Odpowiedz

powiadomienia PUSH dla ING Business

[ Edytowane ]

Niedawno założyłem spółkę zoo co wiązało się z zainstalowaniem nowej aplikacji mobilnej ING Business.  Na koncie prywatnym i firmowym (dział. gopodarcza) miałem uruchomione powiadomienia PUSH i działały bez zarzutu. Natomiast nie widzę takiej opcji na Ing Business - ani w aplikacji (te ustawienia są bardzo ubogie) ani na koncie. Moje pytanie. Czy w ogóle da się ustawić powiadomienia Push w aplikacji Ing Business, a jeśli tak to jak?

rainmaker1410
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
3
1
12-06-2022
Wiadomość 1 z 10 (8 638 wyświetleń)

Re.: powiadomienia PUSH dla ING Business

Ustawiłem (tak mi się zdawało) powiadomienia sms o przelewach na konto w ing business. Robię przelew z konta prywatnego na konto w ing business. Nic. Żadnego sms. Muszę powiedzieć, że aplikacja ing business wypada blado przy aplikacji Moje ING.
Odpowiedz
0 Lajków
rainmaker1410
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
3
1
12-06-2022
Wiadomość 2 z 10 (8 627 wyświetleń)

Re.: powiadomienia PUSH dla ING Business

Powiadomienia SMS przyszły rano. Na razie muszą zastąpić powiadomienia Push - tych chyba nie ma jeszcze. Prośba do Mod'a żeby przekazać gdzie trzeba prośbę o uruchomienie powiadomień Push w aplikacji Ing Business.

Odpowiedz
0 Lajków
rainmaker1410
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
3
1
12-06-2022
Wiadomość 3 z 10 (8 600 wyświetleń)

Re: Re.: powiadomienia PUSH dla ING Business

W ING Business nie ma opcji powiadomień PUSH. W bankowości przeglądarkowej można ustawić powiadomienia SMS. Koszt jednego SMS-a zgodnie z aktualną Tabelą Opłat i Prowizji to 0,25 zł. Dziękuję za Twoją opinię w tej sprawie - zapisałam ją i przekazałam do odpowiedniego zespołu.





-----------------
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
AgnieszkaBin
Moderator
Moderator icon
773
171
04-09-2015
Wiadomość 4 z 10 (8 591 wyświetleń)

Re.: powiadomienia PUSH dla ING Business

Zostałem przymusowo zmigrowany z Moje ING do ING Business i straciłem możliwość otrzymywania powiadomień PUSH o przelewach przychodzących. Jestem bardzo zawiedziony. Po co migrować klientów do systemu z niepełną funkcjonalnością?

marcinkunert
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
1
16-08-2022
Wiadomość 5 z 10 (7 902 wyświetleń)

Re: Re.: powiadomienia PUSH dla ING Business

Niestety, faktycznie póki co nie mamy takiej opcji Emotikon: Smutny Prosimy, skontaktuj się ze specjalistami z zakresu kont firmowych, aby poznać dostępne rozwiązania w tym zakresie. Specjaliści są dostępni od 8:00 do 18:00 pod numerem +48 32 357 00 24


***
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
KarolinaM
Moderator
Moderator icon
562
122
19-03-2018
Wiadomość 6 z 10 (7 652 wyświetleń)

Re.: powiadomienia PUSH dla ING Business

Jak mogę ustawić powiadomienia o przelewach przychodzących w aplikacji mobilnej ing bisnes
Odpowiedz
0 Lajków
Jozwoj7976
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
27-10-2022
Wiadomość 7 z 10 (6 859 wyświetleń)

Re: Re.: powiadomienia PUSH dla ING Business

Pushe dalej nie są dostępne w aplikacji, ale klienci mogą włączyć powiadomienia płatne (25 gr) za sztukę przez system (opcje administracja i narzędzia – administracja – ustawienia powiadomień).

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
MateuszF
Moderator
Moderator icon
537
119
12-04-2017
Wiadomość 8 z 10 (6 829 wyświetleń)

Re: Re.: powiadomienia PUSH dla ING Business

Minęło już kupę czasu a powiadomień push o przelewach przychodzących jak nie było tak nie ma ;-( Czemu nie macie dobrej woli żeby to zrobić? Nawet chcąc włączyć powiadomienia sms (o któych pisze MateuszF Moderator) to albo jestem ślepy i nie widzę takich ustawień albo już po prostu też nie są dostępne...

Odpowiedz
0 Lajków
Olgierdinho
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
10-01-2024
Wiadomość 9 z 10 (2 134 wyświetleń)

Re: Re.: powiadomienia PUSH dla ING Business

Pracujemy nad tym rozwiązaniem - będziemy komunikować o wdrożeniu tej usługi. 

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
IlonaU
Moderator
Moderator icon
1074
215
07-06-2017
Wiadomość 10 z 10 (2 038 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Zapętlony reset aplikacji. Dźwięk powiadomienia

Witaj,
chciałabym pomóc, ale przez Społeczność nie mogę potwierdzić Twoich danych. Jest to ogólny kontakt. Do wyjaśnienia tej sytuacji będzie potrzebne zgłoszenie techniczne. Możemy je przyjąć podczas

...

18-04-2024
Re: ubezpieczenie nieruchomości

Przez Społeczność nie mogę sprawdzić Twojej sytuacji. Jest to ogólny kontakt. Proszę, napisz do nas na czacie w Moim ING od poniedziałku do piątku od 8:00 do 18:00. Specjaliści hipoteczni sprawdzą syt

...

18-04-2024
Re: Zeskanuj i zapłać

Szkoda, byłaby to bardzo przydatna funkcja.

Niestety, ale "Zapłać rachunek ze zdjęcia lub pliku", to zupełnie inna funkcja, zupełnie nieprzydatna dla klienta indywidualnego, który przy kasie w sklepie

...

18-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy