Bankowość internetowa

Odpowiedz

Przelewy ZUS i US bez konieczności potwierdzania w aplikacji

Czy jest możliwość pominięcia każdorazowo wymaganego potwierdzania przelewów do ZUS i US w aplikacji? Subkonto w ZUS mam nawet dodane jako odbiorcę zdefiniowanego, mimo to za każdym razem muszę potwierdzać przelew w aplikacji.

Odpowiedz
0 Lajków
kijek
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
2
0
19-08-2024
Wiadomość 1 z 4 (2 430 wyświetleń)

Re.: Przelewy ZUS i US bez konieczności potwierdzania w aplikacji

Nie ma możliwości pominięcia potwierdzenia dla danego przelewu. Algorytm decyduje o tym, czy potwierdzenie będzie wymagane, czy też nie. Nie ma na to wpływu dodanie odbiorcy do listy zaufanych.




-----------------
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
MateuszS
Moderator
Moderator icon
171
35
02-09-2021
Wiadomość 2 z 4 (2 375 wyświetleń)

Re.: Przelewy ZUS i US bez konieczności potwierdzania w aplikacji

Wykonuje od dłuższego czasu przelewy do innych zdefiniowanych odbiorców i od momentu ich zdefiniowania potwierdzenia nie są konieczne. Zakładając jednak, że to właśnie algorytm decyduje - czy jest szansa na modyfikacje tego algorytmu tak, aby przelewy wykonywane od kilku lat, co miesiąc, na ten sam rachunek (do tego rachunek instytucji publicznej) jednak mimo wszystko nie wymagały potwierdzenia? 🙂

Odpowiedz
0 Lajków
kijek
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
2
0
19-08-2024
Wiadomość 3 z 4 (2 345 wyświetleń)

Re.: Przelewy ZUS i US bez konieczności potwierdzania w aplikacji

Przekazałem Twój pomysł do odpowiedniego zespołu Emotikon: Szczęśliwy 



-----------------
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Jeśli chcesz szybciej uzyskać odpowiedź, zachęcamy Cię do kontaktu na czacie w Moim ING lub skorzystania z Wirtualnego Asystenta.
Odpowiedz
0 Lajków
KarolB
Moderator
Moderator icon
146
22
02-09-2021
Wiadomość 4 z 4 (2 272 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: Zmiana taryfy ing dla firm (JDG)

Może to AI a nie specjaliści pisze więc jest na jedno kopyto Emotikon: Szczęśliwy

18-09-2024
Re.: Orlen w portfelu

"Na chwilę obecną" czyli jednak coś pozytywnego w tym temacie może się zadziać. Oby było jak najlepiej

18-09-2024
Re.: Zmiana taryfy ing dla firm (JDG)

Najpierw wprowadzili praktycznie przymusowe reklamy. Non stop wchodzisz do banku i widzisz latające gó...na: weź kredyt, pożyczkę, leasing itd. Teraz wprowadzają opłaty za przelew. Ale zawsze najbardz...

18-09-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy