Odpowiedz

Makler nie działa

Dzień dobry, dlaczego moje zlecenie sprzedaży nie jest realizowane? Przed otwarciem ustawiłam zlecenie na sprzedaż po każdej cenie, po 15 minutach od otwarcia nie było zrealizowane, zmieniłam jego parametry i od 50 minut mam status "z trakcie modyfikaty". Zależało mi na szybkiej sprzedaży akcji i kupieniu innych, a teraz tylko patrzę jak moje pieniądze topnieją. Czy Państwo sobie robią jaja? Jak zamierzacie rozwiązać ten problem? Bo jeżeli zamierzacie tylko po awarii wysłać użytkownikom komunikat, że błąd został naprawiony i bardzo przepraszacie, to ja jak najszybciej uciekam do innego banku.

Pozdrawiam, Karolina

Odpowiedz
0 Lajków
karolina_olej
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
2
0
19-10-2022
Wiadomość 1 z 2 (1 464 wyświetleń)

Re: Makler nie działa

Wczoraj w godzinach porannych występowały problemy z maklerem. W tej sprawie skontaktuj się z biurem maklerskim pod numerem 32 357 00 32 (Od poniedziałki do piątku w godzinach 8:00-18:00)

-----------------
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
MateuszS
Moderator
Moderator icon
111
26
02-09-2021
Wiadomość 2 z 2 (1 433 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Kredyt na oprocentowanie stałe a wakacje kredytowe

Ewentualnie gdzie bank ma argument aby odrzucić reklamacje to moment złożenia wniosku o zawieszenie rat. Jeżeli ktoś złożył wniosek przed wejściem w życie tej poprawki to w obowiązują go zasady z pier

...

28-09-2023
Re: Kredyt na oprocentowanie stałe a wakacje kredytowe

Niestety poprawka zmieniła sporo (taki był jej cel), a rzecznik finansowy musi na jakieś podstawie podważyć decyzje banku. 

 

W ustawie był zapis:

11. 

"Okresu zawieszenia spłaty kredytu nie wlicza się do

...

28-09-2023
Re: Kredyt na oprocentowanie stałe a wakacje kredytowe

Odmowa jest totalnie bez sensu. Prawda jest taka, że ta poprawka nic nie zmienia. Już po jej uchwaleniu bank wydawał pozytywną odpowiedź na reklamacje. W odpowiedzi nie zaznaczał niestety kiedy dojdzi

...

28-09-2023
Najbardziej pomocni użytkownicy