Aplikacja mobilna

Odpowiedz

Re: Re.: iPhone z iOS 17 nie da się zalogować U2F

Pracujemy nad rozwiązaniem tej sytuacji. Przepraszamy za niedogodności i prosimy o czas.

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
NataliaKr
Moderator
Moderator icon
410
81
18-01-2021
Wiadomość 11 z 18 (3 395 wyświetleń)

Re: Re.: iPhone z iOS 17 nie da się zalogować U2F

A nie lepiej by było po prostu testować aplikację pod nowymi wersjami iOS’a? Tyle było bet developerskich…
f0ku5
Zaprawiony analityk I
Zaprawiony analityk I icon
92
37
02-12-2022
Wiadomość 12 z 18 (3 364 wyświetleń)

Re.: iPhone z iOS 17 nie da się zalogować U2F

Mam ten sam problem, nie mogę się zalogować używając klucza U2F. Udaje się po kilku/kilkunastu próbach. Jedyna różnica jest taka, że u mnie kłopoty zaczęły się już na iOS16.
Odpowiedz
0 Lajków
mqs74
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
04-10-2023
Wiadomość 13 z 18 (3 234 wyświetleń)

Re.: iPhone z iOS 17 nie da się zalogować U2F

Witam.
Problem nadal wystepuje. Jednak nie trzerba usówac kluczy by działąć.
Jak wyskoczy bład "Błąd wykonania transakcji (D)!" wtedy skorzystaj ze skróto powrotu w apikacji do listy kont (te takie kuleczki dymki na oknie powitalnym - jezeli je posiadasz) - kliknij zaloguj.

Jeżeli błąd się powtórzy - to operacje trzeba powtórzyć tak z 5 do 6 razy - i w końcu załapuje i udaje się zalogować.

Upioerdliwe, i nie user frendly ale można korzystać bez potrzeby usuwania klucza U2F.

I bardziej pisze to jako rozwiązanie (tymczasowe) dla tych którzy już maja klucze, - sprawdzane na iPhone 11 Pro Max najnowszy iOS.

Sam błąd "Błąd wykonania transakcji (D)!" jest losowy - występuje losow.
Odpowiedz
0 Lajków
p_skoska
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
2
0
25-09-2023
Wiadomość 14 z 18 (3 077 wyświetleń)

Re.: iPhone z iOS 17 nie da się zalogować U2F

Ten problem to prawdziwy dramat. Dostałem informację od supportu, że problemem jest brak obsługi tego w iOS, ale to chyba trochę nie do końca - tylko z ING mam taki problem...
Tymcio
Zaprawiony analityk III
Zaprawiony analityk III icon
186
35
26-09-2016
Wiadomość 15 z 18 (2 767 wyświetleń)

Re.: iPhone z iOS 17 nie da się zalogować U2F

To logowanie na iphone to tragedia. Aktualizacja do iOS 17.1 nic nie poprawiła. Nadal wyskakuje ten sam błąd. Może raz na 8-9 prób jest pozytywny rezultat. Niestety poza domem nie można liczyć na aplikację mobilną.
Najgorsze jeszcze jest to ,że ING nie informuje nas jak długo to potrwa.
Jestem zawiedziony podejściem banku do problemu.
Odpowiedz
0 Lajków
ankli
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
0
26-10-2023
Wiadomość 16 z 18 (2 749 wyświetleń)

Re.: iPhone z iOS 17 nie da się zalogować U2F

Skoro ING twierdzi, że błąd leży po stronie Apple i błędów w iOS 17 to czemu wszystkie inne aplikacje które obsługują klucze U2F działają i nie ma żadnych problemów?
darecki_pp
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
2
3
29-09-2023
Wiadomość 17 z 18 (2 641 wyświetleń)

Re.: iPhone z iOS 17 nie da się zalogować U2F

Ponieważ ING ma gdzieś testowanie swojej aplikacji na betach, to tak w dużym skrócie Emotikon: Szczęśliwy
Odpowiedz
0 Lajków
f0ku5
Zaprawiony analityk I
Zaprawiony analityk I icon
92
37
02-12-2022
Wiadomość 18 z 18 (2 616 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Analiza wniosku kredyt hipoteczny

To u mnie podobnie tylko ponowne dostarczenie dokumentów zmieniło status w środę i mam rzekomy termin na przyszły tydzień w majówkę. Czy wiecie już ile się czeka na podpisanie umowy?

26-04-2024
Re: Analiza wniosku kredyt hipoteczny

To trochę zawiłe, bo niby mieliśmy już wszystko w poniedziałek 15.04, później w środę 17.04, że mamy dostarczyć dokumenty i dokumenty dostarczyliśmy tego samego dnia, status z “dostarczenia” na mamy j...

26-04-2024
Re: Analiza wniosku kredyt hipoteczny

Gratuluję, czy możesz przypomnieć ile czekaliście na decyzję od momentu dostarczenia ostatnich dokumentów?

26-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy