Odpowiedz

Ponowne założenie bankowości internetowej

Dzień dobry po jakim czasie od usunięcia dyspozycji zamknięcia bankowości internetowej (Kartoteki klienta) konta oraz karty do konta będę mógł ponownie założyć bankowość i konto przez aplikację bo próbuje założyć ale wyskakuje mi że mam się udać do oddziału niestety nie mam możliwości pójścia do oddziału czy mogą państwo przyspieszyć usunięcie Kartoteki klienta żebym mógł ponownie złożyć wniosek o otwarcie?
Odpowiedz
0 Lajków
Arkane1990
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
5
0
20-07-2023
Wiadomość 1 z 8 (3 615 wyświetleń)

Re: Ponowne założenie bankowości internetowej

Zasadniczy okres archiwizacyjny wynosi 6 lat, z tym, że okres ten kończy się z upływem ostatniego dnia roku kalendarzowego. Jeśli ten okres nie minął, to konto założysz w oddziale banku. 





-----------------
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
MateuszS
Moderator
Moderator icon
149
30
02-09-2021
Wiadomość 2 z 8 (3 553 wyświetleń)

Re: Ponowne założenie bankowości internetowej

Ostatnio też tak konto usuwałem i bankowość internetowa w kwietniu i nie trwało to rok i mogłem z powrotem założyć konto więc chyba ma pan nieprawidłowe informacje
Odpowiedz
0 Lajków
Arkane1990
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
5
0
20-07-2023
Wiadomość 3 z 8 (3 548 wyświetleń)

Re: Ponowne założenie bankowości internetowej

Informacje te znajdziesz w naszym regulaminie, który znajdziesz tutaj: https://www.ing.pl/_fileserver/item/1124301





-----------------
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
MateuszS
Moderator
Moderator icon
149
30
02-09-2021
Wiadomość 4 z 8 (3 546 wyświetleń)

Re: Ponowne założenie bankowości internetowej

To proszę mi wytłumaczyć dlaczego mogłem założyć ponownie konto i bankowość w lipcu jak w kwietniu złożyłem usunięcie przez internet całego dostępu do bankowości i mogłem założyć konto przez aplikację bez wizyty w oddziale a teraz nie mogę?
Odpowiedz
0 Lajków
Arkane1990
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
5
0
20-07-2023
Wiadomość 5 z 8 (3 539 wyświetleń)

Re: Ponowne założenie bankowości internetowej

Po zamknięciu wszystkich swoich produktów i bankowości internetowej wniosek o konto możesz ponownie złożyć po 14 dniach. Przepraszamy za nieprecyzyjną poprzednią odpowiedź. Odnosiła się ona do czasu przetwarzania danych osobowych w okresie archiwizacji ustalonym zgodnie z przepisami prawa - zasadniczy okres archiwizacyjny wynosi 6 lat.

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
ElżbietaG
Moderator
Moderator icon
93
16
14-12-2020
Wiadomość 6 z 8 (3 473 wyświetleń)

Re: Ponowne założenie bankowości internetowej

A może pani sprawdzić w systemie kiedy dokładnie będe mógł ponownie założyć bankowość internetowa? Bo nie pamiętam czy zakładałem 18 czy 19 lipca ?
Odpowiedz
0 Lajków
Arkane1990
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
5
0
20-07-2023
Wiadomość 7 z 8 (3 468 wyświetleń)

Re: Ponowne założenie bankowości internetowej

Niestety przez forum nie mamy dostępu do danych naszych klientów. Jeśli aktualnie nie masz u nas konta i bankowości, takie informacje możemy sprawdzić tylko w naszej placówce bankowej. 

 

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
NataliaKr
Moderator
Moderator icon
410
81
18-01-2021
Wiadomość 8 z 8 (3 408 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
OKO BONUS a wymiana dowodu osobistego

Dzień dobry mam pytanie, otóż w czerwcu kończy mi się ważność dowodu osobistego.

W zeszły piątek złożyłem wniosek o wydanie nowego i zapewne potrwa to 30dni.

Czy w tym czasie mogę założyć konto OKO BONU

...

28-04-2024
Re: Analiza wniosku kredyt hipoteczny

To u mnie podobnie tylko ponowne dostarczenie dokumentów zmieniło status w środę i mam rzekomy termin na przyszły tydzień w majówkę. Czy wiecie już ile się czeka na podpisanie umowy?

26-04-2024
Re: Analiza wniosku kredyt hipoteczny

To trochę zawiłe, bo niby mieliśmy już wszystko w poniedziałek 15.04, później w środę 17.04, że mamy dostarczyć dokumenty i dokumenty dostarczyliśmy tego samego dnia, status z “dostarczenia” na mamy j...

26-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy