25-05-2022 10:45 | Edytowano: 25-05-2022 10:48
Niedawno nastąpiła zmiana separatora z przecinka (,) na kropkę (.) w kwotach w aplikacji mobilnej.
Wydaje się, że teraz nie jestem w stanie wykonać przelewu z groszami, ponieważ jedyny znak specjalny jaki przyjmuje pole to nadal przecinek. Kwota jest automatycznie zmieniana (załączam screeny z aplikacji; próba przelewu na kwotę 10,6 PLN).
Telefon iPhone SE20
Czy ktoś ma podobny problem?
26-05-2022 09:44
Mamy obecnie zgłoszony kłopotem z wprowadzeniem kwoty przelewu z przecinkiem. Nasi specjaliści z działu technicznego pracują nad rozwiązaniem.
Błąd zauważyliśmy w angielskiej wersji aplikacji.
Do momentu rozwiązania problemu spróbuj proszę:
- skorzystać z wersji polskiej aplikacji lub
- po zmianie kwoty na niepoprawną ręcznie usunąć nadmiarowy przecinek i cyfry zostawiając kropkę oraz wprowadzić poprawne cyfry.
Chciałem zgłosić problem z niedziałającym skrótem klawiszowym w inpucie kwoty przelewu. Na starszej wersji ekranu przelewu działało to bez problemu. Obecnie jedynie to pole nie pozwala użyć skrótu ctr
... 13-01-2026Czy w przypadku IKZE ma zastosowanie zasada obowiązująca przy umowach zawieranych na odległość, tj. możliwość odstąpienia przed upływem 14 dni od zawarcia bez ponoszenia kosztów? Otworzyłem IKZE oszcz
... 13-01-2026| Użytkownik | Liczba Lajków |
|---|---|
| 22 | |
| 17 | |
| 12 | |
| 8 | |
| 8 |