13-03-2019 10:46
Dzień dobry Proszę mi powiedzieć, jakie są mechanizmy ładowania płatności do programów innych firm (księgowych) w banku. Na przykład poprzez wymianę xml. Podaj mi link, gdzie możesz przeczytać więcej na ten temat. Z góry dziękuję.
13-03-2019 16:19
13-03-2019 18:44
@auditing pełne kompendium dotyczące importu i eksportu danych jest pod linkiem:
Widać uwagi trafiły do kosza skoro 2 lata i nadal macie ten syf w panelu logowania
(((
Nie mieliśmy wcześniej zgłoszeń w tym temacie. Przekazaliśmy informację do działu technicznego z prośbą o sprawdzenie.
16-06-2026