Odpowiedz

Konto indywidualne - aktualizacja danych

Czy ktoś z uczestników społeczności ma podobną sytuację jak ja?
Kilkanaście już razy potwierdzałem w interfejsie bankowości internetowej, że moje dane są aktualne
i za każdym kolejnym logowaniem "potykam się" o ten idiotyczny komunikat na stronie startowej, że mam
potwierdzić, że moje dane w systemie bankowym są aktualne Emotikon: Smutny W dodatku komunikat zawiera tekst,
że szczegóły na ten temat znajdę w Wiadomościach - oczywiście w Wiadomościach nic nie ma w temacie.
Pytam uprzejmie Bank, jak długo będziemy się jeszcze bawili w kotka i myszkę???

Odpowiedz
0 Lajków
Marek_Zegarek
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
9
2
07-01-2021
Wiadomość 1 z 6 (3 651 wyświetleń)

Re: Konto indywidualne - aktualizacja danych

Chciałabym Ci pomóc jednak tutaj nie sprawdzimy szczegółów Emotikon: Smutny Proszę, napisz do nas na czacie w Moim ING - po zalogowaniu. Sprawdzimy, co dokładnie jest przyczyną tego komunikatu.


Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
MartynaC
Moderator
Moderator icon
425
93
12-04-2017
Wiadomość 2 z 6 (3 622 wyświetleń)

Re: Konto indywidualne - aktualizacja danych

Nie jestem zadowolony, już tak odhumanizowaliście formy kontaktu, że aż żal Emotikon: Smutny
Chaty, chatboty, niedługo zaprzęgniecie do kontaktu z klientem sztuczną inteligencję, tylko co to za inteligencja? Emotikon: Smutny

Nie ma rozmowy, bo czat z konsultantem dzisiaj jest z Zenkiem, a za 5 minut albo jutro z Ziutkiem, albo Anielą.
I żadne z nich nie ma mocy sprawczej, i nie chce mi się za każdym razem od nowa opowiadać o moim problemie.

Słabo!

 

Marek_Zegarek

Odpowiedz
0 Lajków
Marek_Zegarek
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
9
2
07-01-2021
Wiadomość 3 z 6 (3 551 wyświetleń)

Re: Konto indywidualne - aktualizacja danych

Możesz sprawę zgłosić nam również telefonicznie pod numerem 32 357 00 69. Jeżeli wolisz kontakt osobisty - zapraszamy Cię do naszego oddziału banku.

 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
NataliaKr
Moderator
Moderator icon
410
81
18-01-2021
Wiadomość 4 z 6 (3 509 wyświetleń)

Re: Konto indywidualne - aktualizacja danych

Poszedłem za radą NataliaKr i zgłosiłem problem pod podanym numerem telefonu - rozmowa była miła, ale nie przyniosła efektu.
Nadal po zalogowaniu "witał" mnie wspomniany komunikat. Dopiero złożenie reklamacji rozwiązało problem.
Naprawdę ubolewam nad odhumanizowaniem kontaktów na linii klient - bank. Woziłem się z tym tematem ponad miesiąc Emotikon: Smutny

Odpowiedz
0 Lajków
Marek_Zegarek
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
9
2
07-01-2021
Wiadomość 5 z 6 (3 288 wyświetleń)

Re: Konto indywidualne - aktualizacja danych

@Marek_Zegarek Zgłoszenie sprawy przez telefon czasami wiąże się z koniecznością przyjęcia dyspozycji do specjalistów IT lub reklamacji. Cieszę się, że w Twoim przypadku udało nam się w końcu rozwiązać ten kłopot.

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
DominikaW
Moderator
Moderator icon
233
45
11-02-2020
Wiadomość 6 z 6 (3 250 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Zapętlony reset aplikacji. Dźwięk powiadomienia

Witaj,
chciałabym pomóc, ale przez Społeczność nie mogę potwierdzić Twoich danych. Jest to ogólny kontakt. Do wyjaśnienia tej sytuacji będzie potrzebne zgłoszenie techniczne. Możemy je przyjąć podczas

...

18-04-2024
Re: ubezpieczenie nieruchomości

Przez Społeczność nie mogę sprawdzić Twojej sytuacji. Jest to ogólny kontakt. Proszę, napisz do nas na czacie w Moim ING od poniedziałku do piątku od 8:00 do 18:00. Specjaliści hipoteczni sprawdzą syt

...

18-04-2024
Re: Zeskanuj i zapłać

Szkoda, byłaby to bardzo przydatna funkcja.

Niestety, ale "Zapłać rachunek ze zdjęcia lub pliku", to zupełnie inna funkcja, zupełnie nieprzydatna dla klienta indywidualnego, który przy kasie w sklepie

...

18-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy