Odpowiedz

Re.: Problem z płatnościami mobilnymi na allegro

Uprzejmie informuję ze nadal nie można płacić mobilnie przez ing. Mamy 19 maj 2016r. i ciekawe jak długo to jeszcze potrwa?

Pisząc do Allegro odpisali tak:

,,Dzień dobry.
Problem jest nam znany, zbadaliśmy go na różnych wersjach systemu i na różnych urządzeniach. Niestety nie jest on związany z naszą aplikacją, dlatego nie mamy wpływu na możliwość poprawienia tej usterki.

Na oficjalnym forum ING pojawił się wątek w tej sprawie:

https://spolecznosc.ingbank.pl/-/Bankowo%C5%9B%C4%87-internetowa-i-mobilna/Problem-z-p%C5%82atno%C5%...

 Z mojej strony mogę jedynie zaproponować zrealizowanie zapłaty przez aplikację kartą przypisaną do konta w ING, oczywiście jeśli to możliwe.''

Czekam aż ing zrobi wkońcu porządek i będzie można płacić mobilnie na allegro.Pytanie brzmi jak długo to ing zajmie...

Odpowiedz
0 Lajków
monika_stu
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
19-05-2016
Wiadomość 21 z 24 (9 029 wyświetleń)

Re.: Problem z płatnościami mobilnymi na allegro

No właśnie.... Pan Bóg dał, że jest już prawie sierpień... A problem jak był, tak jest. No chyba po skasowaniu paru baniek z wypłat w obcych bankach ( w moim 80tys. mieście są 2 bankomaty ING i cash) stać was na studenta informatyka, który załatwiłby problem w godzinkę. Totalna olewka. Wstyd panowie i panie, fuszerka totalna.
Odpowiedz
0 Lajków
tomeczekstecc
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
26-07-2016
Wiadomość 22 z 24 (8 157 wyświetleń)

Re.: Problem z płatnościami mobilnymi na allegro

Wyglada na to że błąd został poprawiony. Bez żadnych problemów udało mi się zapłacić w aplikacji mobilnej Allegro wpisując litery i cyfry.

Odpowiedz
0 Lajków
borsuk6
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
2
0
03-05-2016
Wiadomość 23 z 24 (8 060 wyświetleń)

Re.: Problem z płatnościami mobilnymi na allegro

A jak nie działa to zawsze jest opcja zapłać kartą. Nie trzeba jej zapamiętywać w systemie PayU.

Odpowiedz
0 Lajków
Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 24 z 24 (7 910 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Hasło maskowane - pozwólcie nam je wyłączyć!

Widać uwagi trafiły do kosza skoro 2 lata i nadal macie ten syf w panelu logowania Emotikon: Smutny(((

19-06-2026
Re: Problem z płatnościami zbliżeniowymi BLIK

Nie mieliśmy wcześniej zgłoszeń w tym temacie. Przekazaliśmy informację do działu technicznego z prośbą o sprawdzenie. 

16-06-2026
Problem z płatnościami zbliżeniowymi BLIK

Witajcie.
Mam od jakiegoś czasu problem przy każdej próbie płatności zbliżeniowo blikiem. Mianowicie, przy próbie zapłacenia smartfonem zawsze najpierw odblokowuję ekran odciskiem palca (taki jest wymó...

16-06-2026
Najbardziej pomocni użytkownicy