Aplikacja mobilna

Odpowiedz

Nieautoryzowana zmiana kodu pin do aplikacji mobilnej ING

[ Edytowane ]
Dzień Dobry. Ktoś od kilku dni zmienia mój pin do aplikacji mobilnej ing, i nie dostaje o tym powiadomienia. Jako że przez wasz system logowania z okienkami zapomnialem całego głównego hasła będę musiał odwiedzić oddział osobiście. Ale nie o tym. Jak to możliwe że ktoś to zrobił ? przecież jest potrzebna autoryzacja na numer telefonu? Nawet jezeli poznał moje hasło główne, to i tak powinno sie mnie powiadomic o tym że ktoś coś majstruje. na załączonym screenshocie widnieje inne IP. zaraz po mojej już drugiej zmianie pinu. Ktoś zalogował się jakby juz znał moj zmieniony 3dni wczesniej Pin. Używam Samsunga s9+ i aktualizuje wszystkie aplikacje odpowiedzialne za bezpieczeństwo na bieżąco. Nie licząc wczoraj, na stronie ostatni raz logowalem sie kilka lat temu. Czy padłem ofiarą jakiegos Debila który chce mi wyczyścić konto w dniu wypłaty?
Odpowiedz
0 Lajków
BonsaiFikus
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
2
0
05-01-2020
Wiadomość 1 z 3 (6 448 wyświetleń)

Re: Nieautoryzowana zmiana kodu pin do aplikacji mobilnej ING

Prosimy skontaktuj się z naszą, całodobową infolinią - (32) 357 00 69. Ze względu bezpieczeństwa zablokujemy Twoją bankowość. W oddziale banku wydamy dla Ciebie nową usługę. Dzięki temu, nadamy Ci nowy identyfikator użytkownika. Podczas rozmowy z nami, przedstaw specjaliście szczegółowo, co dokładnie się stało. Po zablokowaniu dostępu do bankowości internetowej Twoja karta oraz konto nadal będą działały. 

 

 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
AgnieszkaS
Były moderator
Były moderator icon
408
112
12-10-2015
Wiadomość 2 z 3 (6 440 wyświetleń)

Re: Nieautoryzowana zmiana kodu pin do aplikacji mobilnej ING

Tak zrobię. Dziękuję za szybką odpowiedź
Odpowiedz
0 Lajków
BonsaiFikus
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
2
0
05-01-2020
Wiadomość 3 z 3 (6 434 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: Kredyt hipoteczny - czas oczekiwania na decyzję

Trzymam kciuki za pozytywną i szybką decyzję dla Ciebie 🙂

28-03-2024
Re.: Kredyt hipoteczny - czas oczekiwania na decyzję

Gratuluję i bardzo dziękuje za informację Emotikon: Szczęśliwy

28-03-2024
Re: Kupno biletów przez CarPlay - czy to żart

Niestety całe ING, tam gdzie nie trzeba to wielce dbają bezpieczeństwo, tak jak z tym CarPlay wymagającym odblokowania tel, albo jak aktywujesz U2F w aplikacji to każde uruchomienie aplikacji wymaga p

...

28-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy