Odpowiedz

Karta kredytowa w analizie wydatków

Jako wieloletni i zadowolony klient ING -- postanowiłem w ramach małych porządków przenieść tu też swoją kartę kredytową. Jakież było moje zaskoczenie, jak okazało się że "Analiza wydatków" nie bierze pod uwagę wydatków z tej karty. Zastanawiam się czemu - skoro  z bierze np. z karty wirtualnej. Co więcej - dane wydaje mi się są takie same, jak w przypadku karty debetowej.

Nie jest do dla mnie jakaś kluczowa funkcjonalność ale przyznam, że zacząłem coraz mocniej z niej korzystać bo fajnie poglądowo pokazuje na co idą pieniądze.

Dziwi mnie trochę ta sytuacja bo aż prosi się aby wszystko tu działało spójnie i jednolicie Emotikon: Szczęśliwy

R0b3r7
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
8
2
27-11-2021
Wiadomość 1 z 9 (7 199 wyświetleń)

Re: Karta kredytowa w analizie wydatków

Faktycznie analiza wydatków nie bierze pod uwagę danych z karty kredytowej. Do analizy uwzględniamy wszystkie konta osobiste w złotych oraz karty przedpłacone ( w tym wirtualne ), których jesteś właścicielem, a także konta i karty w PLN dodane do Mojego ING w ramach usługi Dodaj konto z innego banku.

Dziękujemy Ci jednak za Twoją opinię. Przekazałam ją do odpowiedniego działu i przyjrzymy się temuEmotikon: Szczęśliwy 

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
NataliaKr
Moderator
Moderator icon
408
81
18-01-2021
Wiadomość 2 z 9 (7 118 wyświetleń)

Re: Karta kredytowa w analizie wydatków

Świetnie Emotikon: Szczęśliwy Obecnie cała analiza wydatków, oferowane przez Was budżetowanie itd nie mają w zasadzie zastosowania bo dane o wydatkach nie są realne bez wydatków z karty kredytowej, a akurat chwilowo z niej dzięki Apple Pay korzysta mi się całkiem wygodnie Emotikon: Szczęśliwy

 

Dzięki Emotikon: Szczęśliwy

Odpowiedz
0 Lajków
R0b3r7
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
8
2
27-11-2021
Wiadomość 3 z 9 (6 769 wyświetleń)

Re.: Karta kredytowa w analizie wydatków

Czy coś się ruszyło w tym temacie? Faktycznie zaskoczenie jest ogromne, że wydatków tych nie widać w analizie Emotikon: Smutny

Odpowiedz
0 Lajków
Klient-ING23
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
0
10-03-2023
Wiadomość 4 z 9 (5 265 wyświetleń)

Re: Re.: Karta kredytowa w analizie wydatków

Dziękujemy za Wasze głosy. Cieszy nas to, że korzystacie z analizy wydatków. Wierzymy, że wspiera Was w kontrolowaniu codziennych wydatków. Tak jak zauważyliście wydatki z karty kredytowej nie są w niej jeszcze uwzględniane. Planujemy rozszerzenie analizy wydatków o wydatki z karty kredytowej, ale na ten moment nie możemy zadeklarować konkretnego terminu udostępnienia tej zmiany.


-------------

Jeśli podoba ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.

MonikaC
Moderator
Moderator icon
626
119
04-09-2015
Wiadomość 5 z 9 (4 939 wyświetleń)

Re: Re.: Karta kredytowa w analizie wydatków

Dzień dobry,

chciałem się zapytać czy jest może jakaś aktualizacja w w/w temacie.

Na prawdę bardzo brakuje mi tej funkcjonalności.

Odpowiedz
0 Lajków
Maciej4
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
0
06-11-2023
Wiadomość 6 z 9 (2 968 wyświetleń)

Re: Re.: Karta kredytowa w analizie wydatków

 
Odpowiedz
0 Lajków
agalis
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
2
0
06-11-2023
Wiadomość 7 z 9 (2 904 wyświetleń)
 
Odpowiedz
0 Lajków
agalis
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
2
0
06-11-2023
Wiadomość 8 z 9 (2 898 wyświetleń)

Re: Re.: Karta kredytowa w analizie wydatków

Zdajemy sobie sprawę z Waszych potrzeb i tego, że ta funkcjonalność jest dla Was ważna. Mamy w planach rozszerzenie Analizy wydatków o wydatki z karty kredytowej. Niestety na ten moment nie jesteśmy w stanie zadeklarować konkretnego terminu udostępnienia takiej zmiany.





-----------------
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
MateuszS
Moderator
Moderator icon
146
30
02-09-2021
Wiadomość 9 z 9 (2 260 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: Kredyt hipoteczny - czas oczekiwania na decyzję

Tak, wczoraj dostaliśmy informację o zakończonej analizie i wstępną decyzję. Ja śledzę wpisy o ich czasach procesowych i były zgodne ze stanem faktycznym. Dzisiaj nadal są wnioski z 4.03 - czas analiz...

28-03-2024
Re: Kupno biletów przez CarPlay - czy to żart

Przepraszamy za dłuższy czas odpowiedzi. Temat jest analizowany po naszej stronie. Damy znać jeśli wprowadzone będą zmiany w tym zakresie.

28-03-2024
Re.: Kredyt hipoteczny - czas oczekiwania na decyzję

Dzień dobry,

Czy ma już Pani decyzję?

Ja złożyłam wniosek 6.03, od 8.03 jest w analizie. Nie proszono mnie o dodatkowe dokumenty, miałam operat zewnętrzny, 19.03 ING sprawdzał mnie w BIK i nadal beż żad

...

28-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy