Odpowiedz

Kolejna awaria?

Nie mogę się zalogować do systemu. Do tego przy pierwszej próbie kiedy mi się udało stan mojego konta nie uwzględnial przelewu, który dostałam po południu.
Odpowiedz
0 Lajków
mediolan3
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
14-08-2018
Wiadomość 1 z 4 (5 798 wyświetleń)

Re: Kolejna awaria?

[ Edytowane ]

Sprawdziłam, nie występowały utrudnienia z logowaniem.
Proszę, skontaktuj się z nami, abyśmy mogli sprawdzić ostatnie logowania i stan konta:

  • przez usługę Moje ING po zalogowaniu przez przeglądarkę internetową. Na dole strony wybierz opcję: Czat,
  • telefonicznie pod numerem 32 357 00 10. Infolinia jest czynna całą dobę.

Możesz też samodzielnie sprawdzić ostatnie logowania.
Wystarczy, że wybierzesz opcje: Dane i ustawienia/Rejestr zdarzeń.

*****
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie :-)
Odpowiedz
0 Lajków
PatrycjaT
Były moderator
Były moderator icon
307
68
29-01-2018
Wiadomość 2 z 4 (5 768 wyświetleń)

Re: Kolejna awaria?

Próbuję zrobić przelew i kółko się kręci do us..nej śmierci. To samo w telefonie z W10. Nie mówcie że nic nie wiecie i nie macie zgłoszeń. Kolejny raz po kilku dniach. Po kilku próbach udało się zrobić przelew. NIE TAK TO MA DZIAŁAĆ.

Odpowiedz
0 Lajków
DziadekP
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
30
4
08-03-2016
Wiadomość 3 z 4 (5 717 wyświetleń)

Re: Kolejna awaria?

DziadekP Rozumiem, że kłopot występuje u Ciebie od dłuższego czasu. Czy próbowałeś skorzystać z innej sieci internetowej? 
Proszę, spróbuj wyczyścić pamięć podręczną w przeglądarce, z której korzystasz. Na telefonie możesz wyłączyć aplikacje, z których nie korzystasz - zwolnienie pamięci RAM powinno także pomóc. 
Jeśli nadal będziesz miał trudności, skontaktuj się z naszą całodobową infolinią - 32 357 00 69. 
Przyjmiemy indywidualne zgłoszenie. 



-----------------
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Jeśli chcesz szybciej uzyskać odpowiedź, zachęcamy Cię do kontaktu na czacie w Moim ING lub skorzystania z Wirtualnego Asystenta.
Odpowiedz
0 Lajków
IlonaU
Moderator
Moderator icon
1155
226
07-06-2017
Wiadomość 4 z 4 (5 713 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Wpłatomat wyświetlił awarię w trakcie wpłaty, pobrał pieniadze które nie zaksięgowały się na ...

Właśnie przyszła pozytywna odpowiedź o przyznaniu reklamacji i "obietnica" zwrócenia kwoty do końca następnego dnia roboczego. Tak więc zobaczymy.

 

Niestety prawda jest taka, że jeżeli nie będziemy wal

...

28-07-2026
Re: Wpłatomat wyświetlił awarię w trakcie wpłaty, pobrał pieniadze które nie zaksięgowały się na ...

Cały czas jedno i to samo piszecie i mówicie, ale działań żadnych! Obracacie pieniędzmi które nie należą do was.

28-07-2026
Najbardziej pomocni użytkownicy