Bankowość internetowa

Odpowiedz

Księgowość ING - Zapłać z ING "Nie udało się wykonać płatności...."

Witam!

Loguje się poprzez księgowosc.ing.pl kontem jako właściciel/prezes klikam po prawej stronie w "zobacz zobowiązania" następnie "dodaj płatność" do kontrahenta któremu chce zapłacić zaznaczam "zapłać z moje ING" następnie na samym dole przycisk "Zapłać" i wyskakuje "Nie udało się wykonać płatności. Spróbuj ponownie za chwilę." i tak przy każdym kontrahencie. Numery kont poprawne, wszystko sprawdzone. O co chodzi?

 

Odpowiedz
0 Lajków
assocati
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
3
0
05-07-2021
Wiadomość 1 z 6 (3 379 wyświetleń)

Re: Księgowość ING - Zapłać z ING "Nie udało się wykonać płatności...."

Najprawdopodobniej problem wynika z tego, że jesteś zalogowany ze strony ingksiegowosc, a nie z poziomu bankowości internetowej. W tej sytuacji powinieneś zalogować się do bankowości internetowej i wtedy przejść z konta firmowego do zakładki Usługi/Fakturowanie i dopiero dokonać płatności. Jeżeli problem będzie nadal występować, to proszę o kontakt bezpośrednio z ING księgowość 32 357 88 77.

 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
MartaK
Były moderator
Były moderator icon
672
176
04-09-2015
Wiadomość 2 z 6 (3 349 wyświetleń)

Re: Księgowość ING - Zapłać z ING "Nie udało się wykonać płatności...."

Faktycznie od tej strony działa. Pytanie czy można zlecić płatność od strony ING Księgowość z konta, które posiada uprawnienia jako "Właściciel".

Odpowiedz
0 Lajków
assocati
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
3
0
05-07-2021
Wiadomość 3 z 6 (3 346 wyświetleń)

Re: Księgowość ING - Zapłać z ING "Nie udało się wykonać płatności...."

@assocati Klient posiadający konto w ING Księgowość jeśli zaloguje się do portalu z poziomu konta firmowego może zlecić płatność za faktury bezpośrednio z ING Księgowość. Należy wejść na zakładkę Dokumenty> Wydatki przy danym dokumencie kliknąć Opcje> Dodaj płatność> Zapłać z Moje ING. Jeśli klient wybierze tę opcję zostanie przelogowany do Moje ING gdzie będzie mógł wykonać przelew za wskazany dokument. Na koniec już w portalu należy przy dokumencie kliknąć potwierdź płatność, aby dokument w portalu został oznaczony jako opłacony, ale nie ma to wpływu na wykonanie przelewu.

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
MateuszF
Moderator
Moderator icon
537
119
12-04-2017
Wiadomość 4 z 6 (3 305 wyświetleń)

Re: Księgowość ING - Zapłać z ING "Nie udało się wykonać płatności...."

OK, rozumiem ale czy można zlecić płatność od strony ksiegowosc.ing.pl z konta, które posiada uprawnienia jako "Właściciel"?

Odpowiedz
0 Lajków
assocati
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
3
0
05-07-2021
Wiadomość 5 z 6 (3 302 wyświetleń)

Re: Księgowość ING - Zapłać z ING "Nie udało się wykonać płatności...."

@assocati Jeśli klient zaloguje się do ING Księgowość przez stronę ksiegowosc.ing.pl będzie mógł zlecić płatność za fakturę z tym, że po kliknięciu dodaj płatność nie zostanie przelogowany do bankowości tylko trafi na stronę logowania do banku. Po zalogowaniu będzie mógł dokończyć płatność i wykonać przelew.

 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.

DamianB
Były moderator
Były moderator icon
108
21
14-12-2020
Wiadomość 6 z 6 (3 255 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Pełnomocnictwo aktualizacja dokumentu tożsamości - zagranica

Pełnomocnictwo musi być sporządzone w formie pisemnej z podpisem mocodawcy potwierdzonym przez notariusza albo w formie aktu notarialnego. W przypadku, gdy dokument pełnomocnictwa sporządzony jest za

...

23-04-2024
Re: Re.: Koszt przelewu z ING na konto karty REVOULT

Jeśli doładowujesz konto w PLN, korzystając z karty, to nie pobierzemy prowizji. Jednak w przypadku, gdy robisz przelew w PLN, na konto w banku zagranicznym, pobierzemy 40 zł. Tylko przelewy w euro, d

...

22-04-2024
Re: Analiza wniosku kredyt hipoteczny

My pierwsze zaświadczenia mieliśmy z lutego i jak tylko wiedzieliśmy, że nie zmieścimy się w 2 miesiącach, wzięliśmy nowe. Wydaje mi się, że osoby które składają wniosek bezpośrednio do banku szybciej...

22-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy