Odpowiedz

Potwierdzenia przelewów na e-mail

Funkcja przesyłania pliku pdf z potwierdzeniem przelewu z konta ROR w ING na konta zewnętrzne poprzez pocztę e-mail na wskazany adres byłaby mile widziana.

 

Co o tym sądzicie?

HansHawk
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
36
5
30-09-2016
Wiadomość 1 z 4 (27 338 wyświetleń)

Re: Potwierdzenia przelewów na e-mail

W aplikacji Moje ING mobile możesz przesłać potwierdzenie przelewu na adres mejlowy (wybierzesz konto -> Historia -> klikniesz w daną transakcję -> Pobierz jako PDF -> Wyślij plik e-mailem).


-------------

Jeśli podoba ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.

Odpowiedz
0 Lajków
MonikaC
Moderator
Moderator icon
628
119
04-09-2015
Wiadomość 2 z 4 (27 241 wyświetleń)

Re: Potwierdzenia przelewów na e-mail

<LOL>

WOW, ale rozwiązanie. Zaloguj się do systemu i wyślij sobie załącznik?

Doróbcie funkcję gdzie adres email podaje się w definicji przelewu bądź szablonie a potwierdzenie w postaci pdf jest wysłane AUTOMATYCZNIE na ten adres po wykonaniu przelewu. Ale to chyba jest za trudne, proszę o taką funkcję od ponad pół roku.

Odpowiedz
0 Lajków
Bryko
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
8
5
26-01-2017
Wiadomość 3 z 4 (27 162 wyświetleń)

Re: Potwierdzenia przelewów na e-mail

Bank się nad tym "zastanawia" od prawie dwóch lat: https://spolecznosc.ingbank.pl/-/Bankowość-internetowa/Powiadomienie-i-wyciągi-na-e-mail/m-p/2797#M4...

 

Jakoś nie można się doprosić dodanie powiadomień na e-mail i jedyna opcja to posiadanie smartfona i używanie tam aplikacji banku... #żenua…

(oczywiście na roum nie można napisać że bank X, Y lub Z mają takie funkcje od wieków, bo najlepiej co działa w ING to moderacja wpisów o konkurencji Emotikon: Język)

Odpowiedz
0 Lajków
wojciech
Główny rachmistrz I
Główny rachmistrz I icon
245
89
02-03-2016
Wiadomość 4 z 4 (27 027 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Zapętlony reset aplikacji. Dźwięk powiadomienia

Witam! Mam dziwny problem z aplikacją Moje ING. Od dzisiaj rana podczas próby włączenia aplikacji, zaczyna się ona szybko odświeżać a przy tym odtwarza się dźwięk jakiegoś powiadomienia i wibracja. (I...

17-04-2024
ubezpieczenie nieruchomości

10 każdego miesiąca ING pobiera mi składkę za ubezpieczenie nieruchomości. 17 kwietnia wypowiedziałem polisę aby zwiększyć wartość nieruchomości i podpisałem nową polisę. Dzień później pobrano mi pono...

17-04-2024
Zeskanuj i zapłać

Witam!

 

Kiedy można się spodziewać wdrożenia bardzo przydatnej funkcji Zeskanuj (QR) i zapłać?

17-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy