Odpowiedz

Rejestracja telefonu komórkowego

W starej wersji systemu istnieje możliwość rejestracji telefonu komórkowego ze swojego konta w sekcji "Doładowanie telefonu". W nowej wersji nie znalazłam takiej opcji. Pytanie brzmi: zlikwidowano taką możliwość, czy trzeba jej szukać gdzie indziej? Rejestracja trwa do końca stycznia 2017.

Odpowiedz
0 Lajków
erty
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
24
8
18-11-2015
Wiadomość 1 z 9 (37 928 wyświetleń)

Re.: Rejestracja telefonu komórkowego

Dotyczy mojego poprzedniego wpisu. Nie polecam rejestracji tą drogą. Próbowałam kilkakrotnie dokonać rejestracji, bezskutecznie. Albo mnie wylogowywało, albo znikał mój operator, albo nie przyjęto numeru karty SIM , po czym stwierdzono błąd techniczny banku. Wcześniej syn próbował ze swojego konta  zarejestrować swój telefon komórkowi i otrzymał informację, że należy się zgłosić w oddziale banku z dowodem tożsamości. Ktoś tu robi z nas balona.

Odpowiedz
0 Lajków
erty
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
24
8
18-11-2015
Wiadomość 2 z 9 (37 880 wyświetleń)

Re.: Rejestracja telefonu komórkowego

@erty W usłudze Moje ING telefon można zarejestrować w zakładce Oferta ING -> Karty i płatności telefonem -> Rejestracja numeru telefonu na kartę.
Chcielibyśmy sprawdzić błędy i problemy w trakcie rejestracji, dlatego proszę o kontakt przez usługę internetową, telefonicznie 32 357 00 69 lub z naszym oddziałem.


-------------

Jeśli podoba ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.

Odpowiedz
0 Lajków
MonikaC
Moderator
Moderator icon
626
119
04-09-2015
Wiadomość 3 z 9 (37 843 wyświetleń)

Re.: Rejestracja telefonu komórkowego


MonikaC pisze:

@erty W usłudze Moje ING telefon można zarejestrować w zakładce Oferta ING -> Karty i płatności telefonem -> Rejestracja numeru telefonu na kartę.
Chcielibyśmy sprawdzić błędy i problemy w trakcie rejestracji, dlatego proszę o kontakt przez usługę internetową, telefonicznie 32 357 00 69 lub z naszym oddziałem.


Rejestracja numeru telefonu ma kartę w nowej wersji systemu znajduje się w zakładce OfertaING - Promocje - Rejestracja numeru na kartę (nie w Kartach i płatnościach telefonem).

Odpowiedz
0 Lajków
erty
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
24
8
18-11-2015
Wiadomość 4 z 9 (37 821 wyświetleń)

Re.: Rejestracja telefonu komórkowego

[ Edytowane ]

@erty Oczywiście masz rację Emotikon: Szczęśliwy ale nasza odpowiedź też jest poprawna. W zakładce Oferta ING-Karty i płatności telefonem również znajdziesz opcję rejstracji numeru telefonu na kartę Emotikon: Szczęśliwy

---
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
MarcinB
Były moderator
Były moderator icon
445
142
04-09-2015
Wiadomość 5 z 9 (37 815 wyświetleń)

Re.: Rejestracja telefonu komórkowego


MarcinB pisze:

@erty Oczywiście masz rację Emotikon: Szczęśliwy ale nasza odpowiedź też jest poprawna. W zakładce Oferta ING-Karty i płatności telefonem również znajdziesz opcję rejstracji numeru telefonu na kartę Emotikon: Szczęśliwy


Rzeczywiście jest. Wcześniej nie schodziłam w dół strony, a w pierwszym rzędzie nie było. W tej nowej wersji trzeba schodzić do samego dołu, bo tam trzeba szukać informacji, które w starej wersji znajdowały się w panelu bocznym i tym samym były bardziej widoczne. Teraz wielkość ikon zmusza do przewijania strony. Może z czasem się przyzwyczaję...

Odpowiedz
0 Lajków
erty
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
24
8
18-11-2015
Wiadomość 6 z 9 (37 766 wyświetleń)

Re.: Rejestracja telefonu komórkowego

Czy w Nowym ING dalej da się zarejestrować kartę SIM? Nie znalazłem tej opcji ani w promocjach ani w zakładce karty i płatności telefonem.
Odpowiedz
0 Lajków
guren
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
41
3
08-04-2017
Wiadomość 7 z 9 (35 935 wyświetleń)

Re: Re.: Rejestracja telefonu komórkowego

Ta usługa nie jest dostępna w Moim ING. Kartę możesz zarejestrować na stronie operatora, w punktach handlowych z odpowiednim oznaczeniem oraz w salonach operatora sieci komórkowej. 

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
AgnieszkaR
Były moderator
Były moderator icon
168
22
02-11-2016
Wiadomość 8 z 9 (35 844 wyświetleń)

Re: Re.: Rejestracja telefonu komórkowego

Oczywiście zrobiono to dla wygody klientów ING Banku

Odpowiedz
0 Lajków
zett1
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
20
1
28-10-2017
Wiadomość 9 z 9 (33 034 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: Kredyt hipoteczny - czas oczekiwania na decyzję

Trzymam kciuki za pozytywną i szybką decyzję dla Ciebie 🙂

28-03-2024
Re.: Kredyt hipoteczny - czas oczekiwania na decyzję

Gratuluję i bardzo dziękuje za informację Emotikon: Szczęśliwy

28-03-2024
Re: Kupno biletów przez CarPlay - czy to żart

Niestety całe ING, tam gdzie nie trzeba to wielce dbają bezpieczeństwo, tak jak z tym CarPlay wymagającym odblokowania tel, albo jak aktywujesz U2F w aplikacji to każde uruchomienie aplikacji wymaga p

...

28-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy