Odpowiedz

Rejestracja numeru telefonu na kartę

Witam.
Wczoraj kupiłem kartę SIM i chciałem ją zarejestrować poprzez konto ING - robiłem tak już kilka razy. Ku mojemu zdziwieniu nie znalazłem takiej opcji. Na stronie banku ING widnieje informacja:

"Możliwość rejestracji numeru telefonu w Moim ING została wyłączona. Dowiedz się, gdzie możesz zarejestrować numer."

Dlaczego? Było to spore udogodnienie...

Odpowiedz
0 Lajków
LukaszING
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
15
4
20-02-2018
Wiadomość 1 z 3 (14 734 wyświetleń)

Re: Rejestracja numeru telefonu na kartę

Witaj,

podjęliśmy decyzję o wycofaniu tej funkcji, ponieważ operatorzy sieci udostępniają swoje formularze rejestracji. Formularz był dostępny w poprzedniej wersji bankowości internetowej - po jej wyłączeniu, jest on już niedostępny. Wynika to z tego, że jest to też zupełnie inny system. 

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
AgnieszkaR
Były moderator
Były moderator icon
168
22
02-11-2016
Wiadomość 2 z 3 (14 632 wyświetleń)

Re: Rejestracja numeru telefonu na kartę

[ Edytowane ]

Czy ktoś coś rozumie z tej odpowiedzi???? Operatorzy o ile udostępniają- to udostępniają możliwość swoim zarejestrowanym abonentom. Czyli "dołączenie" dodatkowych numerów w tej samej sieci.

Odpowiedz
0 Lajków
zett1
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
20
1
28-10-2017
Wiadomość 3 z 3 (13 345 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Aplikacja mobilna i narzędzia śledzące innych firm

Niestety ale jakoś nie przekonuje mnie taka argumentacja.

Po pierwsze, dlaczego blokowanie występuje na etapie logowania do aplikacji? Sugeruje to, że "analizie" podlega już proces logowania. Na podlin

...

01-03-2024
Re: Zajęcie komornicze

Chcielibyśmy to dla Ciebie wyjaśnić, jednak tutaj nie mamy dostępu do informacji o Twoim koncie w systemie. Napisz proszę nas przez czat w Moje ING lub skontaktuj się z naszą infolinią. Nasi specjaliś

...

01-03-2024
Re: Re.: Nowy wygląd Mojego ING

Też odczułam ciarki żenady na widok "daaj mi tę noc". A potem otworzyłam apkę i ciśnienie mi się podniosło od scrollowania tych małych ikonek i omijania śmietnika z ofertami. Mam wrażenie jakby ta apl

...

01-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy