Odpowiedz

Klucze sprzętowe np. YubiKey

Czy planujecie wprowadzenie kluczy sprzętowych np. YubiKey lub chociaż dodatkowo aplikacji z kodami weryfikacyjnymi innymi niż za pomocą sms?

Na forum pierwsze posty znalazłem nawet z 2018 i odpowiedzi, że weryfikujecie temat. Czy po 4 latach udało się coś zweryfikować i potraficie odpowiedzieć, czy wprowadzenie kluczy sprzętowych lub chociaż aplikacji weryfikującej obok kodów sms jest w ING możliwe?

Odpowiedz
0 Lajków
RafałNGW
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
2
1
16-03-2016
Wiadomość 1 z 2 (717 wyświetleń)

Re: Klucze sprzętowe np. YubiKey

W najbliższym czasie wprowadzimy dla naszej bankowości internetowej kolejne zmiany w autoryzacji mobilnej. Pracujemy również nad udostępnieniem autoryzacji z użyciem kluczy U2F i planujemy ją wdrożyć w 2023 roku.

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
ŁukaszW
Moderator
Moderator icon
700
223
12-10-2015
Wiadomość 2 z 2 (681 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Re.: Własne kategorie transakcji! - Po raz kolejny

Wszystkie opinie i sugestie są dla nas ważne. Przekazujemy je zawsze do osób odpowiedzialnych za rozwój naszej bankowości internetowej. Jeśli tylko wprowadzimy zmiany w tym zakresie, to poinformujemy

...

27-11-2022
Rezygnacja z terminala płatniczego

Od 1,5 tyg próbuję zrezygnować z terminala płatniczego spółki, która od tego miesiąca została zamknięta. Dzwoniłam na infolinię, gdzie dowiedziałam się, że muszę to zrobić przez bankowość internetową,

...

27-11-2022
Naliczanie odsetek

W jaki sposób zaokrąglone są odsetki w racie? Nie jest to ani standardowe zaokrąglenie do 2 miejsca po przecinku. Odsetki obliczam standardowo tj. oprocentowanie/365× liczba dni×kapitał pozostały. Por...

26-11-2022
Najbardziej pomocni użytkownicy