Odpowiedz

Reklamy w bankowości internetowej

Witam,

 

W jaki sposób można wyłączyć te uciążliwe propozycje zamówienia karty kredytowej itp. widoczne na poniższych zrzutach ekranu.

Odpowiedz
0 Lajków
AlfaNetrunner
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
26
6
11-08-2021
Wiadomość 1 z 2 (5 013 wyświetleń)

Re: Reklamy w bankowości internetowej

Informację o ofertach i promocjach możesz otrzymywać ze względu na ustawienia w zgodach marketingowych i profilowanie.
Możesz zarządzać swoimi zgodami marketingowymi w Moim ING. Zachęcam Cię do przemyślenia. 


Dzięki zgodzie na marketing możemy przedstawiać Ci propozycje dopasowane do Twoich aktualnych potrzeb. Możesz też uczestniczyć w różnego rodzaju promocjach.
Jak chcesz zmienić swoje zgody na marketing, możesz to zrobić wchodząc w sekcję Moje dane, a następnie wybierając zakładkę Zgody i oświadczenia.

 

Możesz wyrazić zgodę lub edytować zgodę na:
- marketing drogą elektroniczną, tradycyjną i telefoniczną,
- otrzymywanie profilowanych informacji marketingowych.

 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie. .
WiolettaS
Moderator
Moderator icon
532
120
04-09-2015
Wiadomość 2 z 2 (4 960 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Pełnomocnictwo aktualizacja dokumentu tożsamości - zagranica

Pełnomocnictwo musi być sporządzone w formie pisemnej z podpisem mocodawcy potwierdzonym przez notariusza albo w formie aktu notarialnego. W przypadku, gdy dokument pełnomocnictwa sporządzony jest za

...

23-04-2024
Re: Re.: Koszt przelewu z ING na konto karty REVOULT

Jeśli doładowujesz konto w PLN, korzystając z karty, to nie pobierzemy prowizji. Jednak w przypadku, gdy robisz przelew w PLN, na konto w banku zagranicznym, pobierzemy 40 zł. Tylko przelewy w euro, d

...

22-04-2024
Re: Analiza wniosku kredyt hipoteczny

My pierwsze zaświadczenia mieliśmy z lutego i jak tylko wiedzieliśmy, że nie zmieścimy się w 2 miesiącach, wzięliśmy nowe. Wydaje mi się, że osoby które składają wniosek bezpośrednio do banku szybciej...

22-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy