Odpowiedz

Wyszukiwanie odbiorcy

Witam,

drogie i kochane ING - czy możecie ogarnać wasz beznadziejny system? Wywaliliście przelewy wzorcowe i zmuszacie użytkowników do używania "automagicznej" wyszukiwarki -- super, cudownie! Co jakiś czas (od 1 tygodnia do 2 miesiecy) robie przelew do pewnej osoby - posiada ona konta w dwoch bankach (ING i "Bank Alternatywny"), oba zapisane w kontaktach. Dzisiaj chciałem znowu zrobić przelew i co? ING zaczął wyświetlać tylko numer konta w ING (którego ta osoba prawie nie używa więc prawie nigdy nei robiłem tam przelewu).

Skończyło się na tym, że musiałem iść do sekcji "Kontakty" bo w okienku przelewów odpowiednie dane się nie pojawiały a przeklikiwanie się przez głupawą "listę odbiorców" jest, nomen omen, głupawe (niestety kontakt jest z końca alfabetu więc doklikiwanie sobie kolejnych 6. kontaktów przez "pokaż więcej" było cokolwiek frustrujace...

Oczywiście wielmożni moderatorzy zapewne odpowiedzą, że to "wina użytkownika" że system ING jest najcudowniejszym systemem na świecie i zgarnia same nagrody. NIE, NIE JEST! Przyjmiecie to w końcu do wiadomości?!

Odpowiedz
0 Lajków
wojciech
Główny rachmistrz I
Główny rachmistrz I icon
245
89
02-03-2016
Wiadomość 1 z 2 (8 364 wyświetleń)

Re: Wyszukiwanie odbiorcy

wojciech Przepraszam Cię, że tak długo czekasz na naszą odpowiedź. Próbowaliśmy odtworzyć błąd, o którym piszesz. Niestety, nie udało nam się to. 
Aby to dokładnie sprawdzić potrzebujemy więcej danych. Czy mógłbyś do nas napisać w tej sprawie w Moim ING? Proszę, wskaż też odbiorcę, którego dotyczy ta sytuacja. 

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
IlonaU
Moderator
Moderator icon
1074
215
07-06-2017
Wiadomość 2 z 2 (8 187 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Analiza wniosku kredyt hipoteczny

Witam, składałam wniosek przez Specjalistę w dniu 8 marca 2024. Dosyłaliśmy zaświadczenie w międzyczasie więc do analizy trafił dopiero 22 marca. Na stronie, gdzie można sprawdzać status wniosku widni

...

19-04-2024
Kredyt hipoteczny staż pracy

Hey wszystkim ! jestem od dawna zadowolonym klientem ING - miałem konto firmowe, teraz mam prywatne. Miałem też już jeden kredyt hipoteczny, który bezproblemowo spłaciłem. Chciałbym ubiegać się o nowy

...

19-04-2024
Re.: ING nie dba o bezpieczeństwo środków, brak autoryzacji nawet przy przelewach wysokokwotowych

Klucz U2F służy tylko i wyłącznie do zatwierdzenia logowania.  Nie autoryzuje nim żadnych przelewów.

 

 

I tutaj właśnie mamy problem. Ty musisz wpisywać kod z sms żeby wyszedł przelew. Czyli jest to bez

...

19-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy