Odpowiedz

Re: Powolne działanie aplikacji ing

Kilka lat temu migrowałem tutaj z mBanku. Ale przyznam, że z powodu głupiej aplikacji po wakacjach, jeżeli się nie zmieni, szukam czegoś innego.
Odpowiedz
0 Lajków
pirates69
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
11
0
26-01-2023
Wiadomość 31 z 33 (2 996 wyświetleń)

Re: Powolne działanie aplikacji ing

Mija już tyle czasu od kiedy zgłaszamy problem i nadal nic. Również robię wszystko co piszą moderatorzy,etc, ale to nie pomaga, dlatego poczekam jeszcze jakiś czas, a potem po prostu poszukam innego banku, bo nie będę zmieniał telefonu dla jednej aplikacji.
Odpowiedz
0 Lajków
oldzik94
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
3
1
01-12-2022
Wiadomość 32 z 33 (2 721 wyświetleń)

Re: Powolne działanie aplikacji ing

Ja już zacząłem ten proces. Sposób komunikacji w tej sprawie po stronie ING woła o pomstę do nieba. Jedynym rozwiązaniem ma być wyczyszczenie cache aplikacji (ewentualnie jej reinstalacja), a jak użytkownik zgłasza, że to nie pomogło to się go prosi o założenie zgłoszenia.

Nie doczekam się chyba, aż ING przyzna, że ma błąd w aplikacji. Wszystkiemu winny jest użytkownik Emotikon: Szczęśliwy

f0ku5
Zaprawiony analityk II
Zaprawiony analityk II icon
130
43
02-12-2022
Wiadomość 33 z 33 (2 705 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: Aktualny Czas wydania decyzji

Moj wniosek złożony 25 lipca i dalej na pkt 2. Juz raz chcieli papiery ktore i tak mają. Tragedia 

01-09-2024
Re: BLIK a bankomaty

No właśnie czytałem, że PEKAO ma jakieś systemy archaiczne. Ale ludzie i tak chwalą.

PKO BP przynajmniej ma nowy system (kilka lat temu stworzony) i dla tych co nie wiedzą, BLIK powstał w oparciu o sys

...

31-08-2024
Re: BLIK a bankomaty

Ja ofertę Pekao znam, korzystałem z konta u nich. Problem w tym, że oferta to nie wszystko. A Pekao technologicznie i w przypadku podejścia do klienta leży i kwiczy.

To bank z procedurami z przed 20-30

...

31-08-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy