Odpowiedz

Problem z Wydatkami i Budżetem

Witam,

Od 12 mam następujący problem w sekcji Wydatki i Budżet a mianowicie pokazuje mi sie taki komunikat "Dane są chwilowo niedostępne"

Odpowiedz
0 Lajków
AlfaNetrunner
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
17
0
11-08-2021
Wiadomość 1 z 2 (935 wyświetleń)

Re: Problem z Wydatkami i Budżetem

Sprawdziliśmy, że wydatki oraz budżet powinny działać poprawnie. Jeżeli korzystasz z aplikacji mobilnej w telefonie, to w ustawieniach telefonu wyczyść jej pamięć podręczną lub ją przeinstaluj. Gdyby to była przeglądarka internetowa, to wyczyść pliki cookies i pamięć podręczną. Jeżeli te rozwiązania nie pomogą, to napisz do nas na czacie w Moim ING lub zadzwoń 32 357 00 69. Sprawdzimy to dla Ciebie. 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
ŁukaszW
Moderator
Moderator icon
643
203
12-10-2015
Wiadomość 2 z 2 (895 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Re.: Katowice Szopienice - brak wpłatomatu

@mm_szop Dostaliśmy informację, że urządzenie Planet Cash, które znajduje się w Biedronce, będzie wymienione na takie, w którym będzie można wpłacać i wypłacać gotówkę. Nasi klienci będą mogli w nim w

...

17-01-2022
Re: Koniec umowy na limit odnawialny

Jeżeli spłaciłeś limit zadłużenia w koncie osobistym, to z Twojego konta zniknie sam limit, czyli te 2000 zł, a Twoje pieniądze pozostaną do wykorzystania. Tym samym zostanie Ci do wykorzystania Twoje

...

17-01-2022
Re: Re.: Zaufane urządzenia - automatycznie usuwane?

@Mac Jeżeli nie używasz aplikacji na danym telefonie przez 90 dni, to dla bezpieczeństwa odparujemy ją z Twojego telefonu. Musisz ją wtedy aktywować ponownie. 

17-01-2022
Najbardziej pomocni użytkownicy