Odpowiedz

Makler nie działa

Dzień dobry, dlaczego moje zlecenie sprzedaży nie jest realizowane? Przed otwarciem ustawiłam zlecenie na sprzedaż po każdej cenie, po 15 minutach od otwarcia nie było zrealizowane, zmieniłam jego parametry i od 50 minut mam status "z trakcie modyfikaty". Zależało mi na szybkiej sprzedaży akcji i kupieniu innych, a teraz tylko patrzę jak moje pieniądze topnieją. Czy Państwo sobie robią jaja? Jak zamierzacie rozwiązać ten problem? Bo jeżeli zamierzacie tylko po awarii wysłać użytkownikom komunikat, że błąd został naprawiony i bardzo przepraszacie, to ja jak najszybciej uciekam do innego banku.

Pozdrawiam, Karolina

Odpowiedz
0 Lajków
karolina_olej
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
2
0
19-10-2022
Wiadomość 1 z 2 (1 972 wyświetleń)

Re: Makler nie działa

Wczoraj w godzinach porannych występowały problemy z maklerem. W tej sprawie skontaktuj się z biurem maklerskim pod numerem 32 357 00 32 (Od poniedziałki do piątku w godzinach 8:00-18:00)





-----------------
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
MateuszS
Moderator
Moderator icon
149
30
02-09-2021
Wiadomość 2 z 2 (1 941 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Analiza wniosku kredyt hipoteczny

Złożyliście wniosek tylko do jednego banku?

25-04-2024
Re: Analiza wniosku kredyt hipoteczny

Dokładnie to samo mieliśmy, jak pisałam wcześniej, niby status pojawił się, że już wszystko, po czym, że brakuje dokumentów… i teraz znowu jest wszystko, a decyzji nie ma… pomimo czekania od pt, jutro...

25-04-2024
Re.: Kredyt na oprocentowanie stałe a wakacje kredytowe

Czy bank podjął już jakąś konkretną decyzję w sprawie wydłużenia (bądź nie) okresu obowiązywania stałego oprocentowania o liczbę rat zawieszonych w ramach wakacji kredytowych 2022-2023?

25-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy