Odpowiedz
Highlighted

BLIK - lista osób posiadających BLIKa w aplikacji

Witajcie,

mam pytanie odnośnie widoczności osób (z listy kontaktów), do których mogę wysłać przelew za pomocą BLIKa.

Chciałem oddać pieniądze koledze, który zaczął używać BLIKa i zarejestrował się Aliorze jako posiadacz konta i podpiął do konta telefon z BLIKiem.

Jego narzeczona od razu widziała w swojej Aliorowej aplikacji, że on może odbierać przelewy z BLIKa, a ja niestety od wczoraj nie mam takiej możliwości i nie widzę ikonki "b" przy jego kontakcie.

Pytanie tylko dlaczego? Kiedy ta lista "odświeża" się?

Odpowiedz
0 Lajków
unclemark
Doradca z ambicjami
Doradca z ambicjami icon
1
0
11-09-2020
Wiadomość 1 z 2 (198 wyświetleń)
Highlighted

Re: BLIK - lista osób posiadających BLIKa w aplikacji

Jeżeli Twój kolega dodał swój numer telefonu do platformy BLIK, to taką informację w swoim telefonie powinieneś widzieć chwilę później. Jeżeli tak się nie stało, to napisz do nas, proszę, w Moim ING (czat/wiadomość). Nasi specjaliści sprawdzą dla Ciebie, dlaczego tak się dzieje. 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
ŁukaszW
Moderator
Moderator icon
549
166
12-10-2015
Wiadomość 2 z 2 (128 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: wniosek o kredyt hipoteczny wydłużenie okresu kredytowania

Wszystko można zmienić. Czasem to wymaga oczywiście na nowo przeliczenia zdolności a co za tym idzie nowego wniosku. Warto jednak przeliczyć sprawę i na spokojnie podjąć decyzję. No i pamiętaj: ING ma...

18-09-2020
Re: Kredyt hipoteczny

Dodatki mogą podwyższyć zdolność w szczególności jeżeli mają charakter cykliczny lub jeżeli regulamin zakładu pracy reguluje sposób ich wypłaty. Miałam taką sytuację że właśnie ING początkowo nie zgod

...

18-09-2020
Re.: Uzn odsetki skapitalizowane

U mnie to samo. Bardzo nieładnie ze strony banku. Obciążenie na rachunku nie wiadomo za co. To chyba nie problem klienta że odsetki zostały źle obliczone.

18-09-2020
Najbardziej pomocni użytkownicy