Odpowiedz

Przelew online z banku - Przelewy 24

[ Edytowane ]

Dzień dobry,

 

Robiąc dzisiaj płatność na allegro standardowo wybrałam "przelew online z banku" ponieważ korzystając z tej opcji w Inteligo zawsze mogę dodać sobie dodatkowy opis, dzięki któremu później się nie zastanawiam, co ja kupiłam miesiąc temu za określoną kwotę tylko czytam i wiem. Ponadto chcąc wyszukać w historii ile zapłaciłam za jakiś przedmiot nie muszę wiedzieć, że miał on tytuł przelewu "P24-D6E-Z5R-W2T ALLEGRO ED24GYCA-91" - nikt tego nie zapamięta. Rozumiem, że ten automatyczny tytuł jest wymagany, ale chodzi o dodanie notatki co to było - w załączeniu zrzut ekranu Inteligo Uważam, że warto to dodać dla ułatwienia zarządzania finansami, zwłaszcza, że moje konto jest wspólne i chcę wiedzieć, co było z niego opłacane.

 

Druga ważna kwestia to brak nazw moich kont - wyświetliła mi się lista 6x "konto direct" i musiałam zgadywać, z którego to konta chciałam zapłacić!

 

Trzecia, może mniej istotna sprawa- robiąc skarbonki chciałabym sama dodać zdjęcie np. swojego dziecka a nie gotowca z psem Emotikon: Szczęśliwy Gdyby programiści to poprawili, byłoby sympatycznie.

amaratta
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
2
11-01-2023
Wiadomość 1 z 2 (2 228 wyświetleń)

Re: Przelew online z banku - Przelewy 24

Dziękujemy za sugestie Emotikon: Szczęśliwy Przekazaliśmy je do odpowiedniego zespołu. 


Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
MartynaC
Moderator
Moderator icon
425
93
12-04-2017
Wiadomość 2 z 2 (2 170 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Analiza wniosku kredyt hipoteczny

Witam, składałam wniosek przez Specjalistę w dniu 8 marca 2024. Dosyłaliśmy zaświadczenie w międzyczasie więc do analizy trafił dopiero 22 marca. Na stronie, gdzie można sprawdzać status wniosku widni

...

19-04-2024
Kredyt hipoteczny staż pracy

Hey wszystkim ! jestem od dawna zadowolonym klientem ING - miałem konto firmowe, teraz mam prywatne. Miałem też już jeden kredyt hipoteczny, który bezproblemowo spłaciłem. Chciałbym ubiegać się o nowy

...

19-04-2024
Re.: ING nie dba o bezpieczeństwo środków, brak autoryzacji nawet przy przelewach wysokokwotowych

Klucz U2F służy tylko i wyłącznie do zatwierdzenia logowania.  Nie autoryzuje nim żadnych przelewów.

 

 

I tutaj właśnie mamy problem. Ty musisz wpisywać kod z sms żeby wyszedł przelew. Czyli jest to bez

...

19-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy