Odpowiedz

Powiadomienia o przychodzących przelewach

Witam. Czy jest możliwość, aby aplikacja mobilna powiadamiała o przelewach przychodzących? Jeśli tak to jak można to włączyć?

Odpowiedz
0 Lajków
vekh
Doradca z ambicjami
Doradca z ambicjami icon
1
0
28-06-2018
Wiadomość 1 z 9 (17 041 wyświetleń)

Re: Powiadomienia o przychodzących przelewach

Pewnie, że masz taka możliwość. Wystarczy, że uruchomisz powiadomienia Push w swojej aplikacji. Jeśli masz stale włączone dane komórkowe lub jesteś w zasięgu wi-fi, to będziesz otrzymywał powiadomienia o wszystkich transakcjach, jakie zrobisz - przelewy (przychodzące i wysyłane) czy płatności kartą. 

Tę funkcję włączysz po zalogowaniu w zakładce Dane i ustawienia-> Aplikacja mobilna-> Notyfikacje/Powiadomienia push. 

Usługa jest bezpłatna. 

Odpowiedz
0 Lajków
AgnieszkaR
Moderator
Moderator icon
97
16
02-11-2016
Wiadomość 2 z 9 (16 995 wyświetleń)

Re.: Powiadomienia o przychodzących przelewach

Odpowiedz
0 Lajków
Angmie9944
Nowy w branży
Nowy w branży icon
1
0
03-01-2020
Wiadomość 3 z 9 (1 615 wyświetleń)

Jakaś proteza to jest ale zabranie powiadomień sms to kryminał! Chyba jedyny bank który tego nie oferuje nawet odpłatnie.

Odpowiedz
0 Lajków
ROB
ROB
Doradca z ambicjami
Doradca z ambicjami icon
18
0
25-02-2017
Wiadomość 4 z 9 (1 136 wyświetleń)

Rozumiem, że była to dla Ciebie ważna usługa.
Twoją opinię przekazałam do odpowiedniego zespołu.
Mam nadzieję, że z biegiem czasu przekonasz się do usługi powiadomień push 🙂

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.

Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
PatrycjaT
Moderator
Moderator icon
250
52
29-01-2018
Wiadomość 5 z 9 (1 092 wyświetleń)

Wracając do tej katastrofy polegającej na zabraniu powiadomień sms (może chociaż odpłatnie dałoby się to włączyć) to jak już mowa o tych push na apce to dlaczego widzę tylko malutką czcionkę początku info na belce z powiadomieniami klikam przenosi mnie do aplikacji muszę się zalogować i nic, nie ma dalszej części powiadomienia! Kolejny dowód że to beznadziejna proteza powiadomień sms gdzie miałem duża czcionkę i całe powiadomienie od razu a tu nic nie ma! W millenium jak dostaje powiadomienie klikam, loguje się i przenosi mnie do całej dużej i czytelnej treści a tu zero.

Odpowiedz
0 Lajków
ROB
ROB
Doradca z ambicjami
Doradca z ambicjami icon
18
0
25-02-2017
Wiadomość 6 z 9 (669 wyświetleń)

@ROB Dziękuję za Twoje sugestie i wszystkie informacje. Przekazałem Twoją wiadomość do odpowiedniego zespołu. Możliwe, że z czasem zmienimy funkcjonalność naszych powiadomień. Zależy nam na tym, żeby powiadomienia spełniały oczekiwania klientów. Na pewno przed wdrożeniem takich zmian poinformujemy o tym klientów Emotikon: Szczęśliwy

***Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
MateuszF
Moderator
Moderator icon
192
45
12-04-2017
Wiadomość 7 z 9 (517 wyświetleń)

Przy powiadomieniach PUSH jest jeden wielki problem a mianowicie jak się ma dwa konta (prywatne i firmowe) to można miec tylko jedna aplikację czyli przychodzą powiadomienia albo z prywatnego albo z firmowego.
Chyba że jest jakiś inny sposób o którym ja niewiem

Odpowiedz
0 Lajków
algodon
Doradca z ambicjami
Doradca z ambicjami icon
2
0
19-01-2020
Wiadomość 8 z 9 (274 wyświetleń)

Jest sposób Emotikon: Szczęśliwy Jeśli masz konto osobiste i dla jednoosobowej działalności gospodarczej, podejdź proszę do oddziału banku. Sprawdzimy, czy możemy połączyć dwa konta pod jednym, wspólnym loginem. Dzięki temu, po zalogowaniu będziesz miał dostęp do dwóch kont. 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
SylwiaG
Moderator
Moderator icon
40
12
23-04-2018
Wiadomość 9 z 9 (167 wyświetleń)
Najbardziej pomocni użytkownicy