Odpowiedz

Re: [iOS] Powiadomienia push

Nie wiemy jeszcze kiedy dokładnie powiadomienia PUSH do kart kredytowych będą ponownie działać. Ciągle nad tym pracujemy. Mamy nadzieję, że wrócą one do nas już wkrótce. 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
ŁukaszW
Były moderator
Były moderator icon
699
228
12-10-2015
Wiadomość 41 z 66 (27 425 wyświetleń)

Re.: Prywatne powiadomienia push iOS

Tak jak pisałem, w iOS 11 można ustawić powiadomienia poszczególnych aplikacji na prywatne, ale to rodzi kolejny problem - po wejściu do aplikacji czasami niemożliwe jest dowiedzieć się, o co chodziło w powiadomieniu. Np. dzisiaj w nocy dostałem powiadomienie, ale nie wiem, czego dotyczyło - w historii transakcji nic nowego, brak nowych wiadomości... być może trzeba by pomyśleć nad jakimś centrum powiadomień wewnątrz aplikacji?

 

Pozdrawiam

Odpowiedz
0 Lajków
jonaszmclaren
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
8
4
13-06-2017
Wiadomość 42 z 66 (27 091 wyświetleń)

Re: Re.: Prywatne powiadomienia push iOS

Dziękuję za Twoje uwagi. Twoją propozycję na przedstawienie historii powiadomień PUSH przesłałam do osób zajmujących się naszą aplikacją mobilną.

 


-------------

Jeśli podoba ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.

MonikaC
Moderator
Moderator icon
626
119
04-09-2015
Wiadomość 43 z 66 (26 928 wyświetleń)

Re: [iOS] Powiadomienia push

@ŁukaszW @MonikaC jak idą prace? Kiedy możemy się spodziewać powrotu powiadomień? Zapowiadany marzec dobiega końca... Wczoraj po jednej transakcji dostałem jakieś zagubione powiadomienie o transakcji, ale na 0,00 PLN...

Odpowiedz
0 Lajków
WojtSkarzynski
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
33
6
27-09-2016
Wiadomość 44 z 66 (26 709 wyświetleń)

Re: [iOS] Powiadomienia push

Cały czas pracujemy nad przywróceniem powiadomień, nie znamy jeszcze dokładnej daty. 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
AgnieszkaS
Były moderator
Były moderator icon
408
112
12-10-2015
Wiadomość 45 z 66 (26 630 wyświetleń)

Re: [iOS] Powiadomienia push

Na zablokowanym ekranie nie otrzymuję powiadomień , przy zmianie salda telefon milczy .Natomiast przy odblokowanym ekranie otrzymuję informację na ekranie oraz sygnał dźwiękowy. Czy istnieje możliwość na powiadomienia przy zablokowanym ekranie?

Odpowiedz
0 Lajków
MaciejB
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
7
0
24-06-2018
Wiadomość 46 z 66 (25 262 wyświetleń)

Re: [iOS] Powiadomienia push

@MaciejB sprawdź czy w telefonie masz włączony tryb oszczędzania baterii. On może powodować, że przy wyłączonym ekranie nie otrzymujesz naszych powiadomień.


-------------

Jeśli podoba ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.

Odpowiedz
0 Lajków
MonikaC
Moderator
Moderator icon
626
119
04-09-2015
Wiadomość 47 z 66 (25 189 wyświetleń)

Re: [iOS] Powiadomienia push

Tryb oszczędzania baterii mam wyłączony .Przy wyłączonym ekranie pojawia się na ekranie powiadomienie nie dostaje tylko powiadomień dźwiękowych . Natomiast przy włączonym ekranie dostaje oba powiadomienia.
Odpowiedz
0 Lajków
MaciejB
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
7
0
24-06-2018
Wiadomość 48 z 66 (25 187 wyświetleń)

Re: [iOS] Powiadomienia push

Sprawdź swoją wersję iOS - powinna być 11.4 oraz naszej aplikacji - 2.7.1. Obecnie powiadomienia push działają prawidłowo. Jeśli nadal wyświetlają się one u Ciebie błędnie - skontaktuj się z nami. 

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
AgnieszkaR
Były moderator
Były moderator icon
168
22
02-11-2016
Wiadomość 49 z 66 (24 990 wyświetleń)

Re: [iOS] Powiadomienia push

Wersja mojego systemu 11.4 natomiast wersja aplikacji 2.7.1 Dzisiaj sprawdzałem  i przy zablokowanym ekranie przy zmianie salda rachunku pojawia się tylko powiadomienie któremu nie towarzyszy powiadomienie dźwiękowe.

Odpowiedz
0 Lajków
MaciejB
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
7
0
24-06-2018
Wiadomość 50 z 66 (24 961 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: Kredyt hipoteczny - czas oczekiwania na decyzję

Tak, wczoraj dostaliśmy informację o zakończonej analizie i wstępną decyzję. Ja śledzę wpisy o ich czasach procesowych i były zgodne ze stanem faktycznym. Dzisiaj nadal są wnioski z 4.03 - czas analiz...

28-03-2024
Re: Kupno biletów przez CarPlay - czy to żart

Przepraszamy za dłuższy czas odpowiedzi. Temat jest analizowany po naszej stronie. Damy znać jeśli wprowadzone będą zmiany w tym zakresie.

28-03-2024
Re.: Kredyt hipoteczny - czas oczekiwania na decyzję

Dzień dobry,

Czy ma już Pani decyzję?

Ja złożyłam wniosek 6.03, od 8.03 jest w analizie. Nie proszono mnie o dodatkowe dokumenty, miałam operat zewnętrzny, 19.03 ING sprawdzał mnie w BIK i nadal beż żad

...

28-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy