Odpowiedz

[iOS] Powiadomienia push

Cześć,

 

od piątku nie działają zupełnie bądź działają losowo (1 na 3 transakcje) powiadomienia push w systemie iOS. Niestety aktualizacja, w której opisie znalazło się usprawnienie powiadomień, zupełnie nie pomogła. Wiem, że dotyczy to różnych modeli iPhone'a na systemie iOS 11.0.3.

 

Prośba wobec tego o naprawienie tego błędu, bo jest to mocno irytujące...

 

Do czasu ostatniej awarii i potem prac modernizacyjnych powiadomienia działały poprawnie.

 

Pozdrawiam

WojtSkarzynski
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
33
6
27-09-2016
Wiadomość 11 z 66 (41 882 wyświetleń)

Czyszczenie centrum powiadomień w iOS

Od kiedy wprowadzono powiadomienia push na systemie ios cały czas jest ten sam irytujący problem w centrum powiadomień. Nawet jeśli mam tylko jedno powiadomienie np. z dzisiaj, to przy próbie jego usunięcia ekran zaczyna migać i w tle wygląda to tak jakby były usuwane jakieś dziesiątki innych powiadomień, których nie ma.

Na filmiku nagrałem jak to wygląda: www.youtube.com/watch?v=eHGNii7YZYU

Fajnie gdybyście to naprawili.

iphone 5, iOS 9.3.2, ale nie pamiętam, żeby keidykolwiek to działało.

Odpowiedz
0 Lajków
Carney
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
08-06-2016
Wiadomość 1 z 66 (40 948 wyświetleń)

Re.: Czyszczenie centrum powiadomień w iOS

Przekazałam te informacje do działu technicznego.

Przeanalizujemy to, a odpowiedź przekażę w kolejnej wiadomości.



-----------------
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
KatarzynaA
Były moderator
Były moderator icon
354
91
04-09-2015
Wiadomość 2 z 66 (40 916 wyświetleń)

Problem z powiadomieniami "Push" na IOS

Dzień dobry,

To mój pierwszy wątek. Moje pytanie brzmi, co się stało z powiadomieniami "push" w aplikacji ING na IPhone?

Od około 3 tygodni - pomimo włączenia powiadomień w systemie operacyjnym, nie otrzymuję informacji z aplikacji nt. jakiejkolwiek transkacji.  

 

Powiem tylko, że dokładnie ten sam problem i w tym samym czasie pojawił się w telefonie żony, więc wykluczam źłą konfiguracje systemu. Pozdrawiam!

Odpowiedz
0 Lajków
Magme
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
5
0
11-03-2017
Wiadomość 3 z 66 (41 955 wyświetleń)

Re.: Problem z powiadomieniami "Push" na IOS

Prosimy napisz do nas przez bankowość internetową lub mobilną (Wiadomości -> Nowa wiadomość). Sprawdzimy co jest tego powodem.





-----------------
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
AgnieszkaBin
Moderator
Moderator icon
770
171
04-09-2015
Wiadomość 4 z 66 (41 934 wyświetleń)

Re.: Problem z powiadomieniami "Push" na IOS

Problem rozwiązał się wraz z aktualizacją aplikacji. Dziękuję za zainteresowanie Emotikon: Szczęśliwy

Odpowiedz
0 Lajków
Magme
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
5
0
11-03-2017
Wiadomość 5 z 66 (41 598 wyświetleń)

Prywatne powiadomienia push iOS

Witam,

 

proszę o wprowadzenie możliwości ukrycia szczegółów powiadomień push na system iOS. Można by dodać odpowiednią opcję do ustawień aplikacji, aby to aktywować, wtedy w powiadomieniach nie były podawane żadne kwoty. Nie jest to wcale trudne do implementacji, a na pewno bardzo przydatne, bo chcę otrzymywać powiadomienia, ale nie zawsze chcę, aby osoby, które są akurat ze mną i widzą mój telefon widziały, jakiej wysokości wynagrodzenie otrzymuję.

 

Pozdrawiam,

Jonasz

Odpowiedz
0 Lajków
jonaszmclaren
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
8
4
13-06-2017
Wiadomość 6 z 66 (42 891 wyświetleń)

Re.: Prywatne powiadomienia push iOS

Obecnie w Moim ING Mobile dla systemów operacyjnych iOS możesz wyłączyć podgląd naszych powiadomień przy zablokowanym ekranie. Zrobisz to w ustawieniach telefonu dotyczących aplikacji. Znajdziesz tam opcję o nazwie "na zablokowanym ekranie". Twoje sugestie przekazałem do osób tworzących naszą nową bankowość mobilną.

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
ŁukaszW
Były moderator
Były moderator icon
699
227
12-10-2015
Wiadomość 7 z 66 (42 859 wyświetleń)

Re.: Prywatne powiadomienia push iOS

Dziękuję bardzo.

 

Właśnie chciałbym otrzymywać powiadomienia na zablokowanym ekranie, ale niekoniecznie ze szczegółami. Więc dziękuję za przekazanie sugestii i mam nadzieję, że zostanie to uzwględnioneEmotikon: Szczęśliwy

jonaszmclaren
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
8
4
13-06-2017
Wiadomość 8 z 66 (42 836 wyświetleń)

Re.: Prywatne powiadomienia push iOS

Też zastanawiałem się nad takimi powiadomieniami w formie krótki haseł "płatność kartą", "uznanie/obciążenie rachunku [nazwa przyjazna] itp.

Odpowiedz
0 Lajków
Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 9 z 66 (42 810 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Błędna obsługa prośby o przelew BLIK

Błąd nie jest po naszej stronie, lecz tak jak słusznie zauważyłeś po stronie mBanku. Według informacji, jakie pozyskaliśmy, zostanie niebawem również poprawiony. Dziękujemy za zgłoszenie.

19-03-2024
Re: Aplikacja mobilna i narzędzia śledzące innych firm

Bo to nie jest natywna aplikacja, to tylko lekko zmodyfikowany widok strony mobilnej umieszczony w „aplikacji”.

19-03-2024
Re: Re.: Warunki polisy ubezpieczeniowej nieruchomości

,"Wymóg ubezpieczenia od powodzi dotyczy umów podpisanych od 12 marca 2023 r. - potrzeba zapewnienia zabezpieczenia ryzyka powodzi "

Ale jakich umów? Kredytowych? Ubezpieczeniowych?

Co znaczy "stare" um...

19-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy