Odpowiedz

Re.: Problem z płatnościami mobilnymi na allegro

Witam

Mam podobnie jak kolega wyżej -od 3 dni próbuje zapłacić mobilnie przez PayU w allegro z płacę z ING i wywala mi że mam błędne dane i nie mogę zapłacić :/ Konto zresztą też już raz zablokowałem. Dziś apka z ING się zaktualizowała ,niestety problem dalej występuje ,kiedy to będzie rozwiązane?? Proszę o jakąś pomoc..

Odpowiedz
0 Lajków
Pablicio
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
2
0
22-03-2016
Wiadomość 11 z 24 (11 092 wyświetleń)

Re.: Problem z płatnościami mobilnymi na allegro

Może ktoś z banku się wypowie. Kody przepadają a bank milczy jakby problemu nie było. I proszę nie wciskać informacji o zmianie przeglądarki bo to nie tutaj jest problem. Podpowiem... dajcie ludziom za darmo karty wirtualne do konta i niech płacą z karty to im kody nie przepadną. W ten sposób możecie pomóc. No i pytanie zasadnicze. Kiedy zniknie ten problem bo dla większości jest irytujący.
Odpowiedz
0 Lajków
MarMac
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
2
2
22-03-2016
Wiadomość 12 z 24 (11 083 wyświetleń)

Re.: Problem z płatnościami mobilnymi na allegro

@MarMac @tomblank @Pablicio 

Sytuacja, o której piszecie jest nam znana. Wiąże się z błędnym szyfrowaniem hasła na telefonie. Na przykład wpisuje się w haśle literę X, a do nas dociera informacja, że jest to litera Y.

Pracujemy nad nowym systemem, który pozwoli wyeliminować ten błąd. Proponuję korzystanie z płatności Paybylink na komputerze lub zmianę przeglądarki w telefonie.

Wszelkie utracone korzyści można zgłaszać jako reklamację (przez usługę internetową zakładka Wiadomości, telefonicznie 32 357 00 62 lub w naszym oddziale).

Jeżeli co najmniej 5 razy był komuniat o błędnym loginie/haśle podczas logowania do usługi internetowej, to możecie wypełnić Wniosek o odblokowanie.

Jeżeli macie karty płatnicze do konta, np. Visa Zbliżeniowa, to możecie kartą zapłacić przez Internet. Pamietajcie, że trzeba zmienić limit transakcyjny na odległość (dotychczasowa usługa internetowa zakładka Karty -> Limity transakcyjne, telefonicznie 32 357 00 12 lub w naszym oddziale).


-------------

Jeśli podoba ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.

Odpowiedz
0 Lajków
MonikaC
Moderator
Moderator icon
630
119
04-09-2015
Wiadomość 13 z 24 (11 053 wyświetleń)

Re.: Problem z płatnościami mobilnymi na allegro

Dzięki za zainteresowanie. Problem polega na tym że aby dostać kupon trzeba zapłacić mobilnie ,a nie przez komputer.

Odnośnie zmiany przeglądarki to PayU przekierowuje chyba na domyślną ,także wywaliłem domyślą w Antku ,wgrałem inna -dalej to samo ,wgrałem następną i niestety dalej to nie działa. Co ciekawe jak się loguje bezpośrednio z poziomu przeglądarki w telefonie (bez przekierowania Payu) to w Chromie się nie da zalogować do konta ,a w innch przęglądarkach nie ma problemu. Także czekamy na aktualizację apki i naprawę tego błędu ,mam nadzieje że uda się to zrobić w jak najszybszym czasie ,gdyż niedługo kończy się ważność kuponów..

Odpowiedz
0 Lajków
Pablicio
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
2
0
22-03-2016
Wiadomość 14 z 24 (11 027 wyświetleń)

Re.: Problem z płatnościami mobilnymi na allegro

Zauważyłem jedną prawidłowość. Podczas wpisywania hasła w kratki to hasło zostaje przyjęte tylko wtedy gdy wpisanie znaku powoduje skok do następnej kratki w aplikacji allegro, używam róźnych telefonów z androidem przeglądarka chrome, może będzie pomocne
Odpowiedz
0 Lajków
Bracik2
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
28-03-2016
Wiadomość 15 z 24 (10 844 wyświetleń)

Re.: Problem z płatnościami mobilnymi na allegro

Jak tam wygląda naprawa błędu? Kiedy możemy się spodziewać poprawki?

Odpowiedz
0 Lajków
szymon189
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
11
1
04-02-2016
Wiadomość 16 z 24 (10 683 wyświetleń)

Re.: Problem z płatnościami mobilnymi na allegro

Pracujemy nad nową bankowością internetową, która pozwoli wyeliminować ten błąd. Jednak nie jesteśmy jeszcze w stanie podać konkretnego terminu wdrożenia. Przepraszamy za te utrudnienia.

Jeśli podoba ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
IwonaP
Były moderator
Były moderator icon
136
42
04-09-2015
Wiadomość 17 z 24 (10 638 wyświetleń)

Re.: Problem z płatnościami mobilnymi na allegro

Jak wpisujecie hasło i nie traficie na liczby to loguje się bez problemu. Szkoda tylko punktów payback które można sobie wrzucić na konto.Pozdrawiam

Odpowiedz
0 Lajków
borsuk6
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
2
0
03-05-2016
Wiadomość 18 z 24 (9 928 wyświetleń)

Re.: Problem z płatnościami mobilnymi na allegro

Mamy już 9 maja. Kiedy możemy spodziewać się poprawki? Nadal naprawiacie problem?

Odpowiedz
0 Lajków
szymon189
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
11
1
04-02-2016
Wiadomość 19 z 24 (9 815 wyświetleń)

Re.: Problem z płatnościami mobilnymi na allegro

[ Edytowane ]

Pracujemy nad nowym systemem, który pozwoli wyeliminować ten błąd w nowej bankowości internetowej. Jednak nie jesteśmy jeszcze w stanie podać konkretnego terminu wdrożenia. Przepraszamy za te utrudnienia.

Jeśli podoba ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
MarcinBa
Były moderator
Były moderator icon
108
35
04-09-2015
Wiadomość 20 z 24 (9 778 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Kredyt hipoteczny staż pracy

Szanowna Pani Magdaleno, to nie jest odpowiedź na moje pytanie - wszystko w odpowiedzi znam ponieważ sprawnie poruszam się po aplikacji oraz opisach kredytów. Pracownicy na infolinii nie wiedzą jak ro

...

20-04-2024
Re: Wpłatomat Planet Cash pobrał gotówkę ale nie zaksięgował.

Wyśle prośbę o przyspieszenie rozpatrzenia Twojego zgłoszenia do odpowiedniego działu. 

20-04-2024
Re: Kredyt hipoteczny staż pracy

Cześć,
miło mi, że masz pozytywne doświadczenia związane z naszym bankiem Emotikon: Szczęśliwy 

Ofertą kredytów hipotecznych zajmują się nasi eksperci hipoteczni w placówkach banku.

Na kontakt z naszym specjalistą możesz

...

20-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy