Odpowiedz

Przelew online z banku - Przelewy 24

[ Edytowane ]

Dzień dobry,

 

Robiąc dzisiaj płatność na allegro standardowo wybrałam "przelew online z banku" ponieważ korzystając z tej opcji w Inteligo zawsze mogę dodać sobie dodatkowy opis, dzięki któremu później się nie zastanawiam, co ja kupiłam miesiąc temu za określoną kwotę tylko czytam i wiem. Ponadto chcąc wyszukać w historii ile zapłaciłam za jakiś przedmiot nie muszę wiedzieć, że miał on tytuł przelewu "P24-D6E-Z5R-W2T ALLEGRO ED24GYCA-91" - nikt tego nie zapamięta. Rozumiem, że ten automatyczny tytuł jest wymagany, ale chodzi o dodanie notatki co to było - w załączeniu zrzut ekranu Inteligo Uważam, że warto to dodać dla ułatwienia zarządzania finansami, zwłaszcza, że moje konto jest wspólne i chcę wiedzieć, co było z niego opłacane.

 

Druga ważna kwestia to brak nazw moich kont - wyświetliła mi się lista 6x "konto direct" i musiałam zgadywać, z którego to konta chciałam zapłacić!

 

Trzecia, może mniej istotna sprawa- robiąc skarbonki chciałabym sama dodać zdjęcie np. swojego dziecka a nie gotowca z psem Emotikon: Szczęśliwy Gdyby programiści to poprawili, byłoby sympatycznie.

Zrzut ekranu 2023-01-11 132741.jpg ‏1 KB
inteligo.jpg ‏1 KB
amaratta
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
2
11-01-2023
Wiadomość 1 z 2 (4 481 wyświetleń)

Re: Przelew online z banku - Przelewy 24

Dziękujemy za sugestie Emotikon: Szczęśliwy Przekazaliśmy je do odpowiedniego zespołu. 


Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
MartynaC
Były moderator
Były moderator icon
427
94
12-04-2017
Wiadomość 2 z 2 (4 423 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Hasło maskowane - pozwólcie nam je wyłączyć!

Widać uwagi trafiły do kosza skoro 2 lata i nadal macie ten syf w panelu logowania Emotikon: Smutny(((

19-06-2026
Re: Problem z płatnościami zbliżeniowymi BLIK

Nie mieliśmy wcześniej zgłoszeń w tym temacie. Przekazaliśmy informację do działu technicznego z prośbą o sprawdzenie. 

16-06-2026
Problem z płatnościami zbliżeniowymi BLIK

Witajcie.
Mam od jakiegoś czasu problem przy każdej próbie płatności zbliżeniowo blikiem. Mianowicie, przy próbie zapłacenia smartfonem zawsze najpierw odblokowuję ekran odciskiem palca (taki jest wymó...

16-06-2026
Najbardziej pomocni użytkownicy