Odpowiedz

Powiadomienia PUSH dla wiadomości

Byłoby fajnie, gdyby w aplikacji można było otrzymywać powiadomienia PUSH dla wiadomości wysyłanych w systemie Moje ING. Dodatkowo przyjemną opcją byłoby wybranie, dla jakiej kategorii wiadomości takie powiadomienia otrzymywać:
- komunikaty techniczne (prace na serwerach, brak dostępu do bankowości w najbliższym czasie, etc)
- zmiany prawne (regulamin, cennik, etc)
- informacje dodatkowe (nowości, oferty, itp).

Gdyż aktualnie ja (i pewnie wiele innych osób) nie śledzę bloga ING i o planowanych pracach dowiaduję się w zasadzie już w trakcie ich trwania, gdy potrzebuję mieć dostęp do konta (takie szczęście).

Tymcio
Zaprawiony analityk III
Zaprawiony analityk III icon
186
35
26-09-2016
Wiadomość 1 z 3 (10 244 wyświetleń)

Re.: Powiadomienia PUSH dla wiadomości

@Tymcio

dziękujemy za propozycje Emotikon: Szczęśliwy pracujemy nad modyfikacją powiadomień PUSH i na pewno weźmiemy pod uwagę głos naszych klientow.

Odpowiedz
0 Lajków
NataliaJ
Pracuję w ING
Pracuję w ING icon
40
10
20-05-2016
Wiadomość 2 z 3 (10 215 wyświetleń)

Re.: Powiadomienia PUSH dla wiadomości

Super ;] To czekam na dalsze informacje na temat postępów prac Emotikon: Bardzo szczęśliwy

Odpowiedz
0 Lajków
Tymcio
Zaprawiony analityk III
Zaprawiony analityk III icon
186
35
26-09-2016
Wiadomość 3 z 3 (10 212 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: Bankowość internetowa dla osób małoletnich 6-13 lat

Dzień dobry, kiedy wprowadzicie funkcjonalność dostępu do aplikacji ing dla posiadaczy kart Mastercard dla dzieci poniżej 13 rok życia ?

24-04-2024
Moje ING wymaga ustawienia aplikacji jako domyślną do płatności zbliżeniowych

Jak w temacie.
Zapytałbym dlaczego, ale zaczniecie pisać jak bardzo jesteśmy dla was najważniejsi i jak bardzo to dla naszego bezpieczeństwa. Powiem tylko, że w aplikacjach PKO, Millenium i Google Pay ...

24-04-2024
Re: Pełnomocnictwo aktualizacja dokumentu tożsamości - zagranica

Pełnomocnictwo musi być sporządzone w formie pisemnej z podpisem mocodawcy potwierdzonym przez notariusza albo w formie aktu notarialnego. W przypadku, gdy dokument pełnomocnictwa sporządzony jest za

...

23-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy