Odpowiedz

Rejestracja numeru na kartę

Witam, chciałem sobie zarejestrować numer telefonu na kartę sieci Play poprzez internetowe konto ING. Problem w tym, że kiedy wchodzę w odpowiednią zakładkę to mam komunikat  "Brak możliwości złożenia wniosku. W celu uzyskania szczegółowych informacji zapraszamy do najbliższego oddziału ING Banku Śląskiego w celu weryfikacji danych osobowych. Weź ze sobą ważny dokument tożsamości." 

Dlaczego tak się dzieje?

Odpowiedz
0 Lajków
mike00
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
5
1
16-12-2016
Wiadomość 1 z 5 (9 313 wyświetleń)

Re.: Rejestracja numeru na kartę


mike00 pisze:

Witam, chciałem sobie zarejestrować numer telefonu na kartę sieci Play poprzez internetowe konto ING. Problem w tym, że kiedy wchodzę w odpowiednią zakładkę to mam komunikat  "Brak możliwości złożenia wniosku. W celu uzyskania szczegółowych informacji zapraszamy do najbliższego oddziału ING Banku Śląskiego w celu weryfikacji danych osobowych. Weź ze sobą ważny dokument tożsamości." 

Dlaczego tak się dzieje?


Też mieliśmy taką sytuację. Pisałam o tym w swoim poscie. Komunikat pokazał się zaraz po wejście w zakladkę. Tak było na koncie syna. U mnie działy się inne rzeczy o których też wspomniałam. Aktualnie udało mi się po którejś z kolei próbie dokonać rejestacji w banku. Czekam na potwierdzenie od operatora. Może spróbuj ponownie. Zdarzają się jakieś techniczne zawirowania.

Odpowiedz
0 Lajków
erty
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
24
8
18-11-2015
Wiadomość 2 z 5 (9 269 wyświetleń)

Re.: Rejestracja numeru na kartę

@mike00 Tym kanałem nie sprawdzimy, dlaczego musisz iść do oddziału. Napisz do nas wiadomość z swojej bankowości Moje ING. Taki komunikat może się pojawić, na przykład jeśli klient rachunek otwierał przez stronę internetową i od momentu założenia nie był w oddziale (klient nie został zweryfikowany i nie złożył wzoru podpisu).

Jeśli podoba ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
IwonaP
Były moderator
Były moderator icon
136
42
04-09-2015
Wiadomość 3 z 5 (9 242 wyświetleń)

Re.: Rejestracja numeru na kartę

No tak, to by się zgadzało. Założyłem konto przez internet i nigdy nie byłem w banku. Czy to jest w ogóle obowiązkowe? Jakie jeszcze posiadam ograniczenia spowodowane tym?
Odpowiedz
0 Lajków
mike00
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
5
1
16-12-2016
Wiadomość 4 z 5 (9 233 wyświetleń)

Re.: Rejestracja numeru na kartę

Tak, jeśli chcesz zarejestrować numer na kartę w systemie bankowości internetowej, to w pierwszej kolejności konieczna będzie wizyta w dowolnej placówce naszego banku.


*****
Jeśli podoba ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
PatrykW
Były moderator
Były moderator icon
106
34
25-03-2016
Wiadomość 5 z 5 (9 143 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: ING nie dba o bezpieczeństwo środków, brak autoryzacji nawet przy przelewach wysokokwotowych

Czyli tak samo potwierdzacie to co pisałem wcześniej, nic tylko piszecie o algorytmie który z bezpieczeństwem nie ma nic wspólnego. Jesteście jedynym bankiem w PL który umożliwia wysłanie przelewu bez

...

28-03-2024
Wakacje kredytowe 2024, dochód

Dzień dobry, czy 13stka wliczana jest do dochodu przy obliczaniu RdD? Czy skoro bank nie wizął jej pod uwagę przy liczeniu zdolności kredytowej, teraz też należy ją pominąć ?

27-03-2024
czas oczekiwania na decyzje

co to znaczy 21 od dnia zlozenia kompletu dokumentow czyli czego w przypadku osoby na umowie o prace? pytam sie o ostateczna decyzje etap 6?

27-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy