Odpowiedz

Rejestracja numeru na kartę

Witam, chciałem sobie zarejestrować numer telefonu na kartę sieci Play poprzez internetowe konto ING. Problem w tym, że kiedy wchodzę w odpowiednią zakładkę to mam komunikat  "Brak możliwości złożenia wniosku. W celu uzyskania szczegółowych informacji zapraszamy do najbliższego oddziału ING Banku Śląskiego w celu weryfikacji danych osobowych. Weź ze sobą ważny dokument tożsamości." 

Dlaczego tak się dzieje?

Odpowiedz
0 Lajków
mike00
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
5
1
16-12-2016
Wiadomość 1 z 5 (9 314 wyświetleń)

Re.: Rejestracja numeru na kartę


mike00 pisze:

Witam, chciałem sobie zarejestrować numer telefonu na kartę sieci Play poprzez internetowe konto ING. Problem w tym, że kiedy wchodzę w odpowiednią zakładkę to mam komunikat  "Brak możliwości złożenia wniosku. W celu uzyskania szczegółowych informacji zapraszamy do najbliższego oddziału ING Banku Śląskiego w celu weryfikacji danych osobowych. Weź ze sobą ważny dokument tożsamości." 

Dlaczego tak się dzieje?


Też mieliśmy taką sytuację. Pisałam o tym w swoim poscie. Komunikat pokazał się zaraz po wejście w zakladkę. Tak było na koncie syna. U mnie działy się inne rzeczy o których też wspomniałam. Aktualnie udało mi się po którejś z kolei próbie dokonać rejestacji w banku. Czekam na potwierdzenie od operatora. Może spróbuj ponownie. Zdarzają się jakieś techniczne zawirowania.

Odpowiedz
0 Lajków
erty
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
24
8
18-11-2015
Wiadomość 2 z 5 (9 270 wyświetleń)

Re.: Rejestracja numeru na kartę

@mike00 Tym kanałem nie sprawdzimy, dlaczego musisz iść do oddziału. Napisz do nas wiadomość z swojej bankowości Moje ING. Taki komunikat może się pojawić, na przykład jeśli klient rachunek otwierał przez stronę internetową i od momentu założenia nie był w oddziale (klient nie został zweryfikowany i nie złożył wzoru podpisu).

Jeśli podoba ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
IwonaP
Były moderator
Były moderator icon
136
42
04-09-2015
Wiadomość 3 z 5 (9 243 wyświetleń)

Re.: Rejestracja numeru na kartę

No tak, to by się zgadzało. Założyłem konto przez internet i nigdy nie byłem w banku. Czy to jest w ogóle obowiązkowe? Jakie jeszcze posiadam ograniczenia spowodowane tym?
Odpowiedz
0 Lajków
mike00
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
5
1
16-12-2016
Wiadomość 4 z 5 (9 234 wyświetleń)

Re.: Rejestracja numeru na kartę

Tak, jeśli chcesz zarejestrować numer na kartę w systemie bankowości internetowej, to w pierwszej kolejności konieczna będzie wizyta w dowolnej placówce naszego banku.


*****
Jeśli podoba ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
PatrykW
Były moderator
Były moderator icon
106
34
25-03-2016
Wiadomość 5 z 5 (9 144 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Kupno biletów przez CarPlay - czy to żart

Przepraszamy za dłuższy czas odpowiedzi. Temat jest analizowany po naszej stronie. Damy znać jeśli wprowadzone będą zmiany w tym zakresie.

28-03-2024
Re.: Kredyt hipoteczny - czas oczekiwania na decyzję

Dzień dobry,

Czy ma już Pani decyzję?

Ja złożyłam wniosek 6.03, od 8.03 jest w analizie. Nie proszono mnie o dodatkowe dokumenty, miałam operat zewnętrzny, 19.03 ING sprawdzał mnie w BIK i nadal beż żad

...

28-03-2024
Re: ING nie dba o bezpieczeństwo środków, brak autoryzacji nawet przy przelewach wysokokwotowych

Czyli tak samo potwierdzacie to co pisałem wcześniej, nic tylko piszecie o algorytmie który z bezpieczeństwem nie ma nic wspólnego. Jesteście jedynym bankiem w PL który umożliwia wysłanie przelewu bez

...

28-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy