Odpowiedz

Klucze sprzętowe np. YubiKey

Czy planujecie wprowadzenie kluczy sprzętowych np. YubiKey lub chociaż dodatkowo aplikacji z kodami weryfikacyjnymi innymi niż za pomocą sms?

Na forum pierwsze posty znalazłem nawet z 2018 i odpowiedzi, że weryfikujecie temat. Czy po 4 latach udało się coś zweryfikować i potraficie odpowiedzieć, czy wprowadzenie kluczy sprzętowych lub chociaż aplikacji weryfikującej obok kodów sms jest w ING możliwe?

Odpowiedz
0 Lajków
RafałNGW
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
2
1
16-03-2016
Wiadomość 1 z 4 (5 325 wyświetleń)

Re: Klucze sprzętowe np. YubiKey

W najbliższym czasie wprowadzimy dla naszej bankowości internetowej kolejne zmiany w autoryzacji mobilnej. Pracujemy również nad udostępnieniem autoryzacji z użyciem kluczy U2F i planujemy ją wdrożyć w 2023 roku.

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
ŁukaszW
Były moderator
Były moderator icon
699
228
12-10-2015
Wiadomość 2 z 4 (5 289 wyświetleń)

Re: Klucze sprzętowe np. YubiKey

Zrobicie jakaś infografikę pozwalającą spojrzeć na rozwój bankowości na przyszły rok?

Kiedyś takie były tworzone, ale tematy mocno umarły. 

 

Czy istnieje jeszcze program dla beta testerów?, kiedyś taki istniał i nawet w nim byłem, ale pózniej umarł chyba śmiercią naturalną. 

Jeżeli coś się jeszcze dzieje w tej kwestii, po proszę o DM. 

Odpowiedz
0 Lajków
Source
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
4
1
25-12-2021
Wiadomość 3 z 4 (4 393 wyświetleń)

Re: Klucze sprzętowe np. YubiKey

Cieszymy się, że podobają Ci się nasze infografiki – dzięki za sugestię. Jeśli chodzi o program betatesterów to niestety w tym momencie takiego nie prowadzimy.

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
KamilW
Moderator
Moderator icon
59
9
19-05-2022
Wiadomość 4 z 4 (3 851 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

Dodam tylko - ze po takich rozmowach z konsultantami czuje sie jak traktowany jak idiota - prosze o wyjasnienie lub kontakt.

28-03-2024
Re.: Zablokowany dostep

kuriozum mialem dzis to samo - jak sie skonczyla twoja sytuacja?

28-03-2024
zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

Witam - dziś otrzymalem sms o tresci "wykryslismy podejrzane transakcje dlatego tymczasowo zablokowalismy bankowosc internetowa, skontaktuj sie z infolinia". Po kontakcie z infolinia otrzymalem inform

...

28-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy