Aplikacja mobilna

Odpowiedz
Highlighted

Nieautoryzowana zmiana kodu pin do aplikacji mobilnej ING

[ Edytowane ]
Dzień Dobry. Ktoś od kilku dni zmienia mój pin do aplikacji mobilnej ing, i nie dostaje o tym powiadomienia. Jako że przez wasz system logowania z okienkami zapomnialem całego głównego hasła będę musiał odwiedzić oddział osobiście. Ale nie o tym. Jak to możliwe że ktoś to zrobił ? przecież jest potrzebna autoryzacja na numer telefonu? Nawet jezeli poznał moje hasło główne, to i tak powinno sie mnie powiadomic o tym że ktoś coś majstruje. na załączonym screenshocie widnieje inne IP. zaraz po mojej już drugiej zmianie pinu. Ktoś zalogował się jakby juz znał moj zmieniony 3dni wczesniej Pin. Używam Samsunga s9+ i aktualizuje wszystkie aplikacje odpowiedzialne za bezpieczeństwo na bieżąco. Nie licząc wczoraj, na stronie ostatni raz logowalem sie kilka lat temu. Czy padłem ofiarą jakiegos Debila który chce mi wyczyścić konto w dniu wypłaty?
Odpowiedz
0 Lajków
BonsaiFikus
Doradca z ambicjami
Doradca z ambicjami icon
2
0
05-01-2020
Wiadomość 1 z 3 (2 452 wyświetleń)
Highlighted

Re: Nieautoryzowana zmiana kodu pin do aplikacji mobilnej ING

Prosimy skontaktuj się z naszą, całodobową infolinią - (32) 357 00 69. Ze względu bezpieczeństwa zablokujemy Twoją bankowość. W oddziale banku wydamy dla Ciebie nową usługę. Dzięki temu, nadamy Ci nowy identyfikator użytkownika. Podczas rozmowy z nami, przedstaw specjaliście szczegółowo, co dokładnie się stało. Po zablokowaniu dostępu do bankowości internetowej Twoja karta oraz konto nadal będą działały. 

 

 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
AgnieszkaS
Moderator
Moderator icon
378
102
12-10-2015
Wiadomość 2 z 3 (2 444 wyświetleń)
Highlighted

Re: Nieautoryzowana zmiana kodu pin do aplikacji mobilnej ING

Tak zrobię. Dziękuję za szybką odpowiedź
Odpowiedz
0 Lajków
BonsaiFikus
Doradca z ambicjami
Doradca z ambicjami icon
2
0
05-01-2020
Wiadomość 3 z 3 (2 438 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Re.: Doładowanie telefonu- polecenie zapłaty

W najbliższym czasie nie planujemy udostępnienia takiej funkcji. Możliwe, że pojawi się w przyszłości. Jeżeli coś się zmieni, to damy o tym znać naszym klientom. 

24-09-2020
Re: Re.: Aktywacja karty

Przez społeczność nie mamy żadnego dostępu do danych w naszych systemach. Tutaj nie mogę się odnieść do Twojego wpisu. Jeżeli jest to odnowiona karta (stara traci ważność), to aktywujesz ją w bankomac

...

24-09-2020
Re: Re.: Aplikacja na zegarek

Dziękuję za informację i liczę, że w niedługim czasie pojawią się możliwości płacenia zegarkami Samsung z systemem Tizen. Pozdrawiam.

23-09-2020
Najbardziej pomocni użytkownicy