Bankowość internetowa

Odpowiedz

Dodanie płatności z pliku PLI dla Split Payment - Nieprawidłowy format Elixir?

Witam,

 

proszę o pomoc w utworzeniu poprawnego pliku PLI dla płatności Split Payment. Obecnie utworzony przeze mnie plik, podczas próby importu do paczki przelewów, krzyczy Nieprawidłowy format Elixir ...

Przejrzałem dokumentację, sprawdziłem już chyba wszystko ... albo już nie widzę swojego błędu ... dlatego proszę o pomoc kogoś obeznanego w temacie aby zerknął w strukturę mojego pliku

ConnerLawson
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
1
28-04-2020
Wiadomość 1 z 12 (10 347 wyświetleń)

Re.: Dodanie płatności z pliku PLI dla Split Payment - Nieprawidłowy format Elixir?

Aktualnie mam ten sam problem. Split payment nie chce się importować
Odpowiedz
0 Lajków
remixs
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
0
29-04-2020
Wiadomość 2 z 12 (10 302 wyświetleń)

Re: Dodanie płatności z pliku PLI dla Split Payment - Nieprawidłowy format Elixir?

Jeśli korzystacie z Mojego ING, to obecnie nie mamy możliwości dodania przelewów split payment do paczki 😥


***
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
KarolinaM
Moderator
Moderator icon
560
122
19-03-2018
Wiadomość 3 z 12 (10 286 wyświetleń)

Re: Dodanie płatności z pliku PLI dla Split Payment - Nieprawidłowy format Elixir?

A kiedy będziecie mieć taką możliwość? Przecież tak się nie da pracować.

Bez potrzeby marnowany czas. Każdy przelew trzeba ręcznie wprowadzać. Przy dwudziestu przelewach to nieraz pół dnia schodzi ponieważ jakiś inteligentny "ekspert" ustawił sesję na 5 minut. Nieraz zadzwoni tel. i jak się nie zdążyło dodać przelewu to trzeba zaczynać od nowa. Dodatkowo przelewów "split payment" nie można edytować.

Odpowiedz
0 Lajków
SigmakS
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
10
2
08-10-2020
Wiadomość 4 z 12 (9 762 wyświetleń)

Re: Dodanie płatności z pliku PLI dla Split Payment - Nieprawidłowy format Elixir?

Nie mam dokładnej informacji, kiedy ta funkcja pojawi się w naszym systemie. Jeśli będziemy ją wprowadzać, będziemy o tym pisać z wyprzedzeniem. 
Zapisałam Twoje uwagi w tej sprawie. 

 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie. .
Odpowiedz
0 Lajków
WiolettaS
Moderator
Moderator icon
531
120
04-09-2015
Wiadomość 5 z 12 (9 701 wyświetleń)

Re: Dodanie płatności z pliku PLI dla Split Payment - Nieprawidłowy format Elixir?

Minął rok a w parabanku nic się nie zmieniło...

Funkcjonalności dla plebsu, nie było, nie ma i nie będzie!

Odpowiedz
0 Lajków
SigmakS
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
10
2
08-10-2020
Wiadomość 6 z 12 (8 522 wyświetleń)

Re: Dodanie płatności z pliku PLI dla Split Payment - Nieprawidłowy format Elixir?

Pracujemy nad wprowadzeniem możliwości importowania transakcji split payment w paczkach przelewów. Jak tylko uda nam się udostępnić taką funkcję, będziemy informować. Na ten moment nie jestem w stanie podać więcej szczegółów Emotikon: Smutny





-----------------
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
KarolB
Moderator
Moderator icon
135
20
02-09-2021
Wiadomość 7 z 12 (8 488 wyświetleń)

Re: Dodanie płatności z pliku PLI dla Split Payment - Nieprawidłowy format Elixir?

Proszę o dopisanie kolejnego użytkownika, który jest zdziwiony brakiem takiej funkcjonalności i zmuszony do wykonywania niepotrzebnej, ręcznej roboty. Rozumiem, że klienci biznesowi (duże firmy) mają zazwyczaj więcej przelewów (więc dostali taką funkcjonalność), ale to nie oznacza, że osoby fizyczne prowadzące działalność mają za karę klepać przelewy ręcznie i zatwierdzać każdy przelew pojedynczo. Aktualnie alternatywne rozwiązanie to zaimportowanie przelewów jako normalne przelewy (bez funkcji podzielonej płatności), ale po pierwsze znacznie zwiększa to ryzyko podatkowe, a po drugie w niektórych przypadkach będzie niezgodne z prawem. Wątpię aby ktoś był z takiej opcji zadowolony.

P.S. Komunikat "Nieprawidłowy format Elixir" jest niezgodny z prawdą, ponieważ plik wrzucany przez użytkownika jest w prawidłowym formacie (zgodnym ze standardem Elixir) - to system nie potrafi sobie z tym poradzić.

Odpowiedz
0 Lajków
pit
pit
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
11
12
05-02-2022
Wiadomość 8 z 12 (7 755 wyświetleń)

Re: Dodanie płatności z pliku PLI dla Split Payment - Nieprawidłowy format Elixir?

Przekazałam Twoją wiadomość do odpowiedniego zespołu. Jak będziemy mieć jakieś informacje w tej sprawie, to na pewno damy znać. 


***
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
OlaM
Były moderator
Były moderator icon
81
13
26-05-2021
Wiadomość 9 z 12 (7 677 wyświetleń)

Re: Dodanie płatności z pliku PLI dla Split Payment - Nieprawidłowy format Elixir?

Wiadomo już kiedy dodadzą Państwo tą funkcjonalność? Temat ciągnie się od kilku lat.

Odpowiedz
0 Lajków
JanuszPawlacz
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
18-09-2022
Wiadomość 10 z 12 (5 959 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Re.: Nowe konta w ING

A kiedy jakaś sensowna opcja na płacenie kartą w walutach obcych?

28-03-2024
Re: Kupno biletów przez CarPlay - czy to żart

Czyli dobrze rozumiem? W końcu przyznaliście, że Wasz sposób wprowadzenia obsługi CarPlay jest obecnie całkowicie bezużyteczny?

28-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy