Odpowiedz

Wyszukiwanie odbiorcy

Witam,

drogie i kochane ING - czy możecie ogarnać wasz beznadziejny system? Wywaliliście przelewy wzorcowe i zmuszacie użytkowników do używania "automagicznej" wyszukiwarki -- super, cudownie! Co jakiś czas (od 1 tygodnia do 2 miesiecy) robie przelew do pewnej osoby - posiada ona konta w dwoch bankach (ING i "Bank Alternatywny"), oba zapisane w kontaktach. Dzisiaj chciałem znowu zrobić przelew i co? ING zaczął wyświetlać tylko numer konta w ING (którego ta osoba prawie nie używa więc prawie nigdy nei robiłem tam przelewu).

Skończyło się na tym, że musiałem iść do sekcji "Kontakty" bo w okienku przelewów odpowiednie dane się nie pojawiały a przeklikiwanie się przez głupawą "listę odbiorców" jest, nomen omen, głupawe (niestety kontakt jest z końca alfabetu więc doklikiwanie sobie kolejnych 6. kontaktów przez "pokaż więcej" było cokolwiek frustrujace...

Oczywiście wielmożni moderatorzy zapewne odpowiedzą, że to "wina użytkownika" że system ING jest najcudowniejszym systemem na świecie i zgarnia same nagrody. NIE, NIE JEST! Przyjmiecie to w końcu do wiadomości?!

Odpowiedz
0 Lajków
wojciech
Główny rachmistrz I
Główny rachmistrz I icon
245
89
02-03-2016
Wiadomość 1 z 2 (8 353 wyświetleń)

Re: Wyszukiwanie odbiorcy

wojciech Przepraszam Cię, że tak długo czekasz na naszą odpowiedź. Próbowaliśmy odtworzyć błąd, o którym piszesz. Niestety, nie udało nam się to. 
Aby to dokładnie sprawdzić potrzebujemy więcej danych. Czy mógłbyś do nas napisać w tej sprawie w Moim ING? Proszę, wskaż też odbiorcę, którego dotyczy ta sytuacja. 

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
IlonaU
Moderator
Moderator icon
1073
215
07-06-2017
Wiadomość 2 z 2 (8 176 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
'Raz dwa trzy, apkę masz i Ty' - 100 zł??

cześć,

 

chciałam zapytać, czy jest tu może ktoś kto dostał obiecane 100 zł za założenie aplikacji? ja wciąż czekam, a wydaje mi się, że spełniłam wszystkie warunki z regulaminu...

 

pozdrawiam!

16-04-2024
Kredyt hipoteczny na dom - dlaczego ciągle otrzymuję nieprawdziwe informacje o czasach ?

Wniosek trafił do analizy 5.03.2024 zakończone 4.04.2024 - miało być 16 dni wyszło 21 dni.

4.04.2024 nagle się okazało, że potrzeba dokumentów, które można było załatwić wcześniej i od 11.04 trwa dodat

...

16-04-2024
Re: Numer karty oraz kod CVV

Dziękujemy za sugestię.

15-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy