Odpowiedz

Nowy wygląd Mojego ING

Na wstępie. To jest jakiś dramat. Wszystko upchane w górnym pasku, który trzeba przewijać. Reszta ekranu niewykorzystana. Brak możliwość zmiany kolejności kont i innych. W skrótach brak możliwości dodania produktów typu konto, karta itd. Ekran logowania jakbyśmy się cofnęli o 15 lat. Grafik chyba płakał jak to robił. Ikony takie, aby starsze osoby przestały korzystać z Moje ING. Było dobrze, to po co to zmienialiście?

Novacorp
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
2
14-11-2023
Wiadomość 1 z 4 (2 504 wyświetleń)

Re.: Nowy wygląd Mojego ING

100% agree.
One of the worst design for a bank app Ive seen in a while. Horizontal scrolling? What they were thinking??
Bring back the previous design, it was great.
norcse
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
6
4
27-04-2021
Wiadomość 2 z 4 (2 460 wyświetleń)

Re: Nowy wygląd Mojego ING

Dziękujemy za Twoją opinię - przekazaliśmy ją do właściwego zespołu. Więcej o funkcjach nowej aplikacji przeczytasz tutaj: https://www.ing.pl/indywidualni/aplikacja-mobilna/bankowosc-w-nowej-odslonie

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
SebastianM
Moderator
Moderator icon
98
15
03-03-2023
Wiadomość 3 z 4 (2 392 wyświetleń)

Re.: Nowy wygląd Mojego ING

nie bój nie bój, już zaczyna być wykorzystywana na reklamy.

Odpowiedz
0 Lajków
bee
bee
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
13
8
02-12-2023
Wiadomość 4 z 4 (2 032 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: ING nie dba o bezpieczeństwo środków, brak autoryzacji nawet przy przelewach wysokokwotowych

> To Ty nie rozumiesz, każdy bank wymaga potwierdzenia przelewu

I co z tego? A jeśli każdy bank będzie wysyłać do ciebie kuriera z chorągiewką na której jest logo banku i on od ciebie będzie brał pise

...

25-05-2024
Ujawnienie danych karty wirtualnej

Znajoma osoba najwyraźniej dała się nabrać na jakąś fałszywkę. Wyświetliła jej się oferta Zalando, jakaś okazja, przeniesienie do płatności gdzie wpisała dane karty (wirtualnej). Pierwsza płatność zak

...

25-05-2024
Re.: Cashback BLIKIEM

Zapłacić blikiem mogłeś. Co do cashbacku blikiem - ING stoi w miejscu i nie oferuje tej funkcji.

24-05-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy