Odpowiedz

Reklamy w bankowości internetowej

Witam,

 

W jaki sposób można wyłączyć te uciążliwe propozycje zamówienia karty kredytowej itp. widoczne na poniższych zrzutach ekranu.

Odpowiedz
0 Lajków
AlfaNetrunner
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
26
6
11-08-2021
Wiadomość 1 z 2 (4 973 wyświetleń)

Re: Reklamy w bankowości internetowej

Informację o ofertach i promocjach możesz otrzymywać ze względu na ustawienia w zgodach marketingowych i profilowanie.
Możesz zarządzać swoimi zgodami marketingowymi w Moim ING. Zachęcam Cię do przemyślenia. 


Dzięki zgodzie na marketing możemy przedstawiać Ci propozycje dopasowane do Twoich aktualnych potrzeb. Możesz też uczestniczyć w różnego rodzaju promocjach.
Jak chcesz zmienić swoje zgody na marketing, możesz to zrobić wchodząc w sekcję Moje dane, a następnie wybierając zakładkę Zgody i oświadczenia.

 

Możesz wyrazić zgodę lub edytować zgodę na:
- marketing drogą elektroniczną, tradycyjną i telefoniczną,
- otrzymywanie profilowanych informacji marketingowych.

 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie. .
WiolettaS
Moderator
Moderator icon
531
120
04-09-2015
Wiadomość 2 z 2 (4 920 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Zapętlony reset aplikacji. Dźwięk powiadomienia

Witaj,
chciałabym pomóc, ale przez Społeczność nie mogę potwierdzić Twoich danych. Jest to ogólny kontakt. Do wyjaśnienia tej sytuacji będzie potrzebne zgłoszenie techniczne. Możemy je przyjąć podczas

...

18-04-2024
Re: ubezpieczenie nieruchomości

Przez Społeczność nie mogę sprawdzić Twojej sytuacji. Jest to ogólny kontakt. Proszę, napisz do nas na czacie w Moim ING od poniedziałku do piątku od 8:00 do 18:00. Specjaliści hipoteczni sprawdzą syt

...

18-04-2024
Re: Zeskanuj i zapłać

Szkoda, byłaby to bardzo przydatna funkcja.

Niestety, ale "Zapłać rachunek ze zdjęcia lub pliku", to zupełnie inna funkcja, zupełnie nieprzydatna dla klienta indywidualnego, który przy kasie w sklepie

...

18-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy