Odpowiedz

Aplikacja

Witam , zakładam kolejny wątek dotyczący aplikacji mobilnej ING od bardzo długiego czasu wyczekuje jej obecności w App Gallery czyli w sklepie Huawei, a że telefony Huawei zaczynają doganiać a nawet przeganiać te z usługami google to wszystkie banki poza ING przeniosły się też na App Galery i wspierają płatności zblizeniowe. To dosyć dziwne że ING dalej jest niedostępne w app galerry.
Odpowiedz
0 Lajków
Onaszalona
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
2
0
27-05-2022
Wiadomość 1 z 3 (1 913 wyświetleń)

Re: Aplikacja

Nie pracujemy nad udostępnieniem aplikacji Moje ING w AppGallery Emotikon: Smutny Nasza aplikacja jest dostępna w sklepach Google Play dla telefonów z systemem Android oraz AppStore, dla telefonów z systemem iOS. Ze względu bezpieczeństwa nie polecamy pobierania aplikacji z innych źródeł niż oryginalne sklepy.

Jeśli na Twoim telefonie Huawei, sklep Google Play nie jest dostępny, to niestety nie można na niego pobrać naszej aplikacji. W tej sytuacji zachęcamy do korzystania z bankowości internetowej w przeglądarce internetowej telefonu, na stronie www.ing.pl 

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
MagdalenaD
Moderator
Moderator icon
280
56
04-09-2015
Wiadomość 2 z 3 (1 851 wyświetleń)

Re.: Aplikacja

Dziękuję za informację. Bardzo szkoda, że ING nie chce wejść na platformę Huawei tak jak inne banki. Czyli będę kolejnym klientem dla którego będzie bardziej się opłacało zmienić bank niż dobry telefon.
Odpowiedz
0 Lajków
Onaszalona
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
2
0
27-05-2022
Wiadomość 3 z 3 (1 199 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Zwrot kwoty zakupu na kartę kredytową - informacja jest w historii ale nie w saldzie

Dzień dobry,

W styczniu zakupiłem usługę w zagranicznej firmie (egzamin online). W niedzielę anulowałem ten zakup zgodnie z polityką dostawcy. Informacja o zwrocie  środków odrazu pojawiła się w histor

...

06-02-2023
Re: Złe długi jak sobie radzicie?

Pozostaje jeszcze kwestia naniesienia zmian w PIT.

Domyślam się, że zmiany w PIT też można zrobić. Jak się ich dokonuje w ING Księgowość?

 

 

 

06-02-2023
Termin dopisania odsetek na OKO Bonus

Krótko dziś tj. 06.02.2023 mijają 3 miesiące od założenia OKO Bonus czy bank zamierza czekać do 23:59 aby dopisać odsetki czy też jest konkretna godzina takich operacji ?

06-02-2023
Najbardziej pomocni użytkownicy