Odpowiedz

Zmiana języka na Polski

Witam, smartfone mam po angielski (brak polskiego.

Aplikacja ING jest wpełni po angielski (nie przeszkadza mi to), czy dało by się w następnej aktualizcji dodać możliwość wymuszenie języka?

Fajnie jak bym miał po polsku.

Odpowiedz
0 Lajków
Tehmal
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
18-06-2016
Wiadomość 1 z 14 (108 329 wyświetleń)

Re.: Zmiana języka na Polski

Moje ING mobile korzysta z ustawień systemowych telefonu do wyboru wersji językowej aplikacji. Jeśli masz ustawioną wersję angielską swojego telefonu, aplikacja sama otworzy się właśnie w tej wersji językowej.

Język aplikacji możesz zmienić na pierwszym ekranie aktywacji aplikacji. Usuń dane aplikacji lub ponownie ją zainstaluj, będziesz mógł wybrać wersję językową ponownie ją aktywując.

 

---
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
MarcinB
Były moderator
Były moderator icon
445
146
04-09-2015
Wiadomość 2 z 14 (108 286 wyświetleń)

Re.: Zmiana języka na Polski

Taaak!! Zgadza się !!! MarcinieB jesteś genialny!!!

Oby takich pomocnych wpisów więcej!!!

 

Dzięki!!!

Odpowiedz
0 Lajków
czarek
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
3
1
17-05-2017
Wiadomość 3 z 14 (104 949 wyświetleń)

Re.: Zmiana języka na Polski

Jeżeli z telefonu wyciągniemy kartę SIM i zalogujemy się do aplikacji to appka również przełącza się na język angielski.

Czy jest w ustawieniach aplikacji "zmiana języka"? Sam nie znalazłem.

Odpowiedz
0 Lajków
Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 4 z 14 (104 757 wyświetleń)

Re.: Zmiana języka na Polski

Język w aplikacji ustalasz przed jej aktywacją, w czasie instalacji.


Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
MartynaC
Były moderator
Były moderator icon
427
94
12-04-2017
Wiadomość 5 z 14 (104 637 wyświetleń)

Re.: Zmiana języka na Polski

Zgadza się.

Ekran powitalny też jest po polsku. Logowanie i wszystko zmienia się na angielski.

Piszę tu o przypadku gdy w telefonie nie ma karty SIM, a połączenie jest na wifi.

Po włożeniu karty język jest polski.

To tylko uwaga, sytuacja którą zauważyłem.

Pozdrawiam.

Odpowiedz
0 Lajków
Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 6 z 14 (104 634 wyświetleń)

Re.: Zmiana języka na Polski

Dziękujemy za uwagę. Przeanalizujemy to.


Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
MartynaC
Były moderator
Były moderator icon
427
94
12-04-2017
Wiadomość 7 z 14 (104 631 wyświetleń)

Re.: Zmiana języka na Polski

u mnie to nie dziala. Dwa razy kasowalam aplikacje i nie bylam pytana o jezyk. Mialam juz te app. i dzialala ale musilam aktualizowac i mam wszystko po angielsku....

Odpowiedz
0 Lajków
Dorota-Ewa
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
4
0
08-05-2021
Wiadomość 8 z 14 (62 142 wyświetleń)

Re: Re.: Zmiana języka na Polski

Dorota-Ewa w takiej sytuacji w ustawieniach naszej aplikacji usuń swój telefon z listy urządzeń zaufanych. Pojawi się pierwszy ekran aktywacji aplikacji.
Wybierz odpowiedni dla siebie język i przejdź ponownie aktywację aplikacji mobilnej. Daj znać, czy pomogło. 



-----------------
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Jeśli chcesz szybciej uzyskać odpowiedź, zachęcamy Cię do kontaktu na czacie w Moim ING lub skorzystania z Wirtualnego Asystenta.
Odpowiedz
0 Lajków
IlonaU
Moderator
Moderator icon
1151
226
07-06-2017
Wiadomość 9 z 14 (62 048 wyświetleń)

Re: Re.: Zmiana języka na Polski

mowiac szczerze, bardzo to wszystko skomplikowane. Mialam te aplikacje w j. polskim i musialam to aktualizowac - wyszlo w angielskim. nie mam pojecia gdzie w tej aplikacji moge siebie skreslic z listy urzadzen zaufanych i nie znam na tyle angielskiego zeby godzinami tego szukac. 

 

Odpowiedz
0 Lajków
Dorota-Ewa
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
4
0
08-05-2021
Wiadomość 10 z 14 (61 937 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Hasło maskowane - pozwólcie nam je wyłączyć!

Widać uwagi trafiły do kosza skoro 2 lata i nadal macie ten syf w panelu logowania Emotikon: Smutny(((

19-06-2026
Re: Problem z płatnościami zbliżeniowymi BLIK

Nie mieliśmy wcześniej zgłoszeń w tym temacie. Przekazaliśmy informację do działu technicznego z prośbą o sprawdzenie. 

16-06-2026
Problem z płatnościami zbliżeniowymi BLIK

Witajcie.
Mam od jakiegoś czasu problem przy każdej próbie płatności zbliżeniowo blikiem. Mianowicie, przy próbie zapłacenia smartfonem zawsze najpierw odblokowuję ekran odciskiem palca (taki jest wymó...

16-06-2026
Najbardziej pomocni użytkownicy