Odpowiedz

Re: Re.: Nie działa makler

Byłoby najlepiej, gdybyście w ramach postanowienia poprawy zaoferowali klientom dostęp do rynków zagranicznych.

Odpowiedz
0 Lajków
ksx00
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
07-12-2020
Wiadomość 471 z 597 (6 371 wyświetleń)

Re: Re.: Nie działa makler

Czy za zmianę wariantu konta aktywne /elektryczne jest jakaś opłata? Jeżeli w marcu 2021 będę chciał wrócić z powrotem do elastycznego jest to bezpłatne?
Odpowiedz
0 Lajków
Batman_xp1
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
32
13
04-12-2020
Wiadomość 472 z 597 (6 367 wyświetleń)

Re: Re.: Nie działa makler

Jeżeli elektryczne to średnia cena za 1 KWh to około 0,55gr Emotikon: Bardzo szczęśliwy zostańcie przy pełnym koncie jeżeli ktoś lub i w przyszłości chce zająć się poważniej grą na giełdzie. Oferują dostęp do ciekawej aplikacji więc jest ok trzeba poświęcić trochę czasu żeby nauczyć się panować nad funkcjami i wykresami natomiast przynosi to w czasie "X" dobre korzyści. Przynajmniej w przyszłości jak najwyższy pozwoli może tylko tym się człowiek zajmie na emeryturze. Im więcej poświęcicie teraz czasu to później to zaprocentuje.

Odpowiedz
0 Lajków
Przemo81
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
30
14
03-12-2020
Wiadomość 473 z 597 (6 263 wyświetleń)

Re: Re.: Nie działa makler

Z tą data to chyba błędnie. 01.11.2021 r. będzie dopiero za około rok. Nieprawdaż?

Odpowiedz
0 Lajków
3_GRUDNIA_2020
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
38
2
03-12-2020
Wiadomość 474 z 597 (6 177 wyświetleń)

Re: Re.: Nie działa makler

Mój wcześniejszy post nawiązuje do info z postów: @Przemo81 z 07-12-2020 15:40 i @DarekN z dnia 07-12-2020 15:42.

Odpowiedz
0 Lajków
3_GRUDNIA_2020
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
38
2
03-12-2020
Wiadomość 475 z 597 (6 173 wyświetleń)

Re: Re.: Nie działa makler

Jeśli pominąłem kogoś w odpowiedzi, proszę o sygnał. 

 

-----------------------------------------------

@Batman_xp1 pytałeś

Czy za zmianę wariantu konta aktywne /elektryczne jest jakaś opłata? Jeżeli w marcu 2021 będę chciał wrócić z powrotem do elastycznego jest to bezpłatne?
ODP: Nie będzie tej opłaty.
 
--------------------------------------------------
@arturo74 pytałeś:
ale kiedy i jak zostanie to rozpatrzone i kiedy i gdzie sumka za zwrot prowizji wpadnie? w jakie konto ? to maklerskie ?
 
ODP: Trwają u nas intensywne prace, żeby zająć się tym jak najszybciej, ale ze względy na ilość zapytań naszych klientów nie jesteśmy w stanie reagować na to na bieżąco. Zwrot będzie realizowany na konto maklerskie. 
 
-------------------------------------------------
@ajsky007 pytałeś:
Ale czy to jest normalne, że całkowicie kwota, która była na koncie maklerskim została odjęta od całości moich środków na wszystkich otwarych rachunkach/ funduszach etc? 
 
ODP: Zniknięcie widoczności środków było związane z awarią. W normalnej sytuacji byłyby widoczne. 
 
 
---
Jeśli podoba ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
---
BartoszS
Pracuję w ING
Pracuję w ING icon
116
34
30-10-2015
Wiadomość 476 z 597 (6 123 wyświetleń)

Re: Re.: Nie działa makler

Proszę o odpowiedź.

Jaki tytuł wiadomości wpisać?

Chodzi oczywiście o tę w której zwracam się z prośbą o zwrot prowizji za okres od 1.11 

 

Przy okazji - inicjatywa ING jest zdecydowanie najlepsza z możliwych. Zakładam, że niewielu będzie niezadowolonych. 

Ja dzięki temu zyskam i to bardzo dużo, więc plany zmiany maklera już są nieaktualne.

Odpowiedz
0 Lajków
drobniak
Zaprawiony analityk I
Zaprawiony analityk I icon
86
25
03-12-2020
Wiadomość 477 z 597 (6 040 wyświetleń)

Re: Re.: Nie działa makler

Aby z tego skorzystać – wystarczy nam wysłać wiadomość przez system Makler o treści „Proszę o zwrot prowizji za dni od 1 listopada do 6 grudnia

---
Jeśli podoba ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
---
Odpowiedz
0 Lajków
BartoszS
Pracuję w ING
Pracuję w ING icon
116
34
30-10-2015
Wiadomość 478 z 597 (5 990 wyświetleń)

Re: Re.: Nie działa makler

Dzień dobry. Czy wykorzystanie zwrotu prowizji za okres 1 listopada do 6 grudnia wpływa w jakikolwiek sposób na inne roszczenia wobec ING z tytułu niedostępności Maklera? Innymi słowy czy zaspokojenie powyższego roszczenia wyczerpuje kwestie wcześniejszych reklamacji zgłoszonych podczas awarii Maklera?

 

Odpowiedz
0 Lajków
Ciachito
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
16
21
03-12-2020
Wiadomość 479 z 597 (5 980 wyświetleń)

Re: Re.: Nie działa makler

Drążę.

Wchodzę na konto makler.

Wchodzę w wiadomości.

Wybieram nową.

Wpisuję treść 

Proszę o zwrot prowizji za dni od 1 listopada do 6 grudnia

Wysyłam bez tematu?

 

Odpowiedz
0 Lajków
drobniak
Zaprawiony analityk I
Zaprawiony analityk I icon
86
25
03-12-2020
Wiadomość 480 z 597 (5 978 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Zapętlony reset aplikacji. Dźwięk powiadomienia

Witaj,
chciałabym pomóc, ale przez Społeczność nie mogę potwierdzić Twoich danych. Jest to ogólny kontakt. Do wyjaśnienia tej sytuacji będzie potrzebne zgłoszenie techniczne. Możemy je przyjąć podczas

...

18-04-2024
Re: ubezpieczenie nieruchomości

Przez Społeczność nie mogę sprawdzić Twojej sytuacji. Jest to ogólny kontakt. Proszę, napisz do nas na czacie w Moim ING od poniedziałku do piątku od 8:00 do 18:00. Specjaliści hipoteczni sprawdzą syt

...

18-04-2024
Re: Zeskanuj i zapłać

Szkoda, byłaby to bardzo przydatna funkcja.

Niestety, ale "Zapłać rachunek ze zdjęcia lub pliku", to zupełnie inna funkcja, zupełnie nieprzydatna dla klienta indywidualnego, który przy kasie w sklepie

...

18-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy