tak więc nie mogę wygenerować sobie prawdziwie losowego silnego hasła i wypełniać je menadżerem haseł. Tak więc moje konto bankowe jest chyba najsłabiej zabezpieczone ze wszystkich moich usług online.

Szkoda, bo z tego co czytałem to bankowość i fintech w Polsce są ponoć na wysokim poziomie.

wk
wk
Doradca z ambicjami
Doradca z ambicjami icon
13
3
04-10-2016
Wiadomość 33 z 33 (696 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Pożyczka hipoteczna na udziały w nieruchomości

Pożyczka hipoteczna zabezpieczana jest na całej nieruchomości, nie tylko na jej części. Abyśmy mogli się na niej zabezpieczyć potrzebna jest zgoda pozostałych właścicieli.

22-10-2020
Re.: Giełda - stosunek dochodu do straty - jak rozlicza to za dany rok Dział Maklerski Ing?

Biuro maklerskie wystawia klientom dokument PIT-8C, na podstawie którego rozliczasz się z Urzędem Skarbowym (min. obliczasz kwotę podatku). Jeżeli w 2020 sprzedasz instrumenty finansowe (np. akcje)/za

...

22-10-2020
Re.: ETF w ING - bida z nędzą

Dziękuję za sugestię o IKE , przekazałem do działu produktów.

Pozdrawiam

Zbyszek

22-10-2020
Najbardziej pomocni użytkownicy